Září 2017

Rád bych v životě něco dokázal

23. září 2017 v 17:38 | R.H. |  Ze života
Nevím do jaké míry se na světě a na internetu najdou lidé, které zajímá co dělám a o co se zajímám a čeho bych rád dosáhl, ale děje se toho poměrně dost. Bohužel se kasždý stará jen sám o sebe, takže se dá těžko zjistit, kdo koho zajímá, a to zejména tehdy, když lidé nemají čas ani na to, aby se každý sám nad sebou zamyslel.

Bohužel nemám nioc zajímavého k napsání kromě toho, že mám alespoň dlew větčiny mých příbuzných a některých přátel hodně volného času, což mi umožňuje o sobě přemýšlet docela často, takže není žádným překvapením že si kladu dosti vysoké cíle ve věcešch, kterými se zabývám, ale protože jsem na všechno sám, nestíhám jedno pro druhé i přesto, že všechno se vším souvisí.

Ztráta někoho velice blízkého, jakou je na přáklad úmrtí jednoho, či obou rodičů, měla i u mne za následek změnu chování v tom, že dělám různé věci, které jsem dříve nedělal. Abych léper dokázal nejen v hudbě, ale v životě vůbec vše, co bych rád dosáhl, snažím se všeobecně více zviditewlnit tžřeba tak, že když jsem zjistil že pořádnš začalo fungovat živé vysílání na Facebooku, máte možnost mne tam obvykle v neděli večer vídat na živo, jak sedím u počítače a něco vyprayvuji. Pomocí psaných komentářůp máte možnost se mne na cokoli zeptat a já místo psané odpovědi odpovím ústně.ů

Protože nšěklteré věci lépe zapůsobí na liádi v mluvené a ne jenom ve psané formě, natáčím hodně různých povídacích videí na YouTube. Do skládání hudby se pustím také, ale neobejde se to bez reakcí ostatních lidí. V hudbě je to sdílení, komentování a časté poslouchání dosavadního hudebního obsahu stránek o mé hudební tvorbě včetně SoundCloudu a MixCloudu, přihlášení odběru kanálu "Hudba Robina Hronka RHMUSIC.ORG" na YouTube, kde je potřeba co nejvíce palců nahoru a co největší počet shlédnutí všech dosavadních videí. Platí to i o stránkách na sociálních sítách, které slouží k interakjtivní prezentaci všeho, co se děje okolo mojí hudby a umožňuje to vytvořit komunitu lidí, které moje hudba zajímá, u čehož je na sociálních sítí potřeba mít co nejvíce fanoušků dané stránky dané sociální sítě, co nejvíce kladných reakcí u příspěvků a hodně komentářů včetně sdílení.

To platí i o věcech, které se týkají mého kontaktu s mimozemšťany z Albedoru, cokoli to znsmená a cokoli to je. Hudba tam čásdtečně patří také, ale vedle poriovnávání naší techniky s tou mimozemskou, k čewmuž slouží na internetu BATRADIS, je tu taklé PCA Praha, což je jeden z konkrétních výukových programů, dfíky kterému se staneme lepšími lidmi.

Zdánlivě mi nic mezi Vámi nechybí kromě více než přátelského přístupu žen ke mně a k mužům v mé situaci, což vím že půjde realizovat, avšak se máte ještě jodně co učit, k čemuž Vás je třeba motivovat. Začít můžeme tvorbou komunity z mých přátel a lidí, kteří se stali fanoušky příslušných stránek na sociálních sítích.