Lidcé na mne nemají čas

17. listopadu 2009 v 16:54 | R.H. |  Co mne trápí
Dalšěí věc která mne trápí je, že lidé na mne nemajíčas a to i v případě, že jde o řemeslníka kterého jsem si objednal. Jistě všichni víme, že každá domácnost potřebuje údržbu a je potřeba něco opravit a seřídit. Aby to bylo levnější, tak je dobré když máme nějakého dobrého známého který je tím řemeslníkem.

Jednoho takového mám a občas se vidíme v hospodě. Je to člověk se kterým je zajímavé si povídat a je to výborný zámečník který mi dělal speciální bezpečnostní dveře. Ty nyní potřebují údržbu ale ten člověk má moc jiné práce. V jeho případě je tu problém s tím že práce kterou on dělá se nedá moc dobře automatizovat, aby měl více času.

Je velká škoda že se ve Windows nedá naučut jednoduše psát programy, prortože jsem se tím jeden čas zabýval, ale to bylo na 486stce pro MS_DOS. Kdyby dělal úředníka v kanceláři, dalo by se ledacos udělat a myslím že bych to uměl i bez učení. Stačilo by totiž dát do tabulky v Excellu nějaké rutiny a makra, aby se účetnictví dělalo samo, nebo aby si každý doma sám podal žádost po internetu na webu úřadu a místo úředníka by to zpracovával nějaký skript. Pokud byste mi s tím chtěšli pomoci, stačí mi poslat mějaké ukázky jazyka PHP s popisky abych si rto vždycky překopal podle toho co chci udělat. Děkuji.

Zatím mohu poradit jak takové věci dělat v programech které mám doma a se kterými to umím, ale to kdyžtak v nějakém článku v rubrice věnované radám ohledně používání moderní techniky.

Možná že se i vám dějí podobné věci díky tomu jaká je doba, ale nebylo by možné si trochu hlídat a plánovat práci a věci co chci dělat?

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama