Duben 2013

Jak jsem udělal z mámy obludu

7. dubna 2013 v 13:04 | R.H. |  Pro zasmání
Legrace na téma zdravotních problémů, které vznikají tím, že si o nich přečtete, není jen vlastností lidí z humoristických románů, či povídek, ale i v reálném životě se takové pžípady odehrávají. Nemusí však jít o situaci, kdy si něco přečtete o nějaké chorobě ve slovníku nemocí a zjistíte, že tu nemoc máte, ale bohatě stačí obsah příbalového letáku k nějakému léku, kde jde zejména o nežádoucí účinky. Proto byster neměli číst příbalové letáky. Moje matka patří právě k takovým lidem, kzeří si přečtou příbalový leták a díky tomu pak mají nežádoucí účinky daného léku jen proto, že si je přečetli. Občaqs si z toho dělám legraci, že si představuji něco na způsob tohzo, co se chystám nyní pro pobavení vyprávět:

Moje matka trpí artrózou a občas to pěkně bolí. Problém je, že málokterý prášek proti bolesti pomáhá, zejména pokud není na předpis. Jednou jsem tedy šel obstarat běžné líky pro matku na krev a cévy, a prý se mám zeptat také na něco peroti bolesti, co by zabíralo. Doktorka mi napsala kromě běžných léků nějakou novinku proti bolesdti od nějaké švýcarské firmy, která je nyní zadarmo v každé lékárně, ale musíte kromě receptu předložit tuto reklamu, abyste to měli zadarmo na vyzkoušení při zaváděcí akci. Kdyý jsem si bral recepty, tak doktorka řákala, abych doma vyřídil aby máma v žádném případě nečetla příbalový leták.

Léky jsem vyzvedl v lékárně a opravdu to pomáhalo. Máma mohla vařit a dokonce si sama došla až ke kadeřníkovi. Bylo ale potřeba ten speciální lék brát jednou denně, aby to fungovalo. Týden bylo vše vpořádku, protože jsem z jednoho ze dvou balení vyndal ten příbalový leták a vyhodil jsem ho. Druhou krabičku si máma vzala celou, což byla chyba dsíky tomu letáku a v něm popsaných nežádoucích vedlejších účincích.

Asi tak den na to máma přišla a když se šla podívat hjak se probouzím, hrozně jsem se vyděsil, když jsem se na mámu podíval. Uprostšd obličeje místo nosu visewl až k pasu mámě z obličeje saloní chobot a asi metr nad její hlavu mámě vyrůstaly dlouhé oslí uši. Další vvylepšení této obludy se mělo podle nežádoucích účinků dostavit po dobrání balení, o čemž nbylo napsáno:

Některým pacientům užívajícím tento preparát mohou kromě sloního chobotu a oslích uší narůst sloní kly. O případných problémech se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Naštěstí jsme mojí matku té slušivé parády zbavili, ale důležité ponaučení z toho plyne, že NEMÁTE ČÍST PŘÍBALOVÝ LETÁK.


R.H.

Jaká je moje situace ohledně hledání partnerky III.

4. dubna 2013 v 14:39 | R.H. |  Co mne trápí
Doufám, že už bude vše vysvětleno těmito úvahami na mém blogu, takže toho snad budu moci nechat. Napadá mne totiž spousta dalších věcí, které nemusí být hlavně ženám jasné. Projekt Robinhelp má sice svůj blog také, ale tam píšu různé zaqjímavosti a novinky, které se týkají dění okolo projektu Robinhelp a společnosti PCDA Praha spolu s prezentací růlzných věcí, ma které na webu, nebo sociálnmích sítích není místo. Moje vlastní názory a úvahy najdete tady.

Jedna z mnoha věcí, které mne ješětě napadly, souvisí s tím, že Robihelp všude na světě slaví úspěchy, ale má to jěště pořád nějaké mouchy, které budou alespoň vychytané konkrétně našimi dánskými kolegy, u kterých se přihodilo že služby, které Robinhelp přináší, byly zneužity. Pokud nás sledujete na soiciálních sítích, čímž myslím sledování stránek PCA Praha na Facebooku a Google+, mohli jste se o tom něco málo dozvěfět. Aniž by se konala nějaqká mezinárodní konference, Dánové to vyřešili tak, že se o službu dlouhodobé péče formou partnerdského soužití budee žádat písemně. K žádosti bude třeba přiložit kopie lékařských posudků o zdravotním postižení zákazníka společnosti Allied Social Services. Konkrétněš bude vyžadováno lékažské potvrzení ode praktického lékaře, potvrzujívcí na základě ostatních potvrzení tělesné postižení, vylučující běžný způsob seznamování se s osobami opačného pohlaví a posudek od psychiatra, který potvrzuje že běžné navázání vztahu se ženou je vyloučeno vzhledem k mentálnímu postižení, emocionální odlišnoisti, autismu, či sexuální deviace. Na základě těchto dokladů bude služba zadarmo. Bez doložýení těchto skutečností bude služba hrazena zákazníkem. Dánové jsou hnusáci, což bohužel hází na používání těchto služeb špatné světlo a naši kolegové by přčišli o většinu pracovních sil. Zavedli toto opatření, které i bez pořádání nějaké té konference s povděkem přijali naši němečtí kolegové, kde se případ zneužití těchto služeb objevil bohužel také. Němci jsou také prasáci. Tato skutečnost je však individuální. V každé zemi, kde nám to funguje se nějaký ten dobytek vždy najde, ale aspoň vím co mám udělat, až mi to bude fungovat i v Čechách, k čemuž mi bude stačit že budu mít nějakou tu družku. To pak bude mít smysl sepsat na webu té společnosti PCA Praha ,nějaká ta pravidla pro zákazníky, kam tohle dám, aby se to nezneužívalo.

Nijak zláěť jsem se zatím nezabývbal psychickým přčístupem k této věci, a to jak z hlediska žen, tak z hlediska mužů. To by chtělo dát dopořádkiu: Obecně vzato, - toto není vztah, ale práce. Jediným rozdílem je, že o proti běžnému zaměstnání nelze tuto práci dělat jako hlavní zdroj obživy, protože bez ohledu na to, jak se naše, nebo podobná společnost jmenuje, je to nezisková charitativní organizace, takže moc velké platy dávat nemůže. Všude, kde to funguje toto dělají dobrovolnice, které mají velké porozumění a sociální cítění s lidmi v nouzi. . Jak k tomu ale pak taková žena přijde, že musí nějakou dobu vydržet s nějakým hnusákem? Povšimněme si tu výrazu "Nějakou dobu". Jak funguje opatření formou používání jakési evidence těchto dobrovolnic, jsem řešil ihned na začátku v prvním díle této úvahy, kdy jsem popisoval informační systém Harem 2013 spolu se svou dočasnou interpretací tohoto systému k tomu, aby když to nějaké té naší ošetřovatelce poleze krkem, mohla za sebe rychne najít náhradu sobě podobnou.

Jak k tomu přijde ten chlap? Citově to bude všeobecně snášet lépe, než tan žena, pokud se do konkrétní ošetřovatelky nezamiluje. Proto si mají ošetřovatelky za sebe vybírat náhradu mezi svými kolegyněmi, které se té soušasné co nejvíce fyzicky a psychicky podobají. V mém, případě to jsou vyswoké ženy, dobře urostlé, které jsou vyšší než já, nebo minimálněš stejně velké. U někoho jiného to budou zase jiné, alespoň v otázce vzhledu. Z ostatních hledisek to ksou ty samé věci jako u seznamování běžným způsobem (stejné, nebo podobné záliby, obliba stejné hudby, stejných knih, filmů apod.).

Stačí už jen to se mnou zkusit a nechat se k nějakému nezvyklému chování motivovat, což doufám nebude potřeba a máme to.

R.H.

Jaká je moje situace ohledně hlesdání družky II.

1. dubna 2013 v 16:50 | R.H. |  Co mne trápí
I když máme 1. Dubna, nejedná se o legraci, ale o pokračřování minulého článku, protože jsem zjistil, že tam něco chybí a napadly mně falší věci, které by někomu nemusely být jasné. Mezi takové věci určitě patří vlastní organizace a mechanismus vztahu jako takového. Podíváme se, jak by to asi fungovalo:

Jak jsem říkal, dávám ženám naprostou svobodu, ztakže netrvám na tom, abych měl jednu družku na celý život. Stejně tak takový vztah klasického typu nemohou mít eventuální zákazníci společnosti PCA Praha, neboť by to ženám nepřinášelo žádnýá praktický užitewk. Proto je třeba organizovat sebezástup, aby se každá žena mohla věnovat své práci a vztahu s mužem, který co nejvíce odpovídá její představě, takže s ním žije ve vztahu založeném na vzájemné sympatii a užitku z toho, že dostává od muže peníze a je zabezpečená.

Soužití se mnou a muži, pro které toto hodlám prosadit, není vztah, ale práce.Znám příklad ze Švédska, kde je takový vztah dokonce v jednom rodinném domku a ty lidi znám totiž i osobně. Tam má ta holka normálně jednoho zdravého druha a někoho jako jsem já. Když je ten druh v práci věnuje se tomu chudákovi, který by asi nejspíše jinak žádnou ženskou neměl.

I u nás v doimě, kde bydlím jsem víceméně takový vztah měl, ale šlo jenom o sex a mámě moc ta paní nepomáhala. Navíc bohužel kradla, takže jí v evidenci osobního oddělení PCA Praha nemáme, nehledě na to, že jsem si o to, aby mne zlusila nosit na zádech, neřekl, takže nevím jakou má kondioci. Našlo by se ještě něco, ale za moc to také nestojí. Abychom si to ale vysvětlili na konkrétním přčíkladu, bude to stačit:

Kromě té sousedky mám ješětě jinou kamarádku, kde jsem její brannou zdatnost netestoval, ale poměr jsem s ní měl, ale bohužel se mojí mámě nelíbila, kór když nám při určitých věcech nachytala. Jde o nějakou Irenu, kde pokud by newkouřila a kdyby neudělala na mojí matku špatný dojem, ráda by nám pomíáhala.

Jako muže, který byl pro ní přínosný, měla manžela, kterého jsem nepoznal a nějaký ten poměr se mnou byl kvůli tomu, že se se svým manželem pohádala a asi mu dělala naschvály. Každopádně ji do té evidence mohu zapsat a sále by to fungovalo tak, že by dostala počítač s tou evidencí, kde by za sebe našla náhradu na určitou dobu, po kterou by se věnovala manželovi a svým věcem. Sama by si tam mohla dávat svoje kamarádky, které by šlo takto použít. Pohovory pro PCA Praha bych dělal, když bude nějaká u mne. Evidence tak poroste a pořád budu mít nějakou ženskou tak dlouho, jak jí to bude bavit.

Pokud tento příklad dále rozvedeme, dostaneme se k nekonečné šňůře sebezásdtupů a získávání nových žen a dat. Podobně to bude s každým mužem, který pak požádá operátorku na telefonu do společnosti PCA Praha o pomoc formou delší péče formou partnerství, aby mu našli nějakou podle jeho představy. To se bude ještě ladit a vymýšlet během nějakého mého vztahu s kednou i více ženami, podle toho jak dlouho to bude nějakou bavit. Počítat musím s tím, že nějaká přijde jen jednou a pak už vlbec nikdy. Aby to nevadilo, vždy má být někdo po ruce.

Hledání technických žešení nejlépe zadarmo pro případ, že to bude fungovat, bude vyžadovat veškerý můj čas, takže bude nutné abyx třeba ta Ireba, nebo kdokoli pomohla mojí matce třeba tak, že jí pomůže se umýt, nebo dát náplast proti bolesti , přičemž mi třeba přiveze nějaké jídlo a nacpe mi to do ledničky. Když bude čas, tak nějaký ten sex, pokud zrovna nebudu hledat programy na správu datových center, učit se s nimi zacházet, hledat cloudová úložiště, nebo servery na bezplatné vytváření virtuálních serverů s možností použít, nebo vyvíjet nějaké aplikace pro chod datového centra, způsobem který bych uměl i bez znbalosti psaní aplikací v nějakém zdrojovém kódu, případně se nějaký učit.

Je tedy v mém případě velkou chybou předpokládat, že bych našel ženskou, která by mne měla ráda na základě toho, že jí budu sympatický, a už vůbec že nemůže počítat s tím, že by měla nějaký prospěch a zázemí. Proto to nejde. I pro osobní použití je nutná organizace, která by se o to zázemí postarala a systém zajišťující že si výdy budu moci nějakou ženskou zavolat a výdy nějakou dobu s ní chodit, mít poměr a nechat si pomoci ve věcech, které sám neumím a za to jí pomoci s tím co umím já a ona ne.

Tajovou organizací může být PCA Praha a k možnosti jak i u osobního použití a hlavně k veřejnému použití, získávat prostčedky k tomu zabezpečení. Jako model ,si můžeme vzít organizaci BATRADIS, což je mezinárodní organizace, která je tajná už proto, že disponuje vyspělejšími technickými možnostmi, než jaké známe, nehledě na to že mým vlastním důvodem k utajení hlavně jejího původu je taktická skutečnost, že bych si jinak omezoval výběr lidí s potřebnými schopnostmi na ty, kteří by si nedšělali ze mně legraci, nebo kteří by mne neměli za blázna, pokud bych vše prozradil. Ono se to dá stejně na internetu vypátrat, ale to chce na to mít čas.

R.H.