Co se chystí ohledně prezentace mojí hudby

9. prosince 2009 v 19:09 | R.H. |  Hudba
Myslím že již hodně z vás navštívili stránky věnované mému skládání hudby, které jsou k dyspozici od roku 2005 na adrese www.rhmusic.org u kterých se bude časem měnit grafická úprava a také obsah. Staré věci zůstanou a něcvo přibude. Kromě hudebních ukázek se chystá několik nových sekcí, které budou obsahovat spoustu zajímavostí. Z technických důvodů pro mojhe používání serveru B"LOG.CZ to bude také pokus o další blog pod mým loginedm. Zjistil jsem totiž, že některé věci na publikaci článků se lépe dělají jako blog a ne jako web, protože se nemusím zdržovat vymýšlením designu.

O tom ale tento článek není. Tady bych rád upozornil veřejnost na to že dovedu skládat hudbu a kromě uvedeného webu existuje skupina pro ty z vás které to zaujalo a chtějí se k tomu vyjádřit v diskusi, kterou najdete na Facebooku. Jděte na Facebook a založte si tam účet. Až si uděláte profil, jděte na Skupiny a do hledání by mělo stačit napsat RHMUSIC.ORG a ono něco vyleze. Jinak ta skupina je přímo tady:


Speciální blog o mojí hudbě se pokusím založit ihned xo napíšu tento článek. Pokoušel jsem se o tom vészt různé diskuse, ale nějak se stratily, nebo to lidé kritizovali protože si před poslechem ukázek z mých děl nic nepřečetli.

Co se týká toho blogu o mé hudbě, mám tskový nápad že to bude něšco jakpo zpravodajský blog, nebo noviny. Pokud to bude fungovat, objeví se tady pozvánka, která bude součástí nové verze webu RHMUSIC.ORG a té skupiny na Facebooku, kde je nyní nachystána zajímavá soutěž k prvním kulatým narozeninám stránek.


Blíží se jubileum webu www.rhmusic.org a jsme s Vámi již 9 let a během desátéhoroku chceme změnit vzhled a obsah stránek. Zahrajte si zajímavou SMS soutěžní hru o zajímavé ceny. Ze svého mobilu pošlete na číslo +420603571570 SMS ve tvaru HRAJ 42672 a odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce.


R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama