Říjen 2017

Co se děje nového a proč tu dlouho nic nebylo

22. října 2017 v 14:38 | R.H. |  Ze života
V poslední době jsem se místo psaní věnovalvíce natáčení videí na YouTube a živému vysílání na Facebooku. To platí i nadále a tak tu dlouho nic nebylo. Důvodem je potřeba se co nejvíce zviditelnit, nebt jediné co mi chybí ke štěstí je nějaká družka, nebo jakákoli intimní dámská společnost, která by mne nic nestála. Toto bych chtěl i pro spousu mužů v mé situaci a hodněš věcí, kterými se zabýbám s tím má co dělat. Tím mám na mysli všer okolo společnosti PCA Praha, kde je vyhlášená sbírka, která mi má zajistit dostatek peněz na řešení tohoto problému. Přispět mi tak můžete na účet 0653-941-123/0800 libovolnou částkou, ale nejedná se o půjčku, ale dar. Znamená to, že má jít o pro Vás postradatelnou částku v řádu něškolika desítek až stovek Kč. Děkuji.

To ale není to hlavní. Po dlouhé doběš jsem byl volit, abych se přrdvědčil, že to nemá moc smysl. Nejen já, ale i všichni ostatní lidé přicházejí o své naděje, které pomocí účasti ve volbách vkládají do činnosti našich politiků, kteří akorát myslí na svůj osobní prospěch a strkají si peníze z daní do vlastních jkapes. Protože to vým, nechodil jsem volit až teď. Existoval o tom web, který o tom pojednával, díky čemuž přestal fungovat. Demokracie a svoboda slova je u nás tím pádem pouze teoretická. Proto se do větších úvah o politice nehodlám moc pouštět, a když tak k tomu využiji internetové servery a služby na jakýkoli druh veřejné prezentace čehokoli, sídlící ve Spojených Státech, nebo zemích s větší svobodou slova, nebo výtěžek sbírky použiji na provoz něčeho vlastního, abych si mohl sám určovat pravidla pro obsah, který chci zveřejnit. Každopádně pojmy, jakými je "Svoboda" a "Demokracie" stojí za úvahu a diskusi.

Týká se to i toho, co bych rád dokázal pomocí PCA Praha bez ohledu na to, co si o tom přečtete. V tomto ohledu nehraje roli skutečnost, že jsem si vymyslel nějaký svůj svět, který je příkladem pro ten náš, nebo jestli někde ve vesmíru takový svět je a přišli k nám z něj "lidé", kteří jsou opříkladem pro nás.

Bohužel se vščak ale zvýšení laskavosti žen v otázce vyhovění mužům v oblasti určitých návrhů poněkud choulostivého a osobního charakteru, nedá realizovat politickou cestou, takže účast ve volbách tento problém neřeší. Jedná se totiž o záloežitost vzájemné dohody občanů různého pohlaví mezi sebou na základě výchovy a charakteru osobnosti. To znamená jak se lidé mezi sebou domluví. Mělo by to fungovat. Mám to vyzkoušené.

Jediné co by možná šlo v této věci řešit politicky, by byla legalizace prostituce, která patří mezi ilegální způsoby výdělečné činnosti. Provozovatelům podniků s těmito službami by se to ale asi nelíbilo, protože by se tak musela z prostituce odvádět daň jako z jakéhokoli podnikání, ale zase by pak na druhou stranu šlo vymyslet způsob jak na to poskytovat sociální příspěvky, nebo slevy, o čemž by se sepsal zákon. Záleželo by pak na prezidentovi, jestli by takový zákon podepsal. K tomu je ale potřeba, aby toto byla činnost a hlavněš volební program nějaké strany, nebo hnutí. Takovou stranu nemáme, takže bych jí musel založit a hlavně by mne muselo co nejvíce lidí volit. Jak jsem uvedl výše, moc by to asi stejně nefungovalo.

Snad to něškoho napadne, a když ne, vím co má dělat.

R.H.