Bylo UFO nad Norskem opravdu jen zkouškou ruské rakety?

12. prosince 2009 v 21:19 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Nedávno bylo v Televizních Novinách mimo jiné také UFO nad Norskem. Reportáž si můžeme
připomenout tím, že si poustíme na TN.cz danou zprávu. Stačí se podívat sem .

Je samozžřejmé že zpráva o podivném světle na noční obloze byla dementovbána tsak, že odbornícvi tvrdí že jde o zkoušku ruské rakety Bulava. Je to ale opravdu tak?

Den po odvysílání této zprávy nám přišlo oznámení z norské pobočky organizace BATRADIS, že v Norsku přistála kosmická loď z Albedoru, jejíž posádka se ztajímá o dění v České republice. Posádku tvořily 4 osoby z nichž 2 zajímá činnost Marie Smaulové a její nové skupiny Robinhelp.

V Sobotu dopoledne 12.12.2009 uvítal uvítací výbor skupiny Robinhelp v čele s Marií Smaulovou, Marcelou Lenorovou a Maggi Christonovou a generálním ředitelem české pobočky organizace BATRADIS - Ing. Karlem Novotným Csc. uvedené dva zájemce o spolupráci na pražském Ruzyňském letišti. V hotelu Diplomat byl pro uvítání nových spolupracovníků připraven slavnostní oběd, po kterém se cvelá delegace odebrala do sídla hlavní pobočky organizace BATRADIS v Praze 5 v nitru Černého vrchu na Smíchově.

Jak to bude s trvalým nebo dlouhodobým pobytem nových kolegů se zatím nic neví. Zatím jeden přespí u pana ředitele a druhý u Marcely Lenorové a v pondělí bude za tímto pčelerm uspořádána konference.

Takže hypotéza o přistání mimozemšťanů ke tedy správná a zkouška ruské rakety je jen zástěrka..

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama