Mí přátelé se asi o mne musí postarat sami II. - Robinhelp na Facebooku

3. prosince 2009 v 19:57 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Je tomu už nějaký čas, kdy jsem sem napsal článek o svých přátelích z Albedoru, že si založili skupinu, která by se o mne starala. Vzhledem k tomu že jde o návštěvníky z jiného světa, některé věci nesmí dělat aby nezasahovali příliš do našeho přiotozeného vývoje. Pomoc se tedy omezuje většinou na sex nebo na posezení a povídání si o všem možném. Takové věci jako vzít mi vyprt větší prádlo, pomoci s větším úklidem než je ten běžný (např umýt okno), to už je horší.

Marie Smaulová tedy přišla s touto skupinou také na Facebook. Některé její, kolegyně jej také používají a spolu se mnou tam vedeme diskusní fórum a hosdláme tam ukazovat co potřebuji a jak žiji formou zveřejnění fotek a videí. Pokud máte Facebook, můžete se přidat. Stačí se podívat na tento odkaz: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=184422009165

Marie Smaulová a její kolegyně se obávají že si nebude nikdo z nich schopen udělat čas, nebo chtějí vyřešot problém s dodržováním kauzality tím, že hodlají zaměstnat nějakou ženu ze Země. Jsme tedy zpět u projektů, které toto měly za cíl a pohořely na sobecxkosti pozemšťanů. Do skupiny se sice nějací lidé přidali a nejedná-li se o ženy s podobnými vlastnostmi jako mají ty Albedořanky, mohou vypomáhat administrativně.

Součástí spolupráce je účast v diskusi psaním příspěvků na zeď skupiny nebo do diskusních témat. Závěrečná otázka na ty vlastnosti pro funkci partnerky? Abych to já, nebo kdokoli jiný kdo provozuje podobné věci jako já, neopakoval, stačí říci že výběr partnetrky se bude provádět mezi atraktivnw vypadajícími vysokými ženami které jsou tak laskavé že by byly (jedna) ochotny se o mne starat tak, jako Albedořanky.

Skupina i na Facebooku je koncipována tak, že diskusní fórum obsahuje téma, řešící technickou realizaci podobné pracovní sítě, jakou má Marie Smaulová a spol.., za použití holého systému Windows a aplikací jako je třeba Word, Excell, Access, PowerPoint a Outlook, a webů jako jsou třeba Mapy Google - http://maps.google.com/

SMS-brána na příklad pomocí speciální webové stránky na adrese http://sms.sluzba.cz/
Problém je že to už není zadarmo ale SMS může být jakkoli dlouhá a umí to spoustu věcí. Na tento účel to je jak dělané. S velkým úspěchem to totiž používají firemy, které provozují zásilkové služby a firmy provozující TAXI. To ale v případě že by bylo potřeba se obrátit na své kamarádky a požádat je o sebezástup a mít nad tím přehled.

V pracovní síti kterou má k dispozici třeba Marie Smaulová, jede toto vše v jednom programu, který umí potřebnou zprávu poslat e-m,ailem, SMSkou nebo MMSkou, faxem a dokonce napsat zprávu jako běžící gtext na displej rozhlasového přijímače vybaveného možností radiotextu RT a technologií RDS. Lze v něm i telefonovat a to jak zdarma po Internetu - resp po Intranetu, nebo na mobil včetně videa pomocí převaděče obrazu z webové kamery na streamvideo sítě 3G-UMTS.

Jako motivace ker spolupráci je i zde použita možnost nechat si za spolupráci obstarat zadarmo něco, co je zrovna potřeba a nejsou na to peníze.

Fungovat to asi nebude, ale zkusit se má všechno.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama