Září 2014

Mezinárodení konference organizace BATRADIS ve Stuttgartu

14. září 2014 v 14:20 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Tato konferencer již končí a od té loňaské se toho moc nezměnilo. Celý rok se mi nepovedlo natočit video, kde bych se od nšjaké kamarátky nechal nosit na zádech, nebo-li vzít na koněš aby bylatrochu legrace, které mělo přijít na web společnosti PCA Praha.Ten je na http://pcapraha.webnode.cz .Jediné, co se změnilo je, že letos ve Stutthartu se této společnosti a projektu Robinhelp věnují 2 hodiny denně na konec každodenního programu a celý víken. Loni to byl jenom víkend. Tady vidíte, jak je to důležité.Sledovat to můžete na Facebooku a Google+ na těchto odkazech:


BATRADIS mude mít kanál na YouTube, i když jsem ho původně nechtěl dělat, protože nevím, co bych tam dával. Videa o technice a IT mám u sebeč, ale jelikož se na této konferenci dohodli že postupně perozradí vše o Albečdoru, tak tam budou nějaká přednášková videa i o tom. Postupně to budou všechny weby obsahovat.


Správněš bych tu mněl totiž prezerntiovat technologie a principy mezilidských vztahů, které by lidstvu pomohly vyvinout se o kousek dál na albedorsdkou úroveň, místo Robinhelpu i přesto, že to k tomu patří.

R.H.