Robinhelp.cz - Návod k použití

30. ledna 2010 v 11:55 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Na serveru Facebook, - konkrétně na adrese http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=184422009165 najdete skupinukterou založila Marie Smaulová za účelem zástupu své osoby v situaci, kdy nemá čas a je potřeba mi v domácnosti s něčím pomoci. V jejím případě a v případě jejích kolegyň jde o to, že k nám přicházejí z o něco technicky a sociálně vyspělejšího světa takže svou odlišnost zakrývají velice úspěšným způsobem jehož výsledkem je třeba ta skutečnost že mně leckdo má za blázna.

Z tohoto důvodu je na tom Facebooku skupina která již má sice hodně členů, ale asi to bude zbytečný projekt protože jedinými členy kteří tam diskutují jsem já a Marie Smaulová s jednou ze svých kolegyň - Marcelou Lenorovou. Možná že se tam přidají další.

Co obsahuje tato skupina? V této skupině máte možnost vidět, co je u mne doma potřeba dělat, s čímž potřebuji pomoci. Některá z těchto videí zachycují naše přátele a příbuzné v situacích jakými jsou třeba takové věci jako:

- Donáška nákupu v momentě kdy jsem nemocný a nemohu jít nakoupit, nebo je v zimě venku kluzko a když bych si zlomil nohu, domácnost by nefungovala,

- Pomoc s péčí o osobní hiugienu u mojí matky nebo o její zdraví (zatím nebylo nic natočeno),

- Jaké jednoduché opravy je někdy třeba udělat,

- Povlečení postele

- Praní velkého prádla

Kromě videí slouží jaqko dokumentární materiály také fotografie. Ke všemu je možné se vyjadřovat a vše komentovat, pokud jste zaregistrováni na Facebooku. K dispozici je tam také diskusní fórum se širokou nabídkou témat k diskusi od technické realizace ohledně provozu administrativní techniky, provozu počítačových sítí až po domlouvání se na konkrétním provedení pomoci.

Jak by to mělo fungovat?

Pokud se tam objeví uživatelka Facebooku ochotná se mnou být jako moje partnerka, může se na fisdkusním fóru dozvědět, jak má organizovat své kamarádky které vyzve k náivštěvě mé domácnosti. Chybí-li v diskusním fóru konkrétní informace, stačí když to příslušného tématu napíše dotaz. Skupina onbsahuje také odkazy na stránky se službami jako je hledání na mapě serveru Google a stránce GoogleMaps - http://maps.google.com/ , SMS-bránou a webové stránky telekomunikačních operátorů O2, T-Mobile a Vodafone. program Google Earth apod. V tématu ohledně technické realizace se lze dozvědět na příklad jak si doma udělat pracovní bezdrátovou síť, jak konfigurovat poštovního klienta - MS-Outlook / Outlook Express, Thunderbird, Mozila, Incredymail, Evolution, jak používat MS-OFFICE / OprenOffice.org (Word / Writer, Excell /Calc a Access / Base).Co tam chybí se stačí zeptat.

V tématu ohledně administrativní spolupráce se dozvíte, nebo se zeptáte jak si pomocí uvedených služeb sjednat zástup v případě zaneprázdněnosti, jak kromě počítačových programů používat jejich obdoby v mobilním telefonu, práce s kalendářem, e-mailem, faxem, chatem apod. Technické rady a porady lze zísdkat v tématu o technické realizaci a řešení problémů, proč něco nejde, jak se to dělá a jak synchronizovat počítač a telefon, kde je jaká volná WiFi síť a tak.

Stačí si to pořádně prohlédnout a začít tím že se budete vyptávat. Každý pak uvidí jak a co dělat a budou to rady přímo od vás. Nejlepší bude si pak na sebe dát pořádný kontakt scházet se a dělat to co třeba Marie Smaulová a její kolegyně, na což se teď podíváme:

Na rozdíl od Vás mají mé kamarádky z Albedoru k administrativní spolupráci speciální pracovní síť a speciální programové vybavení, takže telefon, e_mail, fax, dálnopis, SMS a MMS brána včetně videokonferencí a videohovorů jede v jednom programu. Nemusí tedy mít otevřeno spoustu věcí, jen jeden program, který navíc ještě ukazuje adresy kontaktů na mapě, plánuje trasy, zasílá informace nejen z počítače na počítač a z počítače na mobil či data do GPS navigace a tak podobně, ale zasílá informace i na rádio v autě pokud má RDS. Koordinace a synchromozace všech počítačů, notebooků a mobilních telefonů či kapesních PC zajišťuje okamřitou a rychlou aklci.

Uvedená děvčata v rámci dodržování zákona o kauzalitě omezují svou činnost pouze na sexuální pomoc, která je provedena tak aby to vypadalo že jsem si pomohl sám formou masturbace. Ostatní věci jsou na příbuzných a přátelích, případně na Vás.

Jste-li žena ve věku 30 - 50 let, vysoká minimálně 175 cm, nejlépe nezadaná s autem, vytvořte si profil na Facebooku, najděte si skupinu Robinhelp.cz, prohlédněte si fotky, videa,diskusi i teď, na to co tam chybí se zeptejte ve fóru nebo jen tak a přidejte si mne jako přítele. Poto se dohodneme na první návštěvě a se svojí matkou vás do všeho zasvětím. Prpofil na Facebooku založíte tak že vyplníte formulář na úvodní obrazovce serveru Facebook - http://www.facebook.com

Aby byl Váš profil stoprocentní a abychom se poznhali co nejrychleji, nahrajte na profil nějaké fotky. Na Facebooku je k tomu jednoduchý návod a doporučuji používat jednoduchý nahrávač foztek. Vše co je třeba udělat je tam popsáno. Se získáním potřebného vybavení vám poradíme a pomůžeme.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama