Duben 2016

Proč nefunguje web časopisu Nový Svět?

12. dubna 2016 v 20:56 | R.H. |  Ze života
Tohle by mělo být v rubrice na Osobní neobvyklé zkušenosti, kam na svém blogu dávám všci o Albedoru a lidí z něj, o kterých si většina z Vás myslí, že jsem si to vymyslel, nebo jsem i tímto způsobem nemocný, každopádně to máme v rubrice Ze života, a to z toho důvodu, že to s tím souvisí.

Na všechno, co potřebuji prezentovat ať sám pro sebe, nebo pro ty svoje přátele, které většina z Vás bude pokládat za mou fantazii, každopádně na všechno dělám weby, k tomu blogy a stránky na sociálních sítích. V poslední době mi vše funguje, i když se v životě stane, že i tak člověk někdy narazí. To se stalo u webu časopisu Nový svět. už to dělat nebudu, protože jsem nad tím ztrávil 3 měsíce usilovné práce, která je k ničemu, protože je web zablokován. Porušoval všeobecné podmínky tím, že jeho obsah mohl někomu vadit.

V rozporu s podmínkami pro veřejnou publikaci, kde jde hlavně o weby, kde u rozhovorů s mími přáteli vadily intiomnosti. Jinde jsou také a funguje to, nejsou konkrétně rozebírány, nicméně jde o to, jak si kdo vykládá znění pravidel. Jejich smyslem bylo, aby si z těch mých kamarádek vzaly naše ženy příklad v tom, že kamarád taky rád, což bylo těmi rozhovory demonstrováno tak, že se tam ten reportér bavil s těmi dívkami o mner a o projektu Robinhelp s tím, že zažil s nimi to, co já. Mimo nošení na zádech, nebo jiného způsobu svezení se na koni, nebyly intimnosti akorát se vdanými ženami v organizaci BATRADIS a s Marií Smaulovou také nic neměl, i když k tomu jsme se tam nedostali. Jinak byl orální sex, což bylo zmíněno jenom tak, že proběhl, nebo pokud se s tím reportérem nějaká přímo i pomilovala, tak by tam bylo napsdáno, že bylo milování a nic konkrétně není popsáno.

Cílem tady tohoto bylo a stále je, že ženy v mém okolí, které se se mnou kamarádí, nebo se unáme, by měly být vstřícné i v těchto věcech, jako ty, se kterými na tom webu časopisu Nový Svět publikjovány ty rozhovory. Je vak ale jasné, že to mají dělat jen když chtějí, zejména pokud jsou mými kamarádkami. Dá se tím předejít třeba tomu, že bych si přivedl domů nějaskou takto ochotnou ženu, která by mi třeba něco ukradla, což se mi stalo. Tím pádem vým, že to nemám dělat. ale jak dlouho to vydržím, nevím. Navíc nejde jenom tady o to, ale i o pomoc srtarat se o mámu a o věci, které v domácnosti sám těžko zvládnu.

Větším problémem byly článkyx o české vnitrostátní politice. Světová politika není pro časopis Nový Svět zajímavá z toho důvodu, že kdyby web i nadále fungoval, tak by tam byly převážně články z české vnitrostátní politiky se zaměřením na zdražování všerho možného a těžkosti sociálně slabých občanů. Mí přátelé hodlají za ochotu spolupracovat s nimi na jejich projektech, což prakticky znamená spolupracovat se mnou,protože ty lidi, kteřín to vymášlejí z pohledu většiny lidí vlastně neexistují, nicméně je vedle různých motivací k tomu, aby mne kamarádky zkoušely nosit na zádech a i když jsme jen kamarádi, tak aby došlo k nějakým intimním důvěrnostem, což by byl možná i menší problém než s tím nošením na zádech, protože jsem něco i zažil, a to jak úplně, tak málem, ale nejdříve jsem to nechtěl.

Abych se ale vrátuil k tématu blokování webu z důvodu politiky, tak bylo hlavní chybou tam podrobně popsat nabízenou elektronixckou ochranu třeba tady těšch kamarádek, které zkouší napodobit ty mé mimozemské kamarádky a lidí vůbec, kdy nabídka elektronické ochrany je nabízena jako výhoda ze spolupráce, a slouží k ochraně proti zvůli =řadů. To vadilo provozovateli služby, na které ten Nový Svět běžel z toho důvodu, že to tam bylo popsáno, jak to funguje. Přesto že to bylo uvedeno jako technická zajímavost, může to vyznít nevhodně, protože by se asi dost lidí vyděsilo.

TZV Hacking , nebo-li nabourávání se do jiného počítače, či počítačového systému je totiž trestný, pokud nejde o test zabezpečení sítě, nebo systému, takže o tom psát nebudu. Kdyby tohle bylo v rubrice, kam píšu o Albedoru a svém světě, tak bych sem napsal, že by takto chránil sociálně slabé obřany tým nějakých těch mých kamarádek z vesmíru, které rozumí počítačům a IT natolik, že tohle umí. Takhle ale jde napsat jen, že by to děšlaliu nějací mladí lidé po celém světě, kterým je mezi 10 až 14 lety, ale jde a šlo jen o zajímavost. Já to neumím, kaýdopádně to na tom webu asi nemělo být, protože seč někdo na nějakém úřadě mohl vyděasit, že jeho počítač není v bezopečí. Stačí nedšlat blbosti a vše bude v pořádku.

Pro jistotu bych rád upozornil hlavně administrátory Blogu.cz, že tohle píšu pro zajímavost a jako pojednání o tom, proč mi zablokovali jeden z webů, se kterým jsem si dal doast práce, protože porušoval všeobecné podmínky tím, že měl nebezpečný obsah ve smyslu detajlního pojednání o věcech, které by se na internetu dělat neměly, i když to bylo míněno pro zajímavost v rámci článků o tom, že bude dražýší elektřina, nebo jestli politicim dodržují své sliby a jaké potíže můžou člověku udělat úřady, pokud někde někdo něco pokazí, nebo když někde na někoho nějaká organizace najde nějaký těřko zaplatitelný dluh apod..

Když tedy ten web neexistuje, zmizí během několika dní jeho stránka na Facebooku. Jakmile budu mítb čas, zruším ji, porotože nemá smysl propagovat nefunkční web, nemůže se tam přidávat, co je tam nového a i ikdyž prezentuji všelicos, mělo by to aspoň po technické stránce fungovat.

Upřímně řečeno mi to ani moc nevadí, protože šablona se mi vlastně moc nelíbila a neumělo to spoustu věcí, které bych na tom webu mít chtěl. Na YouTube je o zániku projektu video. Myslím, že je na https://www.youtube.com/watch?v=iaZM-fQndD4 , kde jsou i obrázky jak to vypadalo.

R.H.