Proč je tolik sexuálních deviantů, nebo-li Úchylů?

18. října 2009 v 22:52 | R.H. |  Zajímavosti
Je tomu už dost dávno, co jsem si tak před usnutím přemýšlel o všem možném i nemožném, - jak se říká "přemítání o nesmrtelnosti brouka" . tak mne napadlo se zamyslet nad tím, proč máme tolik úchyláků a co některé z nich k tomu vedlo. V první řadě si ale musíme určit, koho považovat za sexuálního devianta, čili česky "úchyla", a koho ne. Dosud se tím nikdo nezabýval, protrože nikomu nehrozí nebezpečí že by se stal tím úchylákem.

Slovo úchyl je odvozeno ze slovesa uchýliti se, čili použít nouzové řešení nějakého problému. V našem případě sexuálního, kde stačí nebýt schopen si sehnat partnerku obvyklím způsobem a vůbec komunikovat s lidmi.

Latinsky se to řekne Deviace. Via = cesta, předpona "de" obrací slovou do záporu.

Tato úvaha zde nerozebírá tento problém z hlediska linvistického rozboru nějakého slova, ale rozebírá myšlenkovou operaci, vedoucí k tomu, že daný muž který nenachází pochopení ve smyslu navázání zbímosti s cílem sexu, nejlépe však dlouhodobé známosti a úplně nejlépe manželství, hledá pochopení jinde.

Oprtavdovými sexuálními devianti jsou lidé, kde je nepřirozený výběr partnera nebo partnerky dán automaticky vlivem vývojové poruchy mozku, či jiné duševní poruchy, případně traumatické události. Z takových společnost dokáže tolerovat akorát homosexuály, ovšem i tam se najdou lidé kteří to netolerují. Vše ostatní tolerováno není a ani není cílem této úvshyx vše tolerovat. jde o takovou zajímavost s nápadem, jak některé deviace léčit bez použití léků a kastrace.

Někteří lidé (zejména miži) se mohou stát úchyláky úmyslně. Jednoho takového člověka znám. To byl chlápek, který se rozvedl a platil velké alimenty. Sám být nechtěl ale se ženou si nic nechtěl začínat, aby ho zase neobrala o všechno. Tak si našel přítele a stal se umělým gayem. To známená že nebyl homosexuál, ale řenskou nechtěl ale sám být taky nechtěl.

Ostatní sexuální deviace se uměle nedají provozovat (vyřešit partnerdství jinak i když úchyl nejsem) formou delší známosti kromě dání se ke gayům, u žen dát se k lezbám, maximálně by šlo se dát ke gerontofilům ( mít o dost starší partnerku), ale v určitých mezích. Jinak u mužů jde ledacos i na chvíli. Z prasárny zejména po požití většího množství alkoholu, ale zase ne moc, jde ledacos.

Proč se tím zabývám? Může mi to hrozit. Se ženami v mé běkové kategorii si moc nerozumím, ale abych byl gerontofil, to se mi nechce. Stará baba může být často dost odporná. Mladší raději ne, abych se nedostal do vězení. Děti mne naštěstí nepřitahují, ale už ve čtrbácti letech může být žena biologicky dospělá. Od toho raději dál.

U lidí jako jsem já, to chce prostě víc času na pořádné popovídání si třeba zatím po Internetu, pak v romantické hospůdce u sklenky vína, piva nebo u kávy či něčeho jiného dobrého a nakonec doma. V dnešní době není čas na nic. Každý se musí uživit a tak si k tomu i starší žena (asi tak 35-55) nemá kdy sednout k PC, nehledě nato že s tím třeba ani neumí zacházet, používat třeba Badoo
jako seznamku kde jsem a pokud jí tam oslovím, věnovat se tomu. Stačí být online, když tam jsem online já. Pokud jí zdržuje psaní protože neumí psát rychle. Szačí psát krátké zprávy. To platí hlavně pro ženy v mé věkové kategorii, které nějak s PC umí, ale mají toho dost z práce, nebo prostě nekomunikují.

Moje řešení může být takové že jsem ochoten si nějakou ženu která se mi líbí vybavit technickým zařízením bohužel na své náklady, aby mohla využít třeba k chatu na netu cestu z práce pomocí mobilu s Internetem, nejlépe Notebooku. Aby to bylo zadarmo, nejvíce nyní studuji technologii WiFi a jsem ochoten poradit kde je nejbližší nezabezpečená síť.. Přitom takový telefon nebo Notebook není už nic nedostupného. S mobilem co mají WiFi je to cenově horší, ale dnes jsou moderní malé notebooky - tzv Netbooky (EEE-PC). To si může každá dovolit i s minimálním platem. Umí to vše, co je k tomu potřeba. S ostatním poradím.

U jiných lidí to bude platit podobně a i bez počítačů. Jde o to vše probrat a důkladně se poznat. V mém případě je i existence tohoto blogu takovým nástrojem na to, aby si každý o mne vše přečetl. Máte tak před sebou celou mojí osobnost. Tam kde chci efektnost prezentace něčeho co potřebuji zvýraznit vlastním designem, vyrobím web. Jinak stačí blog. Také nemám čas na tvorbu webu, takže se u blogu mohu soustředit více na to, co chci lidem říci. O design se nestarám. Nějaký pškný si vyberu.

Tím probráním všeho možného se dá předejít právě tomu, aby se nějaký můž úmyslně stal úcxhylákem jen prorto, že má se ženami ve své věkové kategorii špatné zkušenost, nebo se nemůže seznamovat, případně mu špatně (myšleno v jeho neprospěch) vyšel rozvod apod. Všechno se dá vyřešit, kdyby se lidi uměli lépe domluvit.

Součástí tohoto blogu je i celá jedna rubrika o lidech, které pro jistoru budeme pokládat za vzor společnosti lidí, kteří se právě umí domluvit a i když se jedná o osobní problém jednotlivce, umí jej dokonce organizovaně řešit. Je to rubrika Osobní neobvyklé zkušenosti, ale může Vás napadnout odmátnout tuto pomoc pokud jde o mne, protože si řeknete: Když takové lidi ten Robin Hronek zná, ať se starají oni.

Pokud si tam ale vše opravdu pořádně přečtete, zjistíte že mají o něco modernšjší techniku a že jsou z vesmíru. Síky tomu mne budete mít za blázna, nebo fantastu, nicméně aby to fungovalo i bez nutnosti víry v UFO a možnost návštěvy z jiné planety, poslouží to jako vzor toho, co by pomohlo mně. U jiných to bude něco jiného, co vede i k sexuálně deviantnímu chování, ale pokecáním si s takovým člověkem zjistíte co potřebuje a vyřešíte jeho problém třeba i organizovaně.

Jediný problém je s časem.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 www www | Web | 3. listopadu 2009 v 19:15 | Reagovat

jo,moc se s nima rozumět nedá,je to samé pivo,samá cigareta,radši se na všechny ženské vykašlat,stejně jsou po 20 skoro všechny povdávané

2 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 3. listopadu 2009 v 19:20 | Reagovat

Zdravím,

Tak vidím že tady je víc lidí s tímto problémem, ale bohužel je někdy ženská fajn. U mne je i potřeba mejen kvůli sexu.

Těší mne že jsou moje články komentované a doporučuji si někdy běgem dlouhých zimních večerů tento blog celý prohlédnout a okomentovat co vás zaujalo.

Děkuji

R.H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama