Posila skupiny Robinhelp z Norska je tady

26. prosince 2009 v 21:25 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Nedávno jsme Vás informovali o pozorování UFO nad Nordskem, které mohlo být také ruskou raketou Bulava, vystřelenou z lodi nebo ponorky v Bílém moři. Zprávy o zkouškách raket, nebo o klamu jakým jer odraz světla z diskotéky, nebo že jde o balón, se používají k odbvrácení paniky. I v tomto případě šlo o tskovou zprávu a však hypotéza že jde opravdu o UFO je správná.

Vzhledem k finanšním podmínkám se mí přátelé sestěhovávají a tak už Marcela Lenorová nebydlí sama. Jedna ze dvou dívek které přistály v Norsku a přijely do Prahy - Ingit |Hols, bydlí u Marcely Lenorové. Stalo se to ihned 25.12.2009, kdy byl k Marcele Lenorové která zrovna přijela z lyžařského zájezdu v Peci pod Sněžkou. Ani si nevybalila a přivezli jí tam ještě jeden pracovní stůl, dvě velké bedny pobshující počítač a monitor. Dnes dopoledne 26.12.2009 přišel technik který ten počítač zapojoval a řešil připojení obou počítačů k Internetu a zároveň k intranetu české pobočky organizace BATRADIS. Dalo to práci ve stísněném panelákovém pokojíku kde bylo místo akorát na Marcelin stůl s počítačem, stojan s klávesovými hudebními nástroji, pohovku a knihovničku. Jinak se tam nic nevejde.

Ingrit bude ve skupině Robinhelp pracovat jako administrativní pracoivnice a na starosati bude mít pracovní koordinaci. Já osobně jsem jí ještě neviděl, ale pokud jsem měl možnosat tu Ingrit zahlédnout, nevypadá špatně.

Další krabice, kterou tam ten technik sám přinesl byl Notebook pro tu Ingrit u kterého zatím experimentálně ponecháváme nainstalovaný Windows7 se kterým jsme to koupili. Zajímá nás jestli ve speciálním softwaru pro úpráci s pracovní sítí nebudou potíže jaké byly ve WindowsVista.

Auto budou obě dívky používat asi jedno společné - Stříbrný Peugeot Marcely L|enorové, než bude možnost zakoupit nové auto pro Ingrit která i když už čídit umí, bude stejně muset udělat českou autoškolu.

Zatím jsem jí jen zahlédl a nevypadá špatně. Uvidíme co z toho bude.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama