Březen 2013

Jaká je moje situace ohledně hledání družly?

31. března 2013 v 16:13 | R.H. |  Co mne trápí
Je tomu už herzky dlouho, co jsem něco přidával na svůj hlavní blog, protože se nedšje nic zajímavého, co by stálo za oioaání v nějakém článku, úvaze, nebo fejetonu. Něco by se najít dalo, ale tentokrát se chci pořádněš podívat na můj problém si majít družku, i když mám na to systém včetně projektu Robinhelp, o kterém se toho zde dá hodně najít včetně informací o lidech, kteří za tím stojí a o kterých obvykle mluvím jakéo o tajné mezinárodní komunitě lidí, protože si nechci ničím omezovat výběrmezi osobami, které k tomu potřebuji počínaje nějakou tou mojí družkou a technickým údržbářem konče. Nejde totiž pouze o to, abych měl nějakou partnerku jí sím, ale aby jí měl každý muž, který z jakéhokoli důvodu špatně navazuje kontakt s ostatními lidmi, dobře se učil, okolá jej nechápe a je snílkem a fantastou.

Podle sebe tomu říkám Robinhelp a již nějaký čas má tento. projekt na starosti společnost PCA Oraha - http://pcapraha.webnode.cz. Vlastní web prfojektu je na https://sites.google.com/site/robinhelprobinhronek. Stále je to ve stádiu vývoje. Je na příklad potřeba dát dohromady kompletní dokumentaci, kde to zatím vázne na důkazech skutrěčnosti, že se to dá zvládnout. Všechno jde, když se chce, i když zprávy o tom, že se to všude po světě daří, se zatím míjí pčinkem. Text je totiž nedostačující průkazní médium. Na shromažďování a publikaci videa nemáme bohužel dostatečnou kapacitu, i když se velice opatrně snažím domluvit s jednou svojí kamarádkou na natočení videa, na kterém by si měla zkusit mne vzít na záda, což je tzv. Test branné zdatnosti u pohovoru přijímání zájemkyň o práci ošetřovazelky u PCA Praha (dříve i u nás Allied Social Services l.t.d.). Ve svém případě to využiji jen málo. Konkrétně na sbírání mojí matky ze země, když spúadne z postele. U sebe to využiji jen tehdy, kdybych se zranil tak, že bych nemohl chodit, nebo kdybych někdy při nějaké oslavě, nebo v hospodě toho vypil více, než abych sám mohl bezpečně chodit, což se téměř nikdy nestává. Jinak je to test ochoty plnit neobvyklá přání, protože je to puitomost.

Zlí jazyxkové žíkají, že pokud k tomuto problému ztakto přistupuji, nebudu mít štěstí protože tak nevnímám ženy jako živé a cítící bytosti, alew jako věci. Týká se to bohužel i mých přátel. OPAK JE PRAVDOU. Naopak dávám ženám příležitost a možnost dokázat, že mají stejné fyzické možnosti a schopnosti, jako mají muži a tudíž dávám ženám mnohem větší svobodu a prostor k uplatnění svých psychických a fyzických vlastností, než jim dovolují zažité zvyklostí, které bez rozdílu tělesných rozměrů a fyzické kondice staví ženu do role osoby, která je závislá na muži v otázkách osobní tělesné ochrany, opory, vykonávání nebezpečných, nebo fyzicky náročných povolání. Spoustu žen by mohlo bavit vykonávat nebezpečnou práci, která by mohla být i fyzicky náročná, pokud na to mají dostatečnou kondici a tělesné proporce. Z duševních schopností také existuje spousta žen, které mají velký talent pro exaktní vědy, vyznají se dobře v matematice, fyzice a technických oborech a rády by tyto dovednposti uplatnily nejlépe v zaměstnání. To ale u nás není zvykem, takže i když žena nechce, končí u plotny.

Jediné proč bych potřeboval, aby moje družka byla také hospodyně+ u té plotny a vůbec tak, kal je to obvyklé u soužití s mužem je z toho důvodu, že takové věci já sám moc dobře neumím, nejen prozto že jsem muž, ale vzhledem ke svému zdravotnímu postižení, nejsem dost šikovný. Na druhou stranu mohu umět to, co ona umět nebude. Jde ale jen o to, jak dlouho to nějakou tu ženu bude bavit a kdy jí to začne vadit.

I to je vymyšlené a prakticky odskoušené v té tajné komunitě, stojící za společností PCA Praha. Jako vedoucí osobního oddělení tam mám na starosti evidenci pracovníků této společnosti. Soustředím se však na pracovnice. Evidence obsayhuje osobní údaje žen, které by chtěly pomáhat druhým pomocí této organizace. Osobní data v evidence slouží k uzavírání racovních smluv a k vyhledávání vhodné pracovnice k víjezdu, což je myšleno jako poslání nějaké ošetřovatelky k někomu, kdo potřebuje pomoci doma uklidit, přivézt jídlo, přivézt nákup, doprovodit, nebo dovézt někoho, kam je potřeba, což spousta takovýchto charitativních organizací dělá. PCA Praha je první, která se chce takto starat i o osamělé muže formou delší péče formou partnerského soužití. . Aby to nějak vypadalo, píše se o tom, že to všude na světě už funguje. V ,mpřípadě Evropy to nejléúpe funguje v Evropě severní - konkrétně ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Fimnsku.

Tam to funguje tak, že se podobné, evidence používají k tomu, že se nějaká ta žena o nšějakého muže stará tak dlouho, jak jí to nevadí a sama za sebe najde náhradnici, když jí to začřne vadit. Moc peněz za to totiž není, takže někomu posluhovat a mít i sexuální poměr, aby i tohle nějaký ten osamělý chudák měl, vadí za chvíli každému - resp. každé. V severná a západní Evropě, USA, Kanadě a všude tam, kde nebylo ve vládě dost komunistů, aby nastolili komunistickou totalitní diktaturu, jsou lidé lépe vychovaní, takže to funguje mnohem lípe i zadarmo. v Evropě je to případ právě Skandinávského poloostrova, kde to hodně žen dšělá dobrovolně zadarmo. Zdravotně postižení muži, kteří by byli hlavně u nás v České Republice osamělí tak mají v oblasti sexuality a ženské péče o domácnost mnohem pestřejší život, než jakýkoli zcela zdravý a ženatý muž.

Nebýt onné zajné mezinárodní komunitě, o které by šlo prozradit že jde o organizaci BATRADIS, tak by to nefungovalo. O použitých informačních technologiích se i u nás lze dočíst spoustu věcí na příklad o operačním systému ARAX Univa a aúplikaci Harem 2013, kdy je ten ARAX další volnbě šiřitelný operační systém podobně jako Linux a Harem 2013 je aplikace, která pracuje s tou evidencí a poskytuje k ní veškeré pohodlí a funkcionalitu dispečereského informačního systému, ve kterém přesně víme, kde, kdo, kde je, kde je nejbližší klient který potřebuje naší pomoc, kdy a kde, která ošetřovatelka koho střídá a kdo si objesdnal jakou pomoc a kdo tam jede. Vše je propojené a synchronizované.

Pokud by ten Robinhelp fungoval, tak by to tak hjednoduché nebylo. Místo jedné jediné aplikace se použije ta evidence v podobě databáze pro Midcreosoft Access, nebo Open OFFICE.org Base. Druhá možnost budše asi pravděpodobnější, protože Microsoft OFFICE by k tomuto účelu bylo lepší koupit, což stojí moc peněz i když z ztechnického hlediska lze tento software opatřit zadarmo, ale to není legální. Ostatní nástroje pak máme na internetu v prohlížeči jako služby Google, kde lze použít Mapy, Kalendář a G-Mail. Jako úůpžiště, zálohu a prostor ke sdílení dokumentů pro spolupráci lze použít Disk Google. Až na mapy také můžeme použít SkyDribe pro zálohu a úložiště s možností sdílení dokumentů ke spolupráci ve skupině, Hotmail Callendar jako Kalendář (pokud ješětě funguje) a Outlook.com pro E-Mail (Dříve Hotmail). Variantu od Microsoftu pro majitele účtu Microsoft Account (WindowsLive ID) uvádím kivůli tomu, že ve Windows 8 to bude nejjednodušší, protože při přihlášení k počítači pomocí WindowsLive ID budou veškeré kontakty, kalendář a SkyDrive automaticky synchronizovány a připraveny k okamžitému použití.

Se všěím mohu poradit, pokud jde o práci v systému Windows. Na rozdíl od toho, co pro zajímavost píši o technické podpoře ze strany té organizace BATRADIS, hodlám časem vyzkoušet na svém počítači operační systém Linux, kde by se jednalo o Ubuntu. Nějaký ten počítač bych totiž v praxi nějaké té své partnerce obstaral já, a nejsem si jistý, jaký je její názor na používání ilegálně šířeného software. Jelikož bych na to našetřil ze svého invalidního důchodu, bude asi lepší koupit sestavu bez operačního systému a zprovoznit to v Ubuntu. Použití služeb Google v prohlížeči bude stejné, akorát že Open OFFICE.org tam bude už v rámci základní instalaci na tu evidenci. Moc tomu nedůvěřuji, protože pokud nějací mí známí zkoušeli nějakou distribuci Linuxu, vždy jim něco nefungovalo. U dvou případů nefungoval kupodivu internet a u jednoho program Wine na spouštění aplikací pro Windows. Nové Ubuntu by ale tyto neduhy mít němělo.

Abych toto vše mohl vyzkoušet a pořádně to prezentovat, pořizuji si různé věci a programy, které bych za normálních okolností ani nepotřeboval. Proto se někteří mí příbuzní a přátelé mimo tu tajnou komunitu diví, na ci a proč si často pořizuji nějaký ten chytrý telefon, notebook, kameru, proč chci být pořád k zastižení přšes internet, proč se vrtám v různých kancelářských programech a proč jsem skoro na všedch sociálních sítích. To je kvůli tady tomu. Potřebuji zjistit jak co funguje, jak s tím zacházet, aby šlo rychle zařídit, že když nějaké ženské začne vadit, že má se mnou trochu více starostí, tak abych nehledal znova od začátku a čekal na někoho několik let a rovnou měl nějakou další. To by platilo o ostatních mužích v mé situaci.

To si pak budu muset hrát s tím, jak co nejlevněji vytvořit datové centrum, najít někoho, kdo umá programovat, aby z toho vznikla podobná aplikace jako je Harem 2013, kdy ta evidence nebude na každém počítači v organizaci PCA Praha, ale na tom datovém centru. Tam bude muset být zašifrovaná, aby se do toho nikdo nevrtal a aby byla použitelná jen v té speciální aplikaci.

Pokud čtete něco jiného, jde o zajímavoszt, která ukazuje jak to má fungovat.

Abych se vrátil k tématu, tak celý tento projekt použiji sám k vychytání much a doladění nedostatků, kčemuž potřebuji aby to fungovalo. Věřím tomu že jkaždá žena včetně těch, které se mi líbí, bude i v českých podmínkách natolik dobře vychovaná, že by byla mojí družkou nějakou dobu. Ta doba asi moc dlouhá nebude, ale třeba jeden víkend za dva týdny, nebo cca 2 ažb 3 hodiny denně by se běwhem 1 a\ž 2 roků vydržet dalo, ale bude stačit i méně ke zdokumentování všeho potřebného, abychom měli n+ějaký konkrétní příklad. Natočední testu branné zdatnosti ani tak dlouhou známost nepotřebuje. Při ideální chápavosti a ochotě takovou věc zkusit ztřeba i jen z legrace zabere maximálně 10 minut práce, z čehož zabere většinu času nějaké to povídání s tou ženou co by to zkusila. To by bylo povídání o její kvalifikaci ohledně péíče o zdravotně postižené, proč hledá práci u PCA Praha a vloastní pokus vzít mně na koně z toho zabere asitak 2 minuty, možná méně. Ostatní dokumentace a videa a dotky z dsalších návštěv, pomáhání mojí matce, to už se týká Robinhelpu jako takového. Dokumentace nějakých intiomních dlvěrností by se samozřejmě nezveřejnila. Maxcimálně by se ukázala kamarádům po místní síti, nebo by byla někde zaheslovaná, ale to záleží na situaci, náladě, smyslu pro humor a povaze nějaké té ženy a mne.

Takže si to nějak přeberte.

R.H.