Září 2015

Obavy z izraelské pobočky

9. září 2015 v 15:41 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Za normálních okolností se u mne neděje nic tak zajímavého, abych o tom napsal něco na blog a také není nic zak zajímavého, abych to zveřejnil jako video na YouTube ve všech oborech, kterými se zabývám. V případě tohoto blogu by se něco najít dalo, protože mohu napsat nějakou úvahu o něčem, o které si myslím že by mohla někoho zajímat, vymyslet mnějakou legrační historku, nebo něco o Albedoru, Batradisu a tím pádem o svých vesmírných kamarádech. To poslední je případ třeba tady tohoto článku.

Organizace BATRADIS má novou pobočku v Izraeli.Nachází se na předměstí Tel Avivu a je moc pěkná. Je to něxco úplně jiného, než v Praze a jinde, co jsem viděl. Nejlepší je ohromná hala, kde jednotlivá podlaží lemují stěny terasami okolo díry. Je zde hodně továren a laboratoří. Škoda že nehraji Minecraft, protože bych si mohl něco takového postavit, což by nebyl problém protože jsem vidšl z této hry nějaká videa, kde si někdo něco takového postavil. Během dokomčování se tam dělal Robinhelp, což byla obrovská akce, která dopadla výborně, z čehož mám velikou radost.

Proč mám ale obavy z toho, co se tam děje? V této pobočce je mnoho různých laboratoří a továren včetně nemocnice, ale během účasti na tamním Robinhelpu neuniklo mé pozornosti cosi podivného na vyvýšeném dvorku nad střechou celé pobočky za kančeláří ředitele. ŠAlo o jakýsi piedestál se schodištěm, na kterém byl obrovsdký kruh na stojato. Na nějakou moderní abstraktní sochu to bylo moc strohé. Zeptal jsem se na to a moje obavy jsou podloženy tím, co jsem se dozvěděl. Tento prsdtenec na tom piedestálu je totiž transdimenzionální brána, která pracuje spolu s gravitonovým komunikátorem, takže případnou pomoc s neúspěšnými projekty lze řešit jejím přitažením nejen z našrho, asle i jiných vesmírů.

Už jsem o tom tady psal, že to může způsobit podobný problém, jaký je základem příběhu legendární 3D FPS hry s názvem DOOM. Byl jsem ubezpečen, že k poruše dojít nemůže, protože to má vlastní reaktor jako zdroj energie. Stejně mám o Zemi strach z toho, co se sem může dostat.

Nevíme ani pořádně, jestli nejsme ve vesmíru sami. Já vám že nejsme, ale i civilizace wschopná cestovat vesmírem neví vše, natož je-li Lindeova teorie časoprostorové pěny pravdivá, a existuje tak více vesmírů s nějakým životem.

Uvidíme co z toho bude.

R.H.