Leden 2018

Hodnocení roku 2017 a plány na rok 2018

3. ledna 2018 v 17:17 | R.H.
Stalo se již pravidlem se zamyslwet nad uplynulým rokem a popřemýšlet nad rokem, který právě začíná. Jaký tedy byl rok 2017? v mém případě moc šťastný nebyl. Zdravotní stav mé matky se zhoršil natolik, že 1. Dubna 2017 zemřela, čemuž předcházela snaha řešit složitou situaci rozjezdem činnosti společnosti PCA Praha a projektu Robinhelp způsobvem, který byl z pohledu příbuzných nebezpečný. Na Facebooku té společnost, ale i na mém osobním profilu byly kvůli tomu pčíliš osobní věci, které lze snadno zneužít, takže jsem je musel smazat, abych měl klid. Bohužel už nezjistíme, jesrtli by to fungovalo, nebo ne, kaýdopádně to nebylo nic snadného.

Celkem fajn bylo po tragické zimě a jaru létro roku 2017, kdy jsem díky svým příbuzným objevil ve svém okolí užasnou hospodu, která funguje i jako koupaliště, takže si mohi v letních vedrech trochu zaplavat.

Podzim a začátek zimy již oproti roku 2017 a druhé polovině roku 2016 již tolik procházek v lese meobsahoval. Občas je fajn zajít si na pivko i když je mráz a náledí. Zajít tam, kam chodím obvykle, je v takovém případě nebezpečné, takže chodím někde dokle. Jednu oblíbenou hospodu hodlí provozovat jeden můj známý, který provozuje tu hospodu s tím fotbalovým hřištěm. Hospoda, kterou budeč otevírat je ta Pod Kavalírkou, ale než jí otevře, provádí tam rekonstrukci. Na procvházky tak chodím tam okolo, abych viděl, jak to pokračuje. Už by to mšlo každým dnem být, akle furt to není. Naštěstí je zatím docela teplá zima, takže to nevadí.

V roce 2018 plánuji pokračovat ve všem, co se nezdařilo v minulých letech, ale žádná přecevzetí si nedávám. Platí to jak pro sociální inženýrství, kam patří PCA Praha a vše ohledně mého kontaktu s mimozemšťany, tak v oblasti hudební kariéry. Vše souvisí se všěím a pokud patříte mezi mépřátele v životě a ne jen na internetu, měli byste vědět, že mi to nestačí pouze přát, ale pokusit se mi to splnit. U potřeby nějaké té ženské to máme akorát jednodušší o to, že odpadla nutnost pomoci starat ser o mámu z hlediska sociálního inženýrství, to platí stejně.

Udělejme vše proto, aby byl rok 2018 úspěšný pro nás pro všechny.

R.H.