Listopad 2013

Setkání s novou posilou týmu Robinhelp, ale i hudby

7. listopadu 2013 v 16:57 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Obvykle, pokud jde o PCA Praha a Robinhelp, zamlčuji původ lidí, kteří za tím stojí, ale ono se dá stejně vypátrat, že to má co dělat s mým kontaktem s civilizací z Albedoru, kde se do spolupráce na projektech, které mají pomoci pozemské civilizaci se dále vyvíjet a připojit se k albedorské federaci, nám začala pomáhat galaxie Větrník - konkrétně planeta X-Reze v soustavě Azeran. Nevím už co to způsobilo, ale po fantastickém setkání se Simonou Buxovou a ještě fantastičtějším návštěvě její planety k nám zavítala ještě jakási Irena Wiliemsovái. Ta siuce měří jen asi 180 cm, ale i tak mohu některé intimní důvěrnosti pokládat za velice kvalitní. Na rozdíl od toho, co je na blogu Robinhelp Vám tedy mohu povědět váce zajímavostí.

Avy jsme u PCA Praha a projektu Robinhelp měli široký výběr, chybí tam tčeba informnace o tom, že Irena Wiliemsová ještě před nastěhováním se do svého zdejšího bytu, řídila v Jesenici stavbu velice zvkláštního a podivuhodně vyhlížejícího přístroje neznámého účelu. Vysvětlení nám mnoho neřekne, ale jde o Gravitonový komunikátor.

Táké byla zamlčena její cesta k nám. Bohužel se již naši čeětí novináři přestali zajímat o pozorování UFO, ale na konci Řijna bylo pozorováno přistání UFO v Mongolsku. Nejprve byl na obloze pozorován neobvyklý světelný jev, připomínající cosi mezi modře svítící koulí a hvězdicí. Neznámé těleso přistálo v poušti Gobi, ze kterého vystoupila štíhlá a vysoká dívčí postava. Někteří lidé z okolí Gobi hovořili o setkání s dívkou asi 180 cm vysokou s hnědými vlnitými až kudrnatými vlasy přes ramena, svázanými do ohonu stužkou. Dívka měka velmi světlou pleť, velké hnědozelené mandlové oči a oblečena byla letecké konbinéze stříbřitě modrošedé barvy.

Jev se opakoval i nedaleko Jesenice u Prahy, ale nikdo již nic ndeviděl. Výše popsaná dívka tady navíc přivezla několik velkých beden neznámého obsahu. Zmíněno ale bylo, že její spolupráce bude spíše analytická. Hudbu má každý rád a nejlepší je, když je tento zájem aktivní. Ne že by Irena Wiliemsová skládala hudbu a zatím jsem nezjistil, jestli hraje na nějaký hudebná nástroj, ale je DJ, soudě podle věcí, které si přivezla.

R.H.