Červenec 2010

Čím mohu někoho zaujmout nebo se uplatnit?

25. července 2010 v 11:39 | R.H. |  Ze života
Jako autista nejsem moc použitelný pro praktický život i když mám dost scvhopností které jsou dneska potřeba, avšaqk problém je v tom že každý chce vše rychle a přitom pořádně. Jakékoli pracovní uplatnění tak není možné, takže špatný zrak by zas tak nevadil jako třeba rychle na něco reagovat, nebo někomu odpovědět. Nezbývá tedy nic jiného než si vše dělat sám pro sebe svým tempem. I tak se někde něco přehlédne a nepovede. Nic z toho ale není.

Mohu tak akorát každému poradit a v rámci možností pomoci něco udělat s počítačem, mobilem, nebo televizorem, když si neví rady se settopboxem. Tam se mi povedlo si i něco trochu vydělat, prorože jsem prodal sousedovi kabel, protože zten který k tomu byl, byl vadný.

Schopnost skládání hudby a hraní na hudební nástroje které jsou v mém případě klávesové, se hodí v životě k seznamování se ženami kdy schopnost něco zaqhrát pomůýže. Nejvíce pomohlo pouštět holkám pořad Sirius, kde máme na videu ten díl ve kterém jsem hrál.. Článek o tom i s fotkama je na www.rhmusic.org.

I v případě že je Albedor můj vnitřní svět kde nic není problém, mohlo by jít o skutečnost že si v životě umím teorteticky se vším poradit ale lidská společnost tak bohužel nefunguje, takže je to jako kdybych si neuměl poradit vůbec. Hodně věcí tak  musí počkat i včetně nahrání nové verze stránek o mé hudbě, protoýže když se nedá říci žádné ženské že od ní potřebuji vedle sexu doma práci, musaíme si na novou podobu RHMUSIC.ORG počkat. Proto u seznamování tlačím na pilu. Obsah nové verze neobsahuje vše co by měl protože z důvodů takovýchto problémů jsou všechny weby které tvořím dělány tak, aby se na ně po zavěšení na Internet nemuselo moc sahat

Dále nejsou v tertmínu v jakém bych chtěl cokoli publikovat články na blogu a příspěšvky na diskusních fórech a skupinách v sociálních sítích. Pořízení notebooku nebo telefonu iPhone zatím tento problém moc nevyřešilo protože je potřeba si na notebook nebo iPhone dávat pozor any mi to někdo neukradl, nehledě na to že i když umím s PC je potřeba se s Notebookem a iPhoneem učit zacházet v tom smyslu jako je třeba zvyk na trochu jinak vypadající grafiku danou malou obrazovkou a snahou používat bezplatná připojení k Internetu pomocí WiFi, což u Notebooku umožní úsporu energie. Není-li možnost zuásuvky a pohodlného místa u stolu kam si dám Notebook spolu s použitím externí myši protože s Touchpadem se mi špatně pracuje, mám iPhone. Na některé věci to není moc dobré protože dotyková pouze nakreslerná klávesnice je citlivá a snadno se něco odešle aniž se chce, ale to se dá naučit. O překlepech a chybách ani mluvit nebudu, protrože se potřebuji vyjádřit a svůj názor opřít o nějaké argumenty a je přednější myšlenka před provedením.

Veškeré projekty a nápady od lidí z mého světa, mohou být v případě že jde o mou fantazii chápat jako snahu si v životě poradit dle svých možností. Neumím to vy,ysůlet jinak než organizováním, nebo snahu o organizování skupiny svých přátel. či příbuzných (lidí kterým mohu důvěřovat že mi nebudou mít za cvoka i když se s nimi bavím o svém světě) pro řešení třeba toho, abych si našel ženskou, nebo se nějak uplatnil. Trénuji a zjišťuji různé věci jak co udělat a jak používat počítač na tyto věci s radami jak použít počítač ve spolupráci se mnou. Jsem nyní v situaci, kdy je nějaká ženská které nebude vadit že se jí všechno řekne, na prvním místě v cílevch, kterých bych chtěl v životě dosáhnout. Znalosti ohledně počítačů k tomu využívám tak že třeba zjistím a poradím jak se dělá domácí síť, jaké používat programy a jak propojit počítače po Internetu a tak.

To je totiž základ administrativní sítě organizace která bude mít toto na starost. Jako invbalidní důchodce si nemohu dovolit platit hospodyni a služby veřejných domů, ale organizace na to peníze má.  Záleží však na ochotě lidí ze kterých chci tu organizaci vytvořit, ale ochotní moc nejsou. Po ,púravdě řečeno jsem se k tomu vlastně pořádně nedostal. JUaký tyxp právnického subjektu by byl nejlepší, bude předmětem porady s přáteli.

Každopádně je jisté to, že některé věci nepůjdou řešit obvyklými způsoby. Dříve se to týkqalo oblerčení, kdy neschopnost zapnout si knoflík u kalhot nutila poničit kalhoty našitím suchého zipu, což platí do dnes u bundy kde neumím sesadi zip abych jí zapnul, takže podobně je třeba upravovat všechno.

Jak si mne může žena získat?

24. července 2010 v 13:01 | R.H. |  Ze života
V minulém článku jsme začali probírat konkrétně Aůbedor jako můj vnitřní svět  ve kterém žiji jako autista. Nakousli jsme i téma jak to udělat abych měl ženu podobnou nějaké z tohjo mého svgěta. Podíváme se teď na to jak je potřeba se mnou jednat v případě žrem jste nějqaká žena které bych se jen tak na pohled líbil, což je jak známo úprvní dojem.

Bohužel je obvykjlé aby muž namlouval ženu. U mne je potřeba to udělat obráceně avšak pouhá provokace vyzývavým chováním nestačí. Jelikož jsem autista, musí se mi říct všechno jasně a srozumitelněš v oblasti seznamování se. K odstranění zábran ječ nellepším místem hospoda, kde se ke snazší cestě k sexu použíije podnapilý stav té ženy zejména tehdy, zhjistí-li se že má tzvb. přítulnou opici. Pokud jste číník nebo vedoucí hospody kam za tímto účelem s danou ženou zajdeme, rád bych Vás požádal o spolupráci. Pokud si ta žena nebude chtít dát pivo nebo víno, na základě objednaného pití je třeba zjistit jaké množství vodky nšebude cítit a ani dle chuti se nepozná avšak postačí k opití ženy.  Ješdiné co znám takto upravené je třeba juice s vodkou, která není poznat, ale je tam. Pokude něco poznat je, řekněme že ten džus asi není nejčerstvější, nebo není jen z pomerančů.

Jako autista jsem ale téměř gerniální na jiné věci jako je vedle schopnosti skládat hudbu také umět ledacos s počítačem a mobilním telefonem i bez přečtení manuálu, případně se se mnou dá mluvit o spoustě  věcí naq hranici vědy a techniky. Pro praktický život to mmocv není.

Co se,týká žen z méhpo světa, můžu jim třeba i ihned říci co od nich potřebuji a ony to uděšlají. Ve skutečnosti to pochopitelně nejde a danou ženu to odradí. Je tedy třeba v rámci infdormace o tom že jsem autista i sdělení že jče možné že mohu říkat věci které se obvykle neříkají, aby si z toho nic nedělala. To říkám hlavně pro případ, ýže si tento blog čtou moji kamartádi z hospody, nebo příbuzní.

R.H.

Albedor trochu jinak

23. července 2010 v 10:33 | R.H. |  Ze života
Celá rubrika s názvem "Osobní nerobvyklé zkušenosti" se věnuje mému kontaktu s mimozemšťany z planety a galaktické federace Albedor. V této nové rubrice "Ze života" bych chtěl psát o svém životě ve smyslu zážitků z běžného člověka. Začínáme pohledem na Albedor jako na můj vnitřní svět nebo svět autisty.

Valná většina důkazů totiž ukazuje na možnost že se jedná o fantazii nebo svět ve kterém bych si přál žít. Sám kontakt s Albedorem je založen na fantazijní existenci daného světa, není-li lidská fantazie také jednou z mnoha  dimenzí vesmíru. S takovou možností však musíme počítat, což se projevuje  také tím že diskusní skupiny a stránky na sociálních sítích, z nichž jde zejména o Facebook, kde máme v diskusních skupinách o Albedoru a projektech které provozují mí přátelé z Albedoru, také témka které danou věc probírá ve smyslu vymyšleného světa, nebo  vnitřního světa autisty.

Co je to vlastně autismus? Je to duševní porucha vnímání a reagování na okolní svět. Autista potřebuje přesný harmonogram svého života  a musí mít vše naplánováno, aby byl v pohodě. Problém je že autisté vyžadují přesné dodržování daného denního rozvrhu a jakákoli  změšna je vyvede z míry a může docházet i k histerickým, záchvatům. Abyste si udělali přesný obrázek, doporučuji vidět film Rain Man. Tam uvidíte ukázku opravdu těžkého autismu, ale byz konkrétního vnitřního svcěta.

Takový autista já zase nejsem, ale jsou věci které sám nikdy nebudu dostatečně zvládat. Dodnres neumím zavázat uzel a zavázat si tkanice u bot, což by tak nevadilo jako spíše to, že nedokážu správně komunikovat s lidmi a navazovat známosti zejména s ženami s cílem společného soužití, takže nez ohledu na pohlaví jsou ostatní lidé maximálně kamartádi a kamarádky. Lapidárně řečeno: holka preo mně se mi musí strčit pod nos kamarádem, nebo mámou, který/í se nejdříve s dotyčnou ženou zkamarádí sám/sama natolik že řekne za čas něco jako: Mám kamaráda / syna, který shání ženskou. Bohužel špatně vidí, tak doufám že Ti (Vám) nevadí že ho budeš / budete muset asi nejdříve oslovit swama. Tento postup fungoval avšqak značnou roli hrály peníze. Dnes je bohužel moc nemám, takže to nějak nejde.

S vysokými nároky na ženu také těžko něco uděláme, protože máma o mne velicer svědomitě pečovala trochu více, než by bylo zdrávo a kór když je sama po mrtvici, velice se o mne bojí. To se projevuje tzím že mne málo kam chce pustit. Pokud se jí zdá že nejdsu dlouho domů, telefonuje v tu nejnevhodnější možnou dobu a vynahrazuje to občas tím, že mi dovolí si někdy něco pořídit, nba což mi přidá, což je fajn, ale ten strach by měla mít menší.

U toho hledání ženy tak vznikl vlastní strach sám o sebe a tak kromě toho že ženy z Albedoru jsou velké a silné, dal bych přednost životu s velkou a silnou ženou |(vysokou a urostlou) aqbych se cítil bezpečně.

Někteří lidé si myslí že by toto řešil život v ústavu, ale neřešil. Pokud jde o to jak hospodařit, jak si obstarat jídlo a zařídit něco na úřadě, to jsou v životě potřebné věci které zvládám. Proto mohu být doma, ale až máma nebude, tak sám a bez kamarádky která pomůže nejen s domácností, ale i se sexuálním životem. O tom bych sem ldyžtak napsal návod jak na mne jít.

Jisté jue pouze to že i kdyř se v této rubrice díváme na Albedor jako na můj osobní vysněný svět, je dobrým vzorem pro ten náš třeba v řešení toho soužití. Obvykle se to tak nedělá, ale začít by měla nějaká ta žena a i když taková není, měla by jednat přímočaře abych poznal že má o mne nějaký zájem třeba i jen na chvíli. Začít mne osashávat a ocucávat nemusí, i když by to momentálně bylo nejlepší, nicméně stačí zajít někdy ve středu, nebo v pátek do restaurace Na Cibulkách F.C. Uhelné sklady - Sparta Košíře a zeptat se jestli tam nechodí nějaký Rovbin. Obvykle si sedám tak abych byl vidět. Párkrát jsem už známost mohl mít nebýt toho, že mám být v 10 večer doma. Některé ženy mají tzv. mazlivou, nebo-li přítulnou opici, čehož se dá využít.

Samozřejmě že úplně přímočaře jako u žen z Albedoru to být nemusí a ani nebude, aby řekly třeba: Ahoj Robine, prý chceš holku, tak jsem tady, nebo aby hned začaly s nějakou dlvěrností, ale z pouhého vrtění zadkem, předklánění se abych viděl do výstřihu a ze snahy nějak vtipněš navázat konverzaci toho moc nepoznám. Na to se podíváme třeba příště.

Jisté ale je že s některými věcmi mi muisí pomoci ostatní pokud chtějí a jsou ochotní a maqjí potřebné možnosti.

Co se týká životního stylu a techniky vůbec, hodně věcí lze získat za peníze a ke všemu existují alternativy. Tím že nic moc nedělám a žiji jen z invalidního důchodu, žiji jako albedořan. Sedím často u počítače který mi zpřístupní téměř vše co potřebuji nebo chci. Za poměrtně přijatelnou cenu mám rychlý a neomezený internet, kde si cokoli najdu co chci dělat, vidět, přečíst nebo slyšet. Co tam není ztam mohu celkem snadno dát třeba psaním blogu, vedením a spravování stránek nebo skupin v sociálních sítích, nebo tvorby webů.

Některé stránky např BATRADIS.CZ na Facebooku popisuje Albedorské technologie jako skutečnost, ale aby se vyhovělo i snadněji pochopitelné myšlence že je to fantazie, slouží k debatě o napodobení těch technologiích, nebo je popisuje pro zajímavost.

Ostatní věci mohou být použity jako aklademické debaty o kvantové fyzice, astronomii a astrofyzice a ostatních vědách.

Není to zajímavé?