Listopad 2012

Finská delegace u nás II. - Nejen ředitelka jde příkladem

10. listopadu 2012 v 22:22 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Tak máme sobotu večer a zítra se naši kolegové vrací fdomů do Finska, i když se může hlavně u dímské části delegace hovořit o albedorském přístupu k sexu, kde jde příkladem paní ředitelka Gerda Lehaatulen. Už ten nápad prakticky zjistit potřeby strádajícího muže tám, že mu jak se říká "podrží", není, pro pozemské ženy obvyklý zejména tehdy, dělají-li to jen tak z pouhého přátelství, nebo soucitu.

V monulém článku o méím zážitku s touto návštěvou z Finska jsem psal také o sekretářce náměstka té ředitelky, která už takto příkladná nebyla, protgože se jí do nějakého toho sexu se mnou moc nechtělo. Nakonec se to ale s tou sekretářkou Astrid povedlo v pátek na té diskotéce z velké číásti díky celkové atmosféře a také díky pití.

Problém sw jedovatými alkoholickými nápoji od 20% alkoholu nahoru, který české ministerdstvo zdravotnictví vyřešilo dočasným zákazem jakékoli formy prodeje lihovin již pominul, takže kromě piva, vína a sladkých likérů si už můžeme dát i panáka, uvedená diskotéka byla po nějaké době déky tp,i možná až moc divoká. Jako dárek jsme totiž obdrželi 4 bedny finské vodky Finlandia, které se běšhem diskotéky vypily. Já jsem pil jenom pivo, ale ostatní prokládali pivo, nebo víno vším možným. Naštěstí se hodně tancovalo, takže se úřinky nadměrného pití snížily pohybem, ale všelijaké voloviny se vymýšlely a dělaly stejně.

Během tance s tou Astrid jsem si všiml, že je přítulná. Občas se stane, že má ženská přítulnou opici. Asi tak mezi desátou a jedenáctou večer mi nabídla preavděpodobně že mne udělá francouzsky, ale nerozuměl jsem tomu, protože v opilosti zapomněla že neumím finsky, tak zaúpomněla že má mluvit anglicky, což jí nešlo tak dobře jako té ředitelce hlavně v tomto stavu, tak si občas pomohla nějakým tím slovem z něšmčiny, protože věděla že finsky umí málo kdo. Němčinu jsem měl ve škole, takže vedle angličtiny umím trochu německy, takže jsme to dali dohromady a odtančili jsme do chodbičky mezi kuchyní a lokálem, kde jsou toalety, a v té chiodbičce se to mstalo a bylo to fajn.

Proto se v séobotu nic nedělo. Všětšinu lidí, co byli na té diskotéce bolela hlava a bylo jin mevolno.

Jako perličku závěrem bych uvedl, že to i u nád může fungovat, protože jsem si jednou zašel na pivo a jedna moje kamarádka tam byla se svojí další kamarádkou, která také byla prabděpodobně už trochu pod parou, protože byla velice přítulná a skvěle jsme si rozuměli., Kdynbych měl víc času a nemusel být v 10 večer doma aby se o mne máma nebála, mohlo tehdy možná i k něčemu dojít.

Rád bych tímto apeloval na ženy, které mne osobně znají a přečtou si to, aby byly v takovýchto věcech vstřícnější pokud možno i bez pití, protrože by to mohlo vyřešit můj problém si najít družku. Pomůže to projektu Robinhelp a společnosti PCA Praha. Pak si zas pozvu tyhle finské kolegy, nebo klidně čvédské, abych jim to předvedl.

Děkuji

R.H.

Finská delegace u násd

7. listopadu 2012 v 18:24 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
V této rubrice, nebo když píčši o prtojektu Robinhelp, svých přátelích z vesmíru, patří to do rubriky preo osobní neobvyklé zkušenosti i v tomto případě, protože to s tím Robinhelpem má co dělat i přes tom že osoba se kterou jsem zažil věci, které s normální ženou nezažiji tak brzy, nebo za peníze, aniýby se jednalo o ženu z vesmíru.

Jdew totiý o níávštěvu z Finska, kterou vede generýální řiditelka finsko pobočky organizace BATRADIS v Helsinkách - paní Gerda Lehaatulen, kterou jsem osobně poznal nejen na svém koncertěš, ale na akci projektu Robinhelp, která pomohla jakémusi Olafu Ksalevallovi k partnetrce, se kterou i on přijede. Navíc jede ještě náměstek té ředitelky se sekretářkou.

Naše finské kolegy totiž zajímá, proč se nám ten Robinhelp nedaří rozjet, tak se na to přijela řta Gerda Lehaatulen osobně podívat stejně jako u toho Olafa Kalevally. Původní záměr byl, aby si se mnou o všem promluvila ta sekretářka včetně toho prsakticky zjistit, co mám rád v posteli, nebo prostě jakou sexuální prsaktikou i mimo postel by mi udšělala radost. Přes příslib zvýšení platu se do toho té sekretářce Astrid Sinhelaanen 25 let, moc nechtělo, takže to generální ředitelka finského Batradisu udšělala osobně, coýž bylo parádní.

I přesto, že je Gerda Lehaatulen už v letech, kdybych mohl být i jejím synem, vypadá skvěle. Vude to asi velice zdravým finským způsobem života, kde htrajke velkou roli sauna a zdravé jídlo ztvořené hlavně rybami a zeleninou. Když jsem ji poprvé uvidšěl, lekl jsem se, že jsem potkal svoji ošetřující lékařku, které je G. Legaatulen podobná, až na modré oči místo hnědých a jinak vlasy výška a i hlaas, by\ly stejné jako u mojí doktorky.

I když nemá Gerda Lehaatulen s Albedorem nic spoůlečného až na funkci ředitele finské pobočky organizace Batradius, velmi ochotně a kvaloitně mi udělala radost skvělým orálním sexem u mne doma, kam jsme si odskočili z nedaleké čínské restaurace, kde jsme nechali ostatní členy delegace, kteří se pak se mnou přišli ke mně podívat. U mne je to moc malé na nějaké návštěvy, kór když jsou částerčně přrekvapivé, tžakže doufám že jsem si neudělal moc velkou ostudu nějakým tím nepořádkem. U Gerdy to moc nevadilo, protože se mi přizbala, že má doma takyx bordel, protože se jde domů akorát vyspat. Mohlo to ale být myěleno ze zdvořilosti.

Protože umí z celé delegační skupiny nejlépe anglickyx, a navíc je nejpovolanější osobou, zajeli jsme opět ke mně, kde jsem jí mohl všechno v kloidu povědět a pak došlo k dalšímu sexuýlnímu zážitku, kdy mne stejně jako Olafa Kalevallu pomilovala. Pak si o tom udělala nějqké poznámky a nechala se odvézt zpoět do hotelu, kde je celá delegace unytována.

Zítra máme na programu prohlídku našeho pracoviště projektu Robinhelp, a Marie Smaulová, nebo někdo vezme tu delegaci na prohlídku Prahy. Ne že bych se nechtěl projít po staré Praze, ale mám doma jiné povinnosti.

Nevím jestli se mi bude chtžít vytloukat byty všech těch, kdo nám s tím Robinhelpem pomáhají. Sice bych zasd viděl Simonu a její kolegyně, nicméně si potřebuji doléčit chřipku, takže bych se jel s kamarádkami podívat až na pýteční slavnostní večeři s diskotékou, kde s našimi finskými kolegy zakalíme. Ono to i s tou mladou sekretářkou možná vyjde stejně jako s ředitelkou, když bude mít naváto. Na rozdíl od toho, co jsem občas zažil v hoispodě svého bratra, to umí být parádní mazec, i když v případě nějakého moistrovství v hokeji, nebo fotrbale, byl virvál i u mého bratra.

Když už nic jiného, dobrého jídela a pití, tance a sklvělé muziky bude dost. Nechybí ani moje tvorba i z domova díky Renoise 2.8, i když to nejspíš bude do něčeho přimixované nějakým DJem.

Každopádně je tzo ukázka toho, co by se měšlo podasřit i zde.

R.H.