Červen 2013

Kontakt z Galaxií Větrník 1 - Úvod

29. června 2013 v 19:15 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Jižb dlougo tu nebylo nic o mém kontaktu s civilizací z Albedoru, což je třeba napravit. Napravíme to docela obstojně a začneme tím, že si připomeneme skutečnost, která bude asi pro většinu z Vás fikcí, ale je to ukázka toho, kam až sahá federace Albedoru. . Je toho příliš mnoho abych vbše rotřídil do oříslušných rubrik diskusního fóra o mém kontaktu s Albedorem, které je na http://albedor.forumczech.com, kde už máme základní informace o galaxii Větrník , citované z Wikipedie a základní informace o planetě X-Reze v soustavě Azeran, která se v této galacxii v optickém smyslu slova a z našeho pohledu nachází a patří k planetám pozemského typu. Dokonce je uvedená planeta i stejně velká.

Soustava Azeran je zajímavá tím, že je její slunce mnohem menší než naše, takže udrží ve svém gravitačním poli v oběhu jen 2 planety pozemského typu o velikosti Země včetně stejného složení atmosféry a dokonce i humanoidní inteligentní formy života. X-Reze je ta blíže ke slunci, takže má tropické podnebí a druhéou planetou je Zergan, který má podnebí glaciální (je tam celoročně zima). X-Reze má 3 měsíce a a Zergan má měsíce 3. /řibližná vzdálenost od Země je asi 24 a půl milionu světelných let. Jak mohlo dojít ke kontaktu? Na rozdíl od používání tachyonového pohonu umí tamní civilizace cestovat nikoli hyperprostorem, ale subprostorem.

Pokud čtete tento blog, cxož tak moc nevypadá, mohli jste si zde přerčíst článek o setkání se skupinou lidéí, kteří pomáhají mám přátelům s projektem Robinhelp, a kteří se zde ibjevili v kosmické lodi, která se zcela konstrukčně liší od lodí z Albedoru a jiných soustav. Na mém blogu a na blogu projektu Robinhelp to najdete pod názvem "Pomoc z galaxie Větrník". Pokud je tam náhodou přrklep, tak se mohlo přihodit, že místo slova "galaxie" tam máme halaxii, ale podstatné je, že se tam dočteme o skupině lidí vedené jakousi Simonou Buxovou, kterou lze velice přesně a krátce popsat jako asi dvoumetrové vydání Simony ze seriálu Comeback. Ta byla mojí průvodkyní a vypoadá to že si tu uděláme malý seriál o návštěvě její planety.

Než se do toho pustíme, rád bych přčipomněl, že ji znám ods akce choirvatské pobočky organizace BATRADIS, která zkoiušela něco jako Robinhelp, které jsem se se svými nejbližšími přáteli zúčastnil a kde tato Simona velice důkladným způsobem zjistila, co nejvíce potřebuji, což bylo vynikající a kromě tohoto orálního sexu byly i jiné praktiky během mého pobytu na X-Reze, které byly velmi kvalitní. Sex byl hlkavně ze začátku pobytu, který mohl trvat asi 2 nebo 3 týdny, ale to jerelativní. Pokoročilejší technika než je na Albedoru umí s časem ješětě větší zázraky, takže i při mnohonásobně větší vzdálenosti a pobytu na místě to vypadá i zde, že jsem vůbec nikdy nikde nebyl.

Cesta vedla nejdříve ze Země na tu ld, která připomíná tvarem atrakci SoundMachine bez toho držáku ve kterém se to rameno točí, ale je to obrovdské že se do troho vejdou asitak 2 nebo 3 O2 Arény vedle sebe, přistávacím modulem, připomínajícím kouli s šesti pavoukovitýma nohama, které jsou na konci opatřeny diskem proti zaboření do sypkého povrhu a kolečky. Vlastní cesta poktačovala lodí, která připomínala hvězdicia vyla zřejmě částí lodi, která zůstala v naší sluneční soustavě. V době kdy to píšu, je ta loď i se Simonou opět zde. Cesta na X-Reze se zdála být krátká, ale zto je trelativní pojem. Pokud šlo něco smyslově vnímat, vypadalo to, jako že loď obepínají jakési dva prdstence, které kolem lodi vířivě rotují stále rychleji a trychleji. Po pocitu že se někde něco utrhlo am nádsledné sekundě pocitu pádu to vypadalo při pohledu z okénka a okna pilotní kabimny, že se loď řítí jakýmsi světerlným tunelem, který tvořily modrofialové čáy- Když se číry změnily v krugy a po dslším trhnutí a pocitu rychlé rotace v modrofislové spirále tunel zmizel a na černém nebi posetém hvězdasmi se sdprálovitou mlhovinou v pozadí jsme zsamířili k docvela drobně vypadajícímu slunci, které vylo spíše červené než oranžové, a následně pak k planetě X-Reze, jevící se jako zelenavý, jemně nsamodrslý oblouk. Druhá planeta o kus dál vyla spéše modrobílá.

Oproti Albedoru to bylo oprabdu něco jiného, i když ne úplně. Z vášky během přistávání a i při prtocházkách se jedná o planetu, která je bohatě zalesněná. Vegetace je zde bujná a pyšní se nebývalou svěžestí. Přesto jsou tu města a vesnice, z nichž na okraji jednoho z nich Simona bydlí a je zde krásně vidět, že si zdejší obyvatelé váží přírody, takže i ventra měst obsyhují hodně parků a zeleně, na rozdíl od šedi asfaltu, betonu, skla a oceli měst na Albedorřu a jinde.

O tom jsem se dále přesvěšdčil i po cestě z letiště, kde jsme nachali loď a Jeli k Simoně domů, kde jsem byl ubytován. Spíše bych měl říci letšěli, protože její auto bylo spíše něco jako vznášedlo a na rozdíl od léztajících aut na planetě Letheyah se toto a jiná vzdušná vozidla, pohyvovala téměř neslyšně. Místo Simonina bydliště připomínalo celkem běžné sídliště, které však bylo obklopeno bujnou zelení a některé rostliny , které se od těch pozemských lišily hlavně tím, že ač některé měly měkký zelený stvol, byl tento stvol často tlustý jako km,en stromu a zářivě zelené listy se dotýkaly balkónů a oken. Jedna obří narciska takto reostla pímo před balkónem Simonina obývýku a květ sahal k sousedům o patro výš Také někteří motýly zde byly trochu větší, než jsem zvyklý. Obvykle k večeru , který nastal dost rychle, kór když se tu vlastně ani pořádněš nerozednilo, šlo onbšas zahlédnout pestrobvarevného motýla, jaké snad možná žijí někde v prsalesích jižní Ameriky, nebo Afriky, které se objevují jako ozdoba na zeď v podobě takovéhoto motýla zalitého do skleněné kulaté placky. Jeden byl dokonce ještě asi 2krát větší. Byt nevypadal nijak neobvykle, ale o tom pžříště.

R.H.