Říjen 2011

Řešení mé budoucnosti

13. října 2011 v 11:13 | R.H. |  Odkazy
Poslední dobou se mi nedaří psát nové články na svůj blog a i jiné věci musdely ustoupit většímu množství práce v domácnosti, péči o matku po mrtvici, což mi znemužňuje i jakoukoli formu společenského a sexuálního života. Na Internetu se kupí spousta věcí, které to mají řešit. Jak zabít obě+ mouchy jednou ranou? Na to je stránka na adrese https://sites.google.com/site/robinhelprobinhronek , kde najdete vše potřebné i jen zajímavé. Technologie Google Sites mi navíc umožňuje dělat rychle profesionálně vyxpadající weby, které potřebuji k tomu abych tyto problémy řešil. Na některé se zde můžemer podívat.

Jelikož je statisticky dokázáno, že u žečn a dívek jsou ve vysokém kurzu slavní hudebníci, jerci a sportovci, existuje pár cizojazičných stránek o mojí hudbě, které jsou zatím většinou v angličtiněš a mají mezinárodní iinformační záběr. Kromě toho, co je na Facebooku jako RHMUSIC International fanclub, přibyla na internetu jakási angtlická verze stránek o mé hudbě s názvem RHMUSIC Svět Huedby Robina Hronka - The world of Robin Hronek ´s music . Ukázky hudby tam jen ve zvuku nejsou, ale zato tam jsou jako videoklipy. O mím profilu na serveru SoundCloud toho bylo napsáno dost, ale i pro českou veřejnost je Svět hudby Robina Hronka zajímavý tím, že tam je více informací i o nahrávkách a albech, kterí na hlavní stránce o mojí hudbě - http://www.rhmusivc.org nejsou. Navíc byla založena diskusní skupina o mé hudbě naq Yahoo. Je na http://launch.groups.yahoo.com/group/rhmusic/. Televizní kanál na moje živá vystoupení (budu-li chtít s sebou tahat notebook a bude-li jisté, že je tam možnost připojení k rychlému internetu) na serveru Ustream.tv k tomu patří také.

Na stránce o projektu Robinhelp, jejíž adresa je tady někde výše, je zajímavá sekce "Robinhelp ve světě", která nahrazuje důkazy o tom, že se to dá snadno zvládnout.

R.H.