Jak táta jedl Lasaň

9. listopadu 2009 v 16:54 | R.H. |  Pro zasmání
Jel jsem s tátou na týden autobusem do Holandska na týden. Bylo to zajímavé a moc pěškné. Na cestě domů se stala historka, kterou bych rád vyprávěl:

Před odjezdem z Amsterdamu si táta koupil pivo které bylo poněkud silnější, takže sostal hlad. Možnost koupit si něco k jídlu byla až po cestžě v Německu u čerpací stanice. Asi každé 3 hodiny se u nějaké zastavilo aby se dalo jít na záchod, nebo si protáhnout nohy po dlouhém sezení.

Na jedné takové pumpě nám řekli že pojedeme dál za hodinu, takže pokud se chcete najíst, můžeme. Tak si dal táta Lasdaň ale sotva se chtěl dát do jídla, někdo přišel že odjíždíme za minutu. Co teď? Nezbylo než si vzít hodně ubrozsků a zabalit si to.

Když jsme nastoupili a autobus se rozjel, rozbalil si táta to jídlo a njak jedl. Problém byl že většina lidí chtěla spát a vůně té Lasaně se linukla po autobuse, kór když vedle jiného různého koření tam byl i česnek. Navíc byla rtma a Lasaň nedrží moc dobře pohromadě a příbor také nebyl. Výsledkem tedy bylo že ne vše táta snědl, protože to spadlo na zem a různě.. Když uklízeli ten autobus před dalším zájezdem, asi se divili, které čuňátko tam vzadu jedlo.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama