Únor 2017

Já a něco o vesmíru

20. února 2017 v 21:32 | R.H. |  Zajímavosti
I když bych tohle měl dát do rubriky o svých osobních neobvyklých zkušenostech, protože jde o mimozuemšťany z Albedoru a jeho federace, zařazuji to mezi zajímavosti, protože se chci na problém s návštěvami z vesmíru podívat všeobecně. Jacíkoli mimozemšťané nám nechtějí dát důkaz o své existenci, takže jsou chápáni jako produkt něčí fanzazie, což může být i můj případ, což není. Stačí na všeobecné rovině pochopit několik následujících věcí:

1. Vesmír je nekonečný a pokud nekonečný není, je stejně příliš velký na to, aby v něm byla jen jediná civilizace, což je ta naše.

2. Přestože se sami těžko pžřesvědčíme o existenci jiných inteligentních formách živozta, které jsou inteligentní aspoň tak, že tvoří různé civilizace, neznamená to že neexistují a že nás nemohou navštívit. K tomu je potřeba mít velice rozvinutou techniku alespoň v letectví a kosmonautice, aby se k nám dostali bez hzestárnutí. V mém případě to může vypadat jako něco odkoukaného ze Star Wars a Star Treku a jiných SciFi filmů, nebo románů, lkde se cestuje vesmírem nějakým způsobedm rychleji než světlo, nebo se proniká podprostorem, ůpřípadně se cestovatelé hibernují mrazem, nebo nějakým zářením, které zastavuje pohyb molekul hmotzy těla, případně se pronikáí paralelními dimenzemi podle toho, co si autor nějakého SciFi vymyslí. Kapitolou samou pro sebe je pak můj názor na SciFi, kdy pokládám zua dobrou SciFi takovou, kdy to není po technické stránce nějaká naprostá hloupost. To znamená, že to i v dnešní době musí jít nějak udělat, nebo mít co nejvíce teoretických vědomostí o tom, jak by to mohlo fungovat. Auror bějakého SciFi si tohle všechno má zhistit a vymyslet něco podle toho.

Už velmi dlouho všichni víme o těchto obrovských vzdálenostech, díky kterým sami nezjistíme, jestli jsou nějací "lidé" i jinde, nebo jakákoli inteligentní forma, která se stejně jako my zaobírá myšlenkou, jestli není jedinou intdeligencí ve bvesmíru. Na rozdíl od nás k tomu má lepší peostředky za předpokladu, že některá UFO jsou lodě nějaké takpové civilizace. Co se týká energie, už dlouho imy umíme pozorovat hvězdy např radioteleskopy, ale i tak je tu problém s tím, že rozhlasové vlny se říší stejně jako světlo maximálně pouze rychlostí světla. Dorazí tak k nějaké hvězdě za tak dlouho, jak je daná hvězda od nás daleko. Pozorujeme stále více a víced hvězd i v jiných gaůaxiích tím, že vidíme jejich světlo, které je ale už tak staré, že v okamžiku jeho pozorování už daná hvězda ani nemusí existovat, protože se dá hovořit o číslev řádově klidně i milionů miliard let i více. Iniciativní v kontaktu s někým jiným být nemůžeme.


3. Za předpokladu že nás někdo kontaktoval a dpokonce i přiletěl na návštěvu, logicky nebude chtít vzbudit rozruch. V případě jakékoli fpormy technické úrovně bývá loď návštěvníků vybavena zařízením, díky kterému jsou i s ní návštěvníci neviditelní, nebo se postarají o to, aby se od nás nijak nelišili, nebo to dělají jako ti moji mimozemnšťané z Albedoru tak, že existují jako produkt mé fantazie. V mém případě jsem jeden z mnoha lidí, kteří byli vybráni nějakými návštěvníky z vesmíru k tomu, aby nás třeba pomocí vybrané osoby učili být lepšími lidmi. Taková vybraná osoba získá, nebo z neznámého důvodu má inovativního ducha a obvykle, alespoň v mém případě vidí řešení problémů tam, kde jej ostatní lidé nevidí, Pokuddaná osoba nestačí na obvyklé a dosavadní řešení problémů ať fyzicky, tak psychicky, má konkrétní představu o novém dosud neexistujícím řešení a pod. Takovou osobou jsem i já.

Pokud si tyhle 3 věci uvědomíte, ledacos půjde udělat i přesto, že na mimozemšťany nevěříte. Setkávám se s tímto problémem i u svých příbuzných a nejbližších přátel, což dříve nevadilo, protože děti si rády hrají nejem s klasickými hračkami, ale i s tím, že mají imaginární přátele a tak, takže se dalo si třeba se mnou hrát na to, že je nějaký ten Albedor a že je tady Batradis a co tam dělám a že tam vedle práce mám koncerty po světě a tak posobně......, nicméně v dospělosti to už nwní úplně na místě, ale stále to tu je.

Nyní se nacházím v situaci, kdy by se z toho ledacos hodilo, ale lidé nwejsou tak dobří, aby nebylo nebezpečné si brát domů cizí lidi, což v případě existence toho Albedoru a mých přátel z něj klidně jde, protože ti na rozdíl od Vás tak dobří kjsou, protože jejich civilizaci lze pokládat za ideální, což Vás pomocí mne chtějí Vás naučit, k čemuž ani nemusí reálně exisatovat, protože z dávné historie víme o vzniku a do značné míry i fungujících náboženstvích, kázajících lásku, toleranci, mírové soužití lidí všech národů a spoustu krásných věcí. Oproti mimozemšťanům je tu však daleko hodnotnější jistá vyšší moc, která nám dává tyto normy chování, protože se jedná o různé formy Boha, nebo bohů, kdy ale dle Ericha Wan Danikena ani ty mimozemšťany vyloučit nemůžeme.

Pro některé věci, kam patří různé sociální služby pero seniory a nemohoucí lidi v domácím prostředí je třeba pro získání více lidí prezentovat tak, aby tomu rozuměli. Na základě toho, co jsme si řekli výše je představa setkání dvou civilizací, formou návštěvy někoho u nás velmi těžko představitelná a velmi gtěžko pochopitelná. Místo nepředstavitelné pravdy se musí vymyslet představitelná a uvěřitelná lež. Tady třeba u toho PCA Praha si musím vymyslet, třeba že mám po celém světě kolegy, kteřá mají stejné představy o ženách jako já, ale na rozdíl ode mne mají kolem sebe přátele a příbuzné, kteří takového člověka v tom podporují. Někdy jsou mezi nimi úspěšní ppodnikatelé a třeba i majitelé nějaké větší firmy, mohou do toho investovat peníze, nebo své produkty, což je z větší části volovina, protože, kdo by to sakra dělal, ale dá se tomu uvěřit snáze, než kdyby se natvrdo řeklo, že to jsou mimozemšťani na takové technické a společenské úrovni, že si mohou dovolit plýtvat energií, materiálem a pracovní silou jen tak. Pokud pouřívají peníze, tak by to musela být velmi bohatá civilizace, aby je mohla vyhazovat, což není pravda, protože tato civilizace peněžní ekonomiku už dlouho nemá, o což je to keště méně uvěřitelné.

Stejně se i tak mluví o organizaci BATRADIS, která se o to PCA Praha, nebo Allied Social Services stará a můýže si to dovolit, protože si sama umí ledacos vyrobit a dávat hodně věcí zadarmo. Tomu se věřit dá, protože podobně funguje třeba Google a Facebook, kdy se vše používá zadarmo, ale pokud chcete aby byla Vašče prezentace co nejvíce na očích, zaplatíte si reklamu. Blíže k Batradisu mají společnosti, které se zabývají na příklad vývojem linuxpových distribucí, z nichž nejznámější je třeba Canonical, který se proslavil linuxovou distribucí s názvem Ubuntu, nebo RedHead a Linux Fedora a pod.

Některé pobočky toho Allied Social Services pronajímají prostory i obchodním žetšzcům s podmínkou, že tam mají mít zónu pro zaměstnance, kde je vše zdarma, ale ke vstupu ke nutná zaměstnanecká legitimace, která po technické stránce funguje trochu jako platební karta, ale to je jen taková zajímavost na závěr.

R.H.