Prosinec 2014

Kontakt již s třetí civilizací

23. prosince 2014 v 19:32 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Jako člověk, který má kontakt s civilizací s Albedoru musím uznat, že práce v České republice není snadná. Je ale nádherně vidět, jak spolu všichni ti mimozemšťané spolupracují a nejsou jenom z Albedoru. Popsal jsem tady kontakt s planetou X-Reze v galaxii Větrní a dokonce to vypadá, žwe civilizace, které nabídly pomoc, protože patří k Albedorské federaci, nemusí být od Země nijak daleko. Značné množství hvězd, patřících k federaci lze pozorovat ze Země.

Po snaze rozjhet činnost společnosti PCA Praha a snahu motivovat ženy, aby spolupracovalyx i takovým způsobem, že by mne zkoušely nosit na zádech, se nic moc neděje. Organizace BATRADIS se rozhodla uvolnit informace o Albedoru i v rámci prezentací projektů, jako je Robinhelp společniosti PCA Praha. Vše se propojuje, a útěchou v podobě světélka na konci tunelu v podobě ostravského pokusu o Robinhelp, ze kterého je manžeství. Novomanželé Roháčovi pojedou v červnu roku 2015 do Kalábrie na 14 dní zadarmo. Nepůjde ale jen o svatební cestu, ale o přivítání nové pomoci, kterou bych Vám rád přdstavil, i když jsem se osobně ještě s nikým novým nesetkal, ovšem už jsem něco na Internbet dával, ale nějak se to ztratilo. Takže to sem dám znova a pořádně:

Ztracení zpráva se týká lodi, která má část pomoci dovízt, a která je na cestě, nebo už je v domově další civilizace, která nám s tím hodlá pomoci. Jedná se o planetu Waregon 2, která je podobně jako Země třetí oběžnicí hvězdy známé jako Taurus v souhvězdí Býka. Waragon a Waragon 2 je od Země vzdálen asi 160 světelných let, zatímco souhvězdí Býka jako takové 154 světelných let. Jak asi vidíte, jsou to vlastně 2 planety spojkené v jednu pomocí teleportační brány. V té ztracené zprávě šlo o to, že probíhá jednání s s těmi Waragoňany, kteří mají dorazit v létě do té Kalábrie.

Co tam ale nebylo, je skutečnost, že loď vyslaná vládou federace a řízená jednou mojí kamarádkou - kapitánem Kate Sixtonovou, může dorazit dříve, je-li zž na místě jednání, nebo tam letí, případně už letí na Zemi, což je relativní.

Jsem zvědavý jak vypadají a jací jsou. Pokud patří do federace, měli by vypadat jako lidé. Je však ale možné, že tam lidé žijí spolu s původními obyvateliu, kteří vypadají trochu jinak. Jasko pro člověka je toto pro mne důležité, i když jsem už zvyklý na ledacos, ale mohl bych se těch nových pomocníků bát, nebo by nebylo možné některé věci o mne osobně a velice intimně zjistit, pokud by měli ve zvyku dělat vše důkladně jako to dělají X-Rezané, kdy šlo hlavně o Simonu Buxovou. Stačí doufat, že k tomuto účelu vyberou někoho z tamních přistěhovalců, nebo na sebe vezmou přijatelnou podobu. To jsou ale jen spekulace, protože o obyvatelích obou planet Waregon nevím vůbec nic.

Vím, že v té Kalábrii bude velká sláva, kde asi budu mít koncert a kam jedou ti Roháčovi z Ostravy. Jsem na to moc zvědavý.

R.H.