Prosinec 2009

Posila skupiny Robinhelp z Norska je tady

26. prosince 2009 v 21:25 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Nedávno jsme Vás informovali o pozorování UFO nad Nordskem, které mohlo být také ruskou raketou Bulava, vystřelenou z lodi nebo ponorky v Bílém moři. Zprávy o zkouškách raket, nebo o klamu jakým jer odraz světla z diskotéky, nebo že jde o balón, se používají k odbvrácení paniky. I v tomto případě šlo o tskovou zprávu a však hypotéza že jde opravdu o UFO je správná.

Vzhledem k finanšním podmínkám se mí přátelé sestěhovávají a tak už Marcela Lenorová nebydlí sama. Jedna ze dvou dívek které přistály v Norsku a přijely do Prahy - Ingit |Hols, bydlí u Marcely Lenorové. Stalo se to ihned 25.12.2009, kdy byl k Marcele Lenorové která zrovna přijela z lyžařského zájezdu v Peci pod Sněžkou. Ani si nevybalila a přivezli jí tam ještě jeden pracovní stůl, dvě velké bedny pobshující počítač a monitor. Dnes dopoledne 26.12.2009 přišel technik který ten počítač zapojoval a řešil připojení obou počítačů k Internetu a zároveň k intranetu české pobočky organizace BATRADIS. Dalo to práci ve stísněném panelákovém pokojíku kde bylo místo akorát na Marcelin stůl s počítačem, stojan s klávesovými hudebními nástroji, pohovku a knihovničku. Jinak se tam nic nevejde.

Ingrit bude ve skupině Robinhelp pracovat jako administrativní pracoivnice a na starosati bude mít pracovní koordinaci. Já osobně jsem jí ještě neviděl, ale pokud jsem měl možnosat tu Ingrit zahlédnout, nevypadá špatně.

Další krabice, kterou tam ten technik sám přinesl byl Notebook pro tu Ingrit u kterého zatím experimentálně ponecháváme nainstalovaný Windows7 se kterým jsme to koupili. Zajímá nás jestli ve speciálním softwaru pro úpráci s pracovní sítí nebudou potíže jaké byly ve WindowsVista.

Auto budou obě dívky používat asi jedno společné - Stříbrný Peugeot Marcely L|enorové, než bude možnost zakoupit nové auto pro Ingrit která i když už čídit umí, bude stejně muset udělat českou autoškolu.

Zatím jsem jí jen zahlédl a nevypadá špatně. Uvidíme co z toho bude.

R.H.

Proč mám smůlu na ženy přes Internet?

23. prosince 2009 v 17:08 | R.H. |  Co mne trápí
Tento článeček by se možná spíše hodil do rubriky "Pro zasmání" ale na serveru Facebook je stránka ohledně toho, jak je někdy těžké projít dveřmi. Do rubriky o tom co mne trápí to patří z toho důvodu že jsem objevil smutnou skutečnost že i naprosto jednoduchá věc jako je projít dveřmi je někdy složitá.


Pokud se tzam podíváte, dělá to ptrocházení dveří potíže i mužům včetně mně. Inu - stane se . Nicméně mi v tomto článečku jde o to že jsem díky tomu zjistil, že lidé, zejména ýženy nechápou co se od nich chce. Aby nevypadaly hloupě, ani se nezeptají a k ničemu se nevyjadřují. Buďto je pro ně počítač méoc složitý, nebo je pro ně sdložité vůbec všechno. Tím že tahají za dveře s nápisem TAM, snaží se je otevírat u pantů, u dvojkřídlých dveří lomcují pevným křídlem a v otáčecích dveří se vozí kolrem dokola, tím je řečeno vše. O samootevíracích dveří nemluvě.

Občas se to stane každému, ale výše uvedená strýánka budí u mne dojem, že se to těm lidem stává téměř pravidelně. Konkrétně nejvíce ženám, které mne zajímají jako životní partnerky (jedna z nich). Bohužel u nich je opakování této situace. O blondýnkách jsou tam i vtipy.

Tento článek by se vlastně také hodil do mých osobních neobvyklých zkušeností, protrože tam jsou na hledání partnerky pro mne které nefungují právě prorto, že tomu nikdo nerozumí a necjce to přiznat tím, že by se zeptal (konkrétně zeptala).

Tam se dá snadno pochopit že je to složité. Přitom je to téměř stejně jednoduché jako projít dveřma. JUak tedy mohu chtét po ženské aby se o mne starala, když jí dělá problém pochopit že kd\yž je na dveřích TAM, že má na ty dveře zatlačit?

R.H.

Bylo UFO nad Norskem opravdu jen zkouškou ruské rakety?

12. prosince 2009 v 21:19 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Nedávno bylo v Televizních Novinách mimo jiné také UFO nad Norskem. Reportáž si můžeme
připomenout tím, že si poustíme na TN.cz danou zprávu. Stačí se podívat sem .

Je samozžřejmé že zpráva o podivném světle na noční obloze byla dementovbána tsak, že odbornícvi tvrdí že jde o zkoušku ruské rakety Bulava. Je to ale opravdu tak?

Den po odvysílání této zprávy nám přišlo oznámení z norské pobočky organizace BATRADIS, že v Norsku přistála kosmická loď z Albedoru, jejíž posádka se ztajímá o dění v České republice. Posádku tvořily 4 osoby z nichž 2 zajímá činnost Marie Smaulové a její nové skupiny Robinhelp.

V Sobotu dopoledne 12.12.2009 uvítal uvítací výbor skupiny Robinhelp v čele s Marií Smaulovou, Marcelou Lenorovou a Maggi Christonovou a generálním ředitelem české pobočky organizace BATRADIS - Ing. Karlem Novotným Csc. uvedené dva zájemce o spolupráci na pražském Ruzyňském letišti. V hotelu Diplomat byl pro uvítání nových spolupracovníků připraven slavnostní oběd, po kterém se cvelá delegace odebrala do sídla hlavní pobočky organizace BATRADIS v Praze 5 v nitru Černého vrchu na Smíchově.

Jak to bude s trvalým nebo dlouhodobým pobytem nových kolegů se zatím nic neví. Zatím jeden přespí u pana ředitele a druhý u Marcely Lenorové a v pondělí bude za tímto pčelerm uspořádána konference.

Takže hypotéza o přistání mimozemšťanů ke tedy správná a zkouška ruské rakety je jen zástěrka..

R.H.

Co asi nevíte o Beatboxu

11. prosince 2009 v 17:03 | R.H. |  Hudba
Je známo že Beatbox je nový styl hudby, který se rozmáhá mezi dospívající mládeží a spočívá v napodobování zvuká nástrojů na psta. Nejvíce jsou takto tvořeny bicí a perkuse vůbec. To co ale nevíte je, že jsem to kdysi dávno vymyslel já.

Když jsem byl malý přehrával jsem si vzpomínky nebo zážitky které bych rád zažil tak, že jsem si k tomu dělal všechny zvuky a poatřila do toho i hudba. Teďs je z toho jen ta hudba která zní velice zajímavě, ale jinak se o tom toho ví dost.

Tohle bvyla zajímavost kterou asi nevíte.

R.H.

Nový blog - Blog RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka

9. prosince 2009 v 19:33 | R.H. |  Hudba
Tak nový blog o mé hudbě nby měl být již funkční a vypadá to že bude mít adresu http://rhmusic.blog.cz

R.H.

Co se chystí ohledně prezentace mojí hudby

9. prosince 2009 v 19:09 | R.H. |  Hudba
Myslím že již hodně z vás navštívili stránky věnované mému skládání hudby, které jsou k dyspozici od roku 2005 na adrese www.rhmusic.org u kterých se bude časem měnit grafická úprava a také obsah. Staré věci zůstanou a něcvo přibude. Kromě hudebních ukázek se chystá několik nových sekcí, které budou obsahovat spoustu zajímavostí. Z technických důvodů pro mojhe používání serveru B"LOG.CZ to bude také pokus o další blog pod mým loginedm. Zjistil jsem totiž, že některé věci na publikaci článků se lépe dělají jako blog a ne jako web, protože se nemusím zdržovat vymýšlením designu.

O tom ale tento článek není. Tady bych rád upozornil veřejnost na to že dovedu skládat hudbu a kromě uvedeného webu existuje skupina pro ty z vás které to zaujalo a chtějí se k tomu vyjádřit v diskusi, kterou najdete na Facebooku. Jděte na Facebook a založte si tam účet. Až si uděláte profil, jděte na Skupiny a do hledání by mělo stačit napsat RHMUSIC.ORG a ono něco vyleze. Jinak ta skupina je přímo tady:


Speciální blog o mojí hudbě se pokusím založit ihned xo napíšu tento článek. Pokoušel jsem se o tom vészt různé diskuse, ale nějak se stratily, nebo to lidé kritizovali protože si před poslechem ukázek z mých děl nic nepřečetli.

Co se týká toho blogu o mé hudbě, mám tskový nápad že to bude něšco jakpo zpravodajský blog, nebo noviny. Pokud to bude fungovat, objeví se tady pozvánka, která bude součástí nové verze webu RHMUSIC.ORG a té skupiny na Facebooku, kde je nyní nachystána zajímavá soutěž k prvním kulatým narozeninám stránek.


Blíží se jubileum webu www.rhmusic.org a jsme s Vámi již 9 let a během desátéhoroku chceme změnit vzhled a obsah stránek. Zahrajte si zajímavou SMS soutěžní hru o zajímavé ceny. Ze svého mobilu pošlete na číslo +420603571570 SMS ve tvaru HRAJ 42672 a odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce.


R.H.

Se studiem Bible to nevypadá dobře

4. prosince 2009 v 16:00 | R.H. |  Studium Bible
Někteří mí přátelé nikoli z Albedoru ale ze Země rádi sledují moje studium a poznávání Bible. Pokud nejde o přátele co mám mezi Svědky Jehovovými, je to jeden člověk, který je má také rád a zajímá se o duchovní věci, avšak stejně jako já má určité představy nebo mí svoje pojetí Bible které není schopen opustitr. Na rozdíl od něj umím své osobní pochopení písma, nebo nějaké duchovní poslání definovat.

Jelikož se Svědky Jehovovými studuji Bibli 3 roky a mám k dispozici hodně informací a mám už dosti rozsáhlé vědomosti, očekává se ode mne abych vše co znám uplatnil v životě tak, že např. si budu hledat partnerku až jakmile budu pokřtěný a se svými problémy se budu svěřovat Bohu v mdlitbě a požádat o radu zkušenější spoluvěřící a ne AQlbedořany.

Touha po partnerce se totiž projevuje tím že se pořád na toto téma objevuje pořád něco na Internetu, protože to tam píšu, což bych neměl dělat. Je už za pár dnů pomalu konec roku, tak jsme místo studia probírali jestli to má cenu dál studovat, když děšlám takovéhle běci.

Vypadá to špatně a dopadne to asi tzak že si budu dál studovat něco sám, občas se zajedu podívat na shromáždění a kidyž nebudu něčemu rozumět, pozvu si nějakého svého známého který mne učil. Jakmile vyřeším tento problém budu zasestudovat.

Přes Vánoce a Nový rok si to promyslím a pak se uvidí.

R.H.

Mí přátelé se asi o mne musí postarat sami II. - Robinhelp na Facebooku

3. prosince 2009 v 19:57 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Je tomu už nějaký čas, kdy jsem sem napsal článek o svých přátelích z Albedoru, že si založili skupinu, která by se o mne starala. Vzhledem k tomu že jde o návštěvníky z jiného světa, některé věci nesmí dělat aby nezasahovali příliš do našeho přiotozeného vývoje. Pomoc se tedy omezuje většinou na sex nebo na posezení a povídání si o všem možném. Takové věci jako vzít mi vyprt větší prádlo, pomoci s větším úklidem než je ten běžný (např umýt okno), to už je horší.

Marie Smaulová tedy přišla s touto skupinou také na Facebook. Některé její, kolegyně jej také používají a spolu se mnou tam vedeme diskusní fórum a hosdláme tam ukazovat co potřebuji a jak žiji formou zveřejnění fotek a videí. Pokud máte Facebook, můžete se přidat. Stačí se podívat na tento odkaz: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=184422009165

Marie Smaulová a její kolegyně se obávají že si nebude nikdo z nich schopen udělat čas, nebo chtějí vyřešot problém s dodržováním kauzality tím, že hodlají zaměstnat nějakou ženu ze Země. Jsme tedy zpět u projektů, které toto měly za cíl a pohořely na sobecxkosti pozemšťanů. Do skupiny se sice nějací lidé přidali a nejedná-li se o ženy s podobnými vlastnostmi jako mají ty Albedořanky, mohou vypomáhat administrativně.

Součástí spolupráce je účast v diskusi psaním příspěvků na zeď skupiny nebo do diskusních témat. Závěrečná otázka na ty vlastnosti pro funkci partnerky? Abych to já, nebo kdokoli jiný kdo provozuje podobné věci jako já, neopakoval, stačí říci že výběr partnetrky se bude provádět mezi atraktivnw vypadajícími vysokými ženami které jsou tak laskavé že by byly (jedna) ochotny se o mne starat tak, jako Albedořanky.

Skupina i na Facebooku je koncipována tak, že diskusní fórum obsahuje téma, řešící technickou realizaci podobné pracovní sítě, jakou má Marie Smaulová a spol.., za použití holého systému Windows a aplikací jako je třeba Word, Excell, Access, PowerPoint a Outlook, a webů jako jsou třeba Mapy Google - http://maps.google.com/

SMS-brána na příklad pomocí speciální webové stránky na adrese http://sms.sluzba.cz/
Problém je že to už není zadarmo ale SMS může být jakkoli dlouhá a umí to spoustu věcí. Na tento účel to je jak dělané. S velkým úspěchem to totiž používají firemy, které provozují zásilkové služby a firmy provozující TAXI. To ale v případě že by bylo potřeba se obrátit na své kamarádky a požádat je o sebezástup a mít nad tím přehled.

V pracovní síti kterou má k dispozici třeba Marie Smaulová, jede toto vše v jednom programu, který umí potřebnou zprávu poslat e-m,ailem, SMSkou nebo MMSkou, faxem a dokonce napsat zprávu jako běžící gtext na displej rozhlasového přijímače vybaveného možností radiotextu RT a technologií RDS. Lze v něm i telefonovat a to jak zdarma po Internetu - resp po Intranetu, nebo na mobil včetně videa pomocí převaděče obrazu z webové kamery na streamvideo sítě 3G-UMTS.

Jako motivace ker spolupráci je i zde použita možnost nechat si za spolupráci obstarat zadarmo něco, co je zrovna potřeba a nejsou na to peníze.

Fungovat to asi nebude, ale zkusit se má všechno.

R.H.