Proč mám smůlu na ženy přes Internet?

23. prosince 2009 v 17:08 | R.H. |  Co mne trápí
Tento článeček by se možná spíše hodil do rubriky "Pro zasmání" ale na serveru Facebook je stránka ohledně toho, jak je někdy těžké projít dveřmi. Do rubriky o tom co mne trápí to patří z toho důvodu že jsem objevil smutnou skutečnost že i naprosto jednoduchá věc jako je projít dveřmi je někdy složitá.


Pokud se tzam podíváte, dělá to ptrocházení dveří potíže i mužům včetně mně. Inu - stane se . Nicméně mi v tomto článečku jde o to že jsem díky tomu zjistil, že lidé, zejména ýženy nechápou co se od nich chce. Aby nevypadaly hloupě, ani se nezeptají a k ničemu se nevyjadřují. Buďto je pro ně počítač méoc složitý, nebo je pro ně sdložité vůbec všechno. Tím že tahají za dveře s nápisem TAM, snaží se je otevírat u pantů, u dvojkřídlých dveří lomcují pevným křídlem a v otáčecích dveří se vozí kolrem dokola, tím je řečeno vše. O samootevíracích dveří nemluvě.

Občas se to stane každému, ale výše uvedená strýánka budí u mne dojem, že se to těm lidem stává téměř pravidelně. Konkrétně nejvíce ženám, které mne zajímají jako životní partnerky (jedna z nich). Bohužel u nich je opakování této situace. O blondýnkách jsou tam i vtipy.

Tento článek by se vlastně také hodil do mých osobních neobvyklých zkušeností, protrože tam jsou na hledání partnerky pro mne které nefungují právě prorto, že tomu nikdo nerozumí a necjce to přiznat tím, že by se zeptal (konkrétně zeptala).

Tam se dá snadno pochopit že je to složité. Přitom je to téměř stejně jednoduché jako projít dveřma. JUak tedy mohu chtét po ženské aby se o mne starala, když jí dělá problém pochopit že kd\yž je na dveřích TAM, že má na ty dveře zatlačit?

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama