Červen 2015

Čemu se nyní věnuji

6. června 2015 v 13:43 | R.H. |  Ze života
Pokud se najdou lidé, kteří mne sledují na internetu, což zahrnuje jak sociální sítě, tak weby a blogy, najdou se jistě mnohem produktivnější lidé, než jsem já, a jejich weby a profily na sociálních sítích jsou navštěvovanější než moje, přesto se najdou lidé, které zajímá to, co dělám a píši.

Moje životní situace také v tomto ohledu neumožňuje realizovat vše, o čem napíši že to chci udělat, což je chyba, která mi tu návštěvnost snižuje, protože se lidé nedočkají toho, o čem se dočtou že chystám. Dá se to žeščit nějakou tou družkou, ale i tak se hlavně v létě stává, že moc často nezapínám počítač, na které vše dšolám včetně hudby. Sociální sítrě obsloužím chytrým telefonem, který mám neustále u sebe, a tak se tam pořád něco děje. Ke psaní na blogy se musí dít něco zajímavého, nebo mne musí něco napadnout.

U sociálních sítí mne nejvíc potěšil Google+, který zavedl sbírky, takže můžu svoje příspěvky tématicky roztřídit. To dělám i u stránek na různé věci, které prezentuji. Je tak vše přehlednější.

Buďte úrosím tropěliví a neopouštějte moje stránky. Všeho sedočkáte.

R.H.