Prosinec 2011

Neuvěřitelné odhalení pyklů české vlády

5. prosince 2011 v 14:32 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Nezbývá doufat, že je to vtip, kachna, nebo pomluva, ale pokud zastáváte podobný názor na podivné nápady naší české vlády, podle kterého je jakákoli volovina, případně lumpárna doicela možná, mohlo by se klidně stát něco takového, co jsem se deozvěděl od svých přátel z Albedeoru, a co se v žádných zprávách v rozhlase a televizi a v osdtatních masmédiích nedozvíte.

Výhodou technického náskoku oproti nám, jehož výsledlem je zuařízení, díky kterému je jdenodušší uvěřit, že jsou tito mimozemšťané produkltem mé fantazie, mají možnost se dostazt i tam, kam se sebešikovnější reportér nedostane, takže mohou vidět a slyšet věwci, které právě z tohoto důvodu ani v masmédiích být nemohou. Mohl jsem si ale také o naší vládě, nějakou tu bejkárnu vymyslet. No, nějak si následující zprávu přeberte:

I když se o politiku nezajímám, svěřil jsem se svým prátelům s tím že by mne zajímalo, co na nás vláda chystá. O škrtech ve sytátním rozpočtu, řešení těžké finanční situace České republiky je toho dost v masmédiích. Otázka žešewní úhrtad pohřbů bezdomovců a lidí v těžké sociální situaci, je řešena pouze okrajově. Pořád to rodina musí zaplatit a i pouhé zpopelnění stojí bez obřadu kolem 15 tisíc Kč. To, co zjistili mí přátelé je něco naprosto šokujícího:

Protože není možné zvyšovat ceny potravin do nekonečna, jednají naši vládní představitelé o likvidaci tělesné pozústalosti bezdomovců a lidí v těžké sociální situaci potravinářslkým zpracováním mrtvol. Protože je toto řešení morálně nepřípustné, bude udrženo v tajnosti a lidské maso bude konzumováno vládními představiteli, kteří totiž žádné morální zábrany nemají. Ke zjištění této skutečnosti nemusí sloužit pouze výsledky vyššího stupně technického pokroku, kdy se použije nějaké zařízení, které analyzuje mozkovou činnost, ale běžně dostupná skutečnost, že peníze v českém státním rozpočtu chybí hlavně proto, že si je vládní činitelé a státní úředníci strkají do vlastních kapes. Na dlkaz že to tak je, ani není poztřeba žádná mimořádná technika. Havckeři po celém světě se občas nobourávají do bankovních systémů s běžně dostupnými počítači, natož mí přátelé. Ne že by to dělali, ale vědí přesně že tomu tak je.

Toto úděsné řešení je připravováno již delší dobu, a spolupracují ma tom s vládou i velké mezoinárodní korporace. Jednou takovou je McDonald ´s, který nabízí tzv. Fajnovky za 20 Kč. Tyto pokremy mají velkou energetickou hodnotu a obsahují lítky, které při trávení způsobují únavu. Člověku se chce spát a dochází tak ke zvýšené tvorbě tuku. I když budou mít díky nedostatku peněz lidé hlad, na Fasjnovky si vždy nějak našetří, vy\ýžebrají, nebo někohgo přepadnou a tak budou tropět z části i obezitou, díky čemuž budou mít mě+kké a tučné maso. Obezitou už dnes trpí i děti.

Nás obyčejné lidi to ani moc zajímat nemusí. V rámci finančšních možností nějak prožijeme nějaký život, a co je dál už neuvidíme.

Jaký mne čeká život?

3. prosince 2011 v 15:08 | R.H. |  Ze života
Poslední dobou to začíná vypadat, že všechny moje šance na důstojný lidský život asi skončí, protože vše co k tomu potřebuji, jsou peníze. Nejde ani tak o to, jak předvádět na Internetu jakou skládám hudbu, nebo jaký způsob seznámení, nebo hledání družky mi zbývá, ale jde o to, nějak všechno zaplatit a i se najíst.

Je sice moc pěkné, že si každý může říkat co chce, ale jak vím ze západu, kapitalismus nhení takový jako v České Republicwe. Vypadá to, že to u nás vypadá jako popis kapitalismu v učebnucích zeměpisu za minulého režimu, pokud šlo u učební látku, zabývající se jakoukoli zemí, kde funguje pořádně a bez přestávky to, co se my teprve učíme od Listopadu ´89. Moc nám to nejde, protože by to chtělo, aby si naši vládní představitzelé necpali věechno do vlastní kapsy. Uvidíme, jak to dopadne.

V případě všeho, co dávám na Omternet, všechny mnou spravovbané weby, stránky a skupiny v sociálních sítích a článků na blogu, souvisí všechno se vším. I takovou věc, jakou je si najíát družku řeším komplexně. Znamenán to tedy, že všechno, co k tomu potřebuji by mělo fungovat. V případě že nějaká služba, která je k tomu použita je placená, měl bych mít nato, to zaplatit. Očekávám dobu, kdy budu mít občas hlad, který zatím nemám, ale půjde-li to takhle dál, tak ho mít budu.

Jak funguje moje komplexní řešení osobních problémů? Dejme tomu že když si chci najít partnerku, mím vbyzkoušeno že mojí jedinou moýností jak ji zíáskat i normálně, je jí něco zahrát. Není na to čas, tak se to řeší spoistou webů a stránek o tom, jakou skládám hudbu, ukázat to na videu a i když to není moc bezpečné, hgodně věcí kterfé dělám, dávat na Facebook, Twitter a jiné sociální sítě nejlépe tak, aby se tam nějaká moje činnost objevila sama od sebe.

Normálně to bohužel nejde, takže se dokumentuje můj život a u prezentace mojí hudební tvorby se publikují věci, které nebyly původně v plánu, jakými je taková simulace toho, jaké by to asi bylo, kdybych se tím proslavil jako třeba Jean Michel Jarre. Je to ba i legrace a uplatním tak své schopnosti v práci s multimédii, protože si sám děšlám všechno od vlastní hudbu, přes videoklipy až po propagaci a prezentaci. Pokud si to tímto kazím, je to proto, že bych mohl dostat od některých lidí vynadáno, že ze sebe dělám co nejsem, za předpokladu, že takoví lidé čtou můj blog. Takhle dají pokoj a každá žena se do mne zamiluje jako do slavné osobnosti.

Jako třešnička na dortu pak postačí přesbědčit družku že pokud má dostávat drahé dárky, na které nemám tím méně, že sám asi nebudu mít aq asitak půl roku nemám sám pořádně na jídlo, že ty drahé dárky financuje nějaká tajemná organizace. Navíc tak hodlám pomoci daslším mužům v mé situaci. Tomu zatím říkám Robinhelp.

Tato komplexní pomoc, nebo řešení životních potíží, která je ječdiná jakou umím, zahrnuje můj zájkem o IT a vývoj Internetu a elektronických komunikací. V otázce IT (Informačních Technologií), jsou to situace, kdy na nějakém úřadě nefunguje něco tak, jak bych potřeboval. Jediným důvodem proč s tím nic nedělám je, že to neumím. Existuje způsob jakým to umím udělat, ale ten je nároční hlavně finančně, protože aby si úředníci mohli dělat všechno tak, hjak to děwlají teď a vedle tohgo tak, jak bych potřeboval, museli by ode mne dostat jeětě jedny počítače a cewlou infrastrukturtu sítě. Aby byl i zadarmo oficiální software bez poruišování zákona o autordských právech používáním ilegálních kopií instalací software, běželo by to celé pod Linuxem, kde se nejjednodušším typem tohoto operačního systému zdá být Ubuntu verze 10.07 a vyšší. Jak se v tom dělá skupina, se mi nepodařilo zjistit. Jediné co jsem našel bylo video, kdew bylo vysvětleno, jak propojit LAN Ethernet kabelem dva počítače přímo. Jak se to dělá přes router tam nebylo. V síti nějakého úřadu se to dšělá přes router. Ve Windows to umím perfektně, ale ty je potřeba koupit. Ve Win7 je to trochu horší, ale to umím žešit třeba tak, že se kaýždý ke každému počítači bude přihlašovat.

Když jsme tak u toho, mohl bych zkusit se naučit provozovat virtuální server. Nauřit se příkazy pro příkazovou konzoli Linuxu by možná problém nebyl. Horší to bude s vývojkem aplikací, kterfé by nahradily systémy úřádů v tom smyslu že ty aplikace vytvoří databázi ve které si uživatel zadá co potřebuje zažídit, oni se mu tam ty přady propojí a když ten web toho uživatele vyzve, aby tam nahrál potřebné dokumenty, tak je tam natahá na svůj účet a ono to samo vyhledá další doklady a daným úřadům vše poskytne jako složky souborů PDF. K tomu pčelu b\y i každý pracovník každého úřadu stejně jako každý občan, měl k tomu login (Jméno a heslo). Pod tím by pak všechno bylo. Nikdo by nikam nechodil, protože by si to ten úředník kdekoli na světě na čemkoli otevřel a zařídil to. Stačí notebook a přístup na Internet. Kdyžtak by se udělala grafdicky zjednodušená verze webu pro mobily. To bych se pak učil psát stránky k PHP s designem v CSS. Mám vyzkoušeno, že bez virtuálního serveru, nebo programu simulujícím server na mém počítači, nemohu vy\víjet web v PHP na svém počítači na rozdíl od vývoje webu v HTML. PHP budu potřebovcat umět na tvorbu webu s formulážem kvůli tomu, aby ten formulář mfungoval. V HTML nějak nefunguje.

Je na Vás, jestli byste to používali.