Se studiem Bible to nevypadá dobře

4. prosince 2009 v 16:00 | R.H. |  Studium Bible
Někteří mí přátelé nikoli z Albedoru ale ze Země rádi sledují moje studium a poznávání Bible. Pokud nejde o přátele co mám mezi Svědky Jehovovými, je to jeden člověk, který je má také rád a zajímá se o duchovní věci, avšak stejně jako já má určité představy nebo mí svoje pojetí Bible které není schopen opustitr. Na rozdíl od něj umím své osobní pochopení písma, nebo nějaké duchovní poslání definovat.

Jelikož se Svědky Jehovovými studuji Bibli 3 roky a mám k dispozici hodně informací a mám už dosti rozsáhlé vědomosti, očekává se ode mne abych vše co znám uplatnil v životě tak, že např. si budu hledat partnerku až jakmile budu pokřtěný a se svými problémy se budu svěřovat Bohu v mdlitbě a požádat o radu zkušenější spoluvěřící a ne AQlbedořany.

Touha po partnerce se totiž projevuje tím že se pořád na toto téma objevuje pořád něco na Internetu, protože to tam píšu, což bych neměl dělat. Je už za pár dnů pomalu konec roku, tak jsme místo studia probírali jestli to má cenu dál studovat, když děšlám takovéhle běci.

Vypadá to špatně a dopadne to asi tzak že si budu dál studovat něco sám, občas se zajedu podívat na shromáždění a kidyž nebudu něčemu rozumět, pozvu si nějakého svého známého který mne učil. Jakmile vyřeším tento problém budu zasestudovat.

Přes Vánoce a Nový rok si to promyslím a pak se uvidí.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama