Květen 2010

Šokující kampaň strany TOP 09

15. května 2010 v 10:27 | R.H. |  Zajímavosti
Blíží se nám volby a z toho důvodu se v rámci předvolebních kampaní našich politických stran dějí různé neobvyklé věci. Na různé zábavné akce na ulicích měst, volební guláše, nebo pivo zdarma jsme celkem zvyklí, ale kampaň jakou si vymyslel Miroslav Kalousek, zakládající stranu TOP 09, to tady ještě nebylo.

Jako jeden z občanů České republiky jsem i já obdržel složenku na částku okolo 100 tisích Kč, což je podleč vedení této strany částka z rozpočítání českého státního dluhu na hlavu každého  občana včetně kojenců a důchodců. Podle serveru Novinky.cz jde jen o předvolební kampaň, avšak mnoho zejména startších občanů ČR je vyděšeno. ve zprtávách v televizi o tom bohužel zatím nic není, takýe tento článek by tuto skutečnost mohl napravit.


Normálně se o politiku nezajímám, ale tato předvolební kampaň strany TOP 09 je natoůlik k
ontraverzní, že mne stejně jako vás ostatní šokovala. Vyrobil jsem tedy toto video, které je na server
u YouTube a od včera ho můžete vidět na mém progilu na Facebooku, kde formou komentářů probíhá malá diskuse. V uvedené diskusi je na příklad odkaz na článek na serveru Novinky.cz, který podává bližší vysvětlení. Jask se tomu dá věřit nevím, ale aby zde bylo vše pohromadě, klepnutím zde si ten článek můžete přečíst .

Myslímn že by k tomuto článku bylo spoustu zajímavých komentářů, kde mi dovolte takovou malo technickou radu: Na tomto blogu seč občas stane, že dostanu upozornění na komentář k nějakému článku. Když se na něj jdu podívat, žádný komentář tam není. Pokud chcete napsat komentář je potřeba vyplnit ve formuláři pro napsání komentáře všechny údaje (jméno, E-mail, Web) a hlavně do pole s posuvníkem ten komentář opravdu napsat. Děkuji.

Co se táká diskuse o tomto videu a předvolební kampaně strany TOP 09, je tam vyjádřena obava z revoluce. Myslím že revoluce nehrozí, a pokud ano, nebude způsobena úpouze pobouřením, či vyděšením  občanů touto kampaní, ale špatně fungujícím pokusem o západní styl demokracie jako cewkového politického systému.  Pokud by k tomu náhodou došlo, měl bych takovou určitou představu o které se zatím nehodlám vyjadřovat, avšak  pokládám za zajímavé se nad tím zamyslet a zvýšit si čtenost swvého blogu tím, že sleduji trochu politické dění.

Nyní máte prostor vy.