VAMPIRIUM 2009 Praha Čestlice 31.10.2009

25. října 2009 v 17:09 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Oslavy dokončení inovace základen návštěvníků z Albedoru koncertem Marie Smaulové u Horoušánek zdaleka neskončily. Po velké show kde si přišli na své hlavně milovníci diska a techna, bude se rámusit ještě jednou. Tentokrát to bude na louce u Čestlic nedaleko Prahy, kde potěšíme hlavně milovníky a vyznavače tvrdého rocku a heavy metalu. Tento poslední řijnový večer oslavíme nejen dokočení inovace základern ještě jednou kalbou, ale shodou náhod se takto dá oslavit i Halloween. Tato informace překvapí všechny nadatele v oblasti UFO a setkání s mimozemšťany hlavně tím, že i ve vesmíru umí jiné inteligentní bytosti hrát parádní tvrdý rock a heavy metal.

31. Řijna ve 20 hodin začne koncert skupiny Zombies, který je spojen s křestem nejnovějšího CD s názvem Vampirium. Bát se začneme již po setmnění díky takto zvolenému datu. Zpěvačka a hráčka na sólovou elektrickou kytaru - Terry Rodsens patří mezi mé kamarádky z Albedoru. Zajímavá je tím že stejně jako celá skupina Zombies nepochází z planety Albedor, ale z planety Heimor v soustavě Tasador, kde je Heimor stejně jako Země třetí oběžnicí. Z Heimoru je i původní sestava skupiny avšak my Terry uvidíme s jinou sestavou pod názvem Zombies ale ostatní hudebníci budou jiní moji kamarádi, kteří jsou schopni hrát tvrdou rockovou a metalovou hudbu a se kterými byla deska Vampirium spolu s někodlika předchozími, natočena.

K čemu lze hudbu skupiny Zombies Přirovnat? Pro lepší přredstavu si pomůžeme několika slavnými jmény či názvy známých pozemských rockových kapewl a hudebníků, abyste měli konkrétní představu o stylu hudební tvorby Terry Rodesensové a jejích spoluhráčů: Jedná se o téměř alchimistickou kombinaci hudebního stylu skupiny Deep Purple, irského rockového a bluesového kytaristy Gary Morea u jeho alb jakými byly desky After the War, Wictims of the future a Wild frontier. Další hudebník ke kterému to jde přirovnat je Ungwie J. Malmsteen - konkrétně album Trilogia. Tím se rozumí dumkové ladění jinak rychlých a tvrdých skladeb.

Akce by měla trvat asi tak do 22 hodin aby nedocházelo k rušení nočního klidu. Tyto informace jsou citované ze článků v pracovní síti stejně jako informace o prodeji vstupenek, jejichž cena se pohybuje od 60 do 200 Kč. Pokud nebudete vyloženě pozváni, nebo nepatříte mezi lidi pracující pro Albedořany, nic neuvidíte a neuslyšíte stejně jako u Koncertu Marie Smaulové.

Na Facebooku o tom můžete diskutovat ve skupoině Albedor CZ nebo sem napsat komentář.

Děkuji

R.H:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama