Leden 2010

Robinhelp.cz - Návod k použití

30. ledna 2010 v 11:55 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Na serveru Facebook, - konkrétně na adrese http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=184422009165 najdete skupinukterou založila Marie Smaulová za účelem zástupu své osoby v situaci, kdy nemá čas a je potřeba mi v domácnosti s něčím pomoci. V jejím případě a v případě jejích kolegyň jde o to, že k nám přicházejí z o něco technicky a sociálně vyspělejšího světa takže svou odlišnost zakrývají velice úspěšným způsobem jehož výsledkem je třeba ta skutečnost že mně leckdo má za blázna.

Z tohoto důvodu je na tom Facebooku skupina která již má sice hodně členů, ale asi to bude zbytečný projekt protože jedinými členy kteří tam diskutují jsem já a Marie Smaulová s jednou ze svých kolegyň - Marcelou Lenorovou. Možná že se tam přidají další.

Co obsahuje tato skupina? V této skupině máte možnost vidět, co je u mne doma potřeba dělat, s čímž potřebuji pomoci. Některá z těchto videí zachycují naše přátele a příbuzné v situacích jakými jsou třeba takové věci jako:

- Donáška nákupu v momentě kdy jsem nemocný a nemohu jít nakoupit, nebo je v zimě venku kluzko a když bych si zlomil nohu, domácnost by nefungovala,

- Pomoc s péčí o osobní hiugienu u mojí matky nebo o její zdraví (zatím nebylo nic natočeno),

- Jaké jednoduché opravy je někdy třeba udělat,

- Povlečení postele

- Praní velkého prádla

Kromě videí slouží jaqko dokumentární materiály také fotografie. Ke všemu je možné se vyjadřovat a vše komentovat, pokud jste zaregistrováni na Facebooku. K dispozici je tam také diskusní fórum se širokou nabídkou témat k diskusi od technické realizace ohledně provozu administrativní techniky, provozu počítačových sítí až po domlouvání se na konkrétním provedení pomoci.

Jak by to mělo fungovat?

Pokud se tam objeví uživatelka Facebooku ochotná se mnou být jako moje partnerka, může se na fisdkusním fóru dozvědět, jak má organizovat své kamarádky které vyzve k náivštěvě mé domácnosti. Chybí-li v diskusním fóru konkrétní informace, stačí když to příslušného tématu napíše dotaz. Skupina onbsahuje také odkazy na stránky se službami jako je hledání na mapě serveru Google a stránce GoogleMaps - http://maps.google.com/ , SMS-bránou a webové stránky telekomunikačních operátorů O2, T-Mobile a Vodafone. program Google Earth apod. V tématu ohledně technické realizace se lze dozvědět na příklad jak si doma udělat pracovní bezdrátovou síť, jak konfigurovat poštovního klienta - MS-Outlook / Outlook Express, Thunderbird, Mozila, Incredymail, Evolution, jak používat MS-OFFICE / OprenOffice.org (Word / Writer, Excell /Calc a Access / Base).Co tam chybí se stačí zeptat.

V tématu ohledně administrativní spolupráce se dozvíte, nebo se zeptáte jak si pomocí uvedených služeb sjednat zástup v případě zaneprázdněnosti, jak kromě počítačových programů používat jejich obdoby v mobilním telefonu, práce s kalendářem, e-mailem, faxem, chatem apod. Technické rady a porady lze zísdkat v tématu o technické realizaci a řešení problémů, proč něco nejde, jak se to dělá a jak synchronizovat počítač a telefon, kde je jaká volná WiFi síť a tak.

Stačí si to pořádně prohlédnout a začít tím že se budete vyptávat. Každý pak uvidí jak a co dělat a budou to rady přímo od vás. Nejlepší bude si pak na sebe dát pořádný kontakt scházet se a dělat to co třeba Marie Smaulová a její kolegyně, na což se teď podíváme:

Na rozdíl od Vás mají mé kamarádky z Albedoru k administrativní spolupráci speciální pracovní síť a speciální programové vybavení, takže telefon, e_mail, fax, dálnopis, SMS a MMS brána včetně videokonferencí a videohovorů jede v jednom programu. Nemusí tedy mít otevřeno spoustu věcí, jen jeden program, který navíc ještě ukazuje adresy kontaktů na mapě, plánuje trasy, zasílá informace nejen z počítače na počítač a z počítače na mobil či data do GPS navigace a tak podobně, ale zasílá informace i na rádio v autě pokud má RDS. Koordinace a synchromozace všech počítačů, notebooků a mobilních telefonů či kapesních PC zajišťuje okamřitou a rychlou aklci.

Uvedená děvčata v rámci dodržování zákona o kauzalitě omezují svou činnost pouze na sexuální pomoc, která je provedena tak aby to vypadalo že jsem si pomohl sám formou masturbace. Ostatní věci jsou na příbuzných a přátelích, případně na Vás.

Jste-li žena ve věku 30 - 50 let, vysoká minimálně 175 cm, nejlépe nezadaná s autem, vytvořte si profil na Facebooku, najděte si skupinu Robinhelp.cz, prohlédněte si fotky, videa,diskusi i teď, na to co tam chybí se zeptejte ve fóru nebo jen tak a přidejte si mne jako přítele. Poto se dohodneme na první návštěvě a se svojí matkou vás do všeho zasvětím. Prpofil na Facebooku založíte tak že vyplníte formulář na úvodní obrazovce serveru Facebook - http://www.facebook.com

Aby byl Váš profil stoprocentní a abychom se poznhali co nejrychleji, nahrajte na profil nějaké fotky. Na Facebooku je k tomu jednoduchý návod a doporučuji používat jednoduchý nahrávač foztek. Vše co je třeba udělat je tam popsáno. Se získáním potřebného vybavení vám poradíme a pomůžeme.

R.H.

Co asi nevíte o Bermudském trojúhelníku

11. ledna 2010 v 17:27 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
O Bermudském trojúhelníku se toho ví hodně ale stále je to místo opředené legendami, mýty a záhadami, týkajících se mizení lodí, letadel i ponorek. Spekuluje se že je to způsobeno přírodními silami avšak vyloučit nelze ani působení mimozemšťanů.

Teorie o tom že jde o úkaz přírodního původu jsou podloženy skutečností že zeměpisná poloha nějaké velké anomálie je stejná u všech planet naší sluneční soustavy, z nichž nejznámější planetou která má na tom samém místě kde je na Zemi ten Bermudský trojúhelník, je planeta Jupiter, kde je nas tomto místě jeho slavná Rudá skvrna.

Rád bych vás ale seznámil s objevem původu Bermudského trojúhelníku, který hovoří pro hypotézu dle které je to jev zpoůsobený mimozuemšťany - v tomto případě mimozemšťany z Albedoru. Stačilo zapátrat ve svých vzpomínkách na setzkání těmi z nich, kteří se stali mými přáteli a podívat se do archivů redakce časopisu Nový svět. Z tohoto časopisu jsem sbíral rozhovory se svými přáteli kde bylo cílem přesvědčit lidi že neobvyklé věci které mohu žádat po lidech jsou zcela běžné.

Mělo to několik dílů a jeden obsahoval právě pojednání o Bermudském trojúhelníku. Silové pole tvožené speciálním systémem který způsobuje že tito mí mimozemští přátelé existují takovým způsobem že to budí dojem mojí fantazie či duševní choroby - PELS (Personal Existence Location System), lze různě nastavovat a modulovat. Jedna možnost nastavení umožňuje do oblasti uvnitř pole které tak tvoří časoprostorovou kapsu vtahovat předměty dovnitř. To dělá ten Bermudský trojůhelník, protože jsem si jednou ten osobní adaptér vyzkoušel a když jsem u svých kamrádů, některé fyzikální podmínky a zákony připomínají jevy, kterými se vyznačuje Bermudský trojúhelník, jako jsou:

- Nemožnost používat kompas, buzolu nebo jiné navigační přístroje na bázi magnetu, nebo používající ke svému fungování elektromagnetismus či elektromagnetické vlny

- Jak analogové tak digitální hodinky neukazují čas a datum. Analogové hodinky s mechanickým strojkem se točí ve sněru zemské rotace a hodinky se strojkem na baterii také. Analogové hodinky s digitálním strojkem a grafickým displejem kde je nakreslen ciferník jsou černé pokud jsou za normálních okolností černě nakreslené ručičky. Digitální hodinky obsahují plně rozsvícené tekuté rkystaly, takže ukazují místo hodin se vteřinami "88:99:99" a datum "88 - 88"-

- Vzdálený obzor je zahalen do zelenkavého mlžného oparu.

- V blízkosti emitorů pole nebo na okraji polem systému PELS je vzduch nabit elektrostatickými náboji, což se projevuje občasným zajiskřením u kovových předmětů, mravenčením po celém těšle a vstyčenými vlasy a chlupy.

- Nefunguje rádio, televize a monilní telefon. Také připojení na otevřený internet nefunguje.

Ubnitř Bermudského trojúhelníku je jedna z plošně největších základen Albedořanů na Zemi, protože k ní nyní patří všechny lodě a letadla, které se tam ztratily. Někteří kolegové mých albedorských přátel jsou obyčení pozemšťané, kteří se plavili po moři, nebo letěli letadlem přes Bermudské ostrovy a vletěli do toho Bermudského trojúhelníku čímž naprosto zmizeli.

Pojednání v těšch rozhovorech bylo o jedné mojí kamarádce která právě pracuje na té základně na Bermudách a je tam s ní i rpzhovor. To je ten Bermudský trojúhelník.