Albedor a Já

3. října 2009 v 14:24 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Dosud jsme se zde nezabývali tím jak naložit s mým kontaktem s civilizací z Albedoru. V rámci získávání čtenářů posílám odkazy na určité rubriky v tomto blogu svým známým z hospody nebo sousedům, kteří by mohli na některé věci reagovat něšjak jako "Notak když máš takovéto přátele, tak ať Ti to dají dohromady nebo ať Ti to vyrobí". Došlo by k porušení přitozeného vývoje společnosti, čemuž se předchází používáním speciálního systému, díkyx kterému je snažší uvěřit hypotéze, že je kontakt s Albedorem moje fantazie, či duševní choroba. Aby nedocházelo k reakcím jaké jsem Vám předvedl, podíváme se nato, jak s tímto kontaktem zacházet:

Pokud jde o pomoc v oblasti vědy a techniky, mohu popsat co jsem odpozoroval nebo mohu tlumočit rady jak něšco udělat, aniž bych pořádně věděl co říkám. Často se jedná o věci, kterým nerozumí ani špičkoví vědci, tím méně já. Proto je velice důležité vymyslet, jak dasnou technologii přizpůsobit dostupným možnostem.

V případě řešení mých osobních problémů s hledáním ženy se kterou bych rád žil a která by se ochotně o mne starala, pomocí výroby androidky, pokusil jsem se zde popsat interpretaci některých mechanismů, které by se samozřejmě daly v současných podmínkách opatřit, ale stálo by to strašně moc peněz, protože jde o speciální technologie používané ve vojenské technice a v letecké technice, což je vechol pozemské vědy a techniky. Tady je to zadarmo ale podle rad mých přátel z Albedoru je potřeba danou věc vyzkoušet s dostupnými prostředky.

Pokud si dám pozor a vyřídím určitý vzkaz přesně, mělo by to fungovat. Pokud i přes pečlivý návod něco fungovat nebude, chyba bude v prostředcích které jsou dostupné, nebo dostupné materiály nejsou úplně vhodné, nebo některé součástky či jedna součástka nemá odpovídající parametry, které jsou potřeba k tomu, aby to fungovalo. To jke také z velké části orázka štěstí. Štěstí hraje velkou roli hlavně proto, že já sám nemám dostatečné vzdělání abych sám mohl uznat jestli to půjde udělat.

Tento druh štěstí měli v minulosti všichni významní vědci a vynálezci pravděpodobně nejen dáky vrozené genialitě, ale také tím, že tito geniální vědci a vynálezci počínaje ´čínskými a řeckými mysliteli a třeba Albertem Einsteinem či Nikolou Teslou konče, mohli být kontaktéry nebo dokonce samotnými mimozemšťany. V oblasti vědy, techniky a umění stojí za zmínku např. Leonardo da Vinci, a v oblasti vědy a techniky třeba Thomas Alva Edison, Nikola Tesla, Albert Einstein a Markoni.

Včera v hospodě jsme se o tom s kamarády bavili, což vedlo k napsání tohoto článku. Hodně štěstí měšl právě ten Nikola Tesla, který uměl se základními elektrickými přístroji a součástkami hotové zázraky. Objevila se i zmínka z oblasti problematiky UFO ohledně Filadelfského experimentu a explozi mmeteoritu v Tungusce. Tím Nikola Tesla a Albert Einstein za velké finanční podpory vlády USA, položil základ pro systém PELS (Personal Exustence Location System), díky kterého mí albedorští přátelé existují jen pro mne.

Kde u Filadelfského experimentu vznikla chyba? V tom magnetickém poli. Elektromagnetické pole je od zdroje k okraji souvislé a šíří se kulovitě od zdroje až k okraji. Platí to pro šíření např. rozhlasového nebo televizního signálu. Jsou dvě možnosti jak předejít chybě, která na té letadlové lodi nastala. Podívejme se nato:

1. Faradajova klec - Vnější povrch palub měl být oplocen železným pletivem, které by bylo odizolováno od lodi např. silnou vrstvou gumy. Posádka měla nosit boty s tlustou gumovou podrážkou odizolovanou od země. V poli by v prostoru mezi pletivem a palubami, kajutami a.t.d... by byla dutinka a pole by bylo venku okolo. Problám by ale nastal při dotyku rukou nmebo jinou částí těšla kovového předmětu který není odizolován od okraje paluby a ochraného pletiva. Osoba která by se takto dotkla třeba zábradléí by utrpěla smrt nebo jen těžké popáleniny, jak se stalo posádce lodi.

2. Neutralizační pole - ta elektromagnetická pole měla být dvě. To vněhjší bylo to co známe a ještě pod ním jedno s opačnou polaritou. To by vytvořilo dutinu. Nevýhodou ale je dvojnáísobek potřebné energie.

Tento poznatek je od Albedořanů a je tlumočen tak, jak jsem to pochopil. Oni to totiž umí bez chyby a potřebná technologie je již dostatečně miniaturizována, aby to šlo mít na opasku. To co už Nikola Tesla nedokázal je způsob projekce obsahu pole do mysli vybrané osoby. K tomu je už potřeba výpočetní technika na úrovni, kterou jsme na Zemi ještě nevymysleli, i když tzv. Qantové počítače aspoň teoreticky existují a prakticky jen v omezené míře.

Já jsem se předčasně narodil a některé části mého mozku byly navíc poškozeny v inkubátoru. Problém vyřešila neuroprotéza, která funguje také jako přijímač určitého druhu vysílání, díky kterému lze zařídit aby různé pspby, budovy, vozidla, kosmické lodě a ostatní podobné věci existovaly jen pro mne. Výsledný efekt z pohledu z venku pro nezasvědceného člověka vytváří dojem, že si tady to vše buď vymýšlím, nebo jsem duševně nemocný.

To co lze stoprocentně napodobit s dostupnými technickými možnostmi je používání počítačů např. pro organizovanou pomoc při řešení třeba mých osobních problémů se seznamováním. Postup může být následující:

Místo toho, abychom měli speciální software preo práci v intranetu nějaké organizace, uděláme všechno ručně v sestavě aplikací Microsoft OFFICE, nebo OpenOFFICE.org a nastavení místní sítě Microsoft a konfigurací bezdrátové sítě ve Windows. Stačí na příklad k propojení několika počítačů mezi sebou použít buďto Křížený kabel, nebo pro možnost samostatného přístupu na Internet přes rozhraní LAN pomocí Přímého kabelu. V obou případech se používá kabel LAN - Ethernet RJ 100. K zapojení více počítačů se samostatným přístupem na Internet tak, aby se připojil každý počítač sám bez těch ostatnách, je potřeba modem s rooterem, nebo k modemu připojit rooter ke kterému se teprve přímým kabelem Ethernet připojí počřítač pomocí síťové karty. Jsou-li k síťové kartě nainstalovány ovladače, počítač je k Internetu připojen automaticky po spuštění systému.

V nastavení místní sítěš, nebo pouhým sdílením složek a souborů je umožněna spolupráce ve skupině počítačů. Práce s osobními daty je proveditelná v databázi aplikace Microsoft ACCESS, nebo OpenOFFICE BASE. Stačí potom aby ve sdílené složce byl databázový soubor (soubor s příponou mdb).

Osobní data či jiné seznamy ale hlavně statistiky a úřetnictví lze provozovat pomocí aplikace Microsoft EXCELL nebo OpenOFFICE CALC. Na psaní čehokoliv slouží Microsoft WORD nebo OpenPFFICE WRITER a na prezentace Powerpoint. Je-l rooter vybaven anténkou pro bezdrátovou síť WiFi, lze další počítače hlavně notebooky či PDA s WiFi připojit bezdrátově. Doporučuje se síť zabezpečit a klíč nastavit u všech přenosných počítačů, které chceme do sítě připojit.

Na rozdíl od albedorských intranetů tvořící sítě jejich základen, bude bezdrátová síť fungovat pouze v dosahu signálu šířeného WiFi-modemem, což je cca 25 m krychlových. Znamená to že jeden modem např od UPC nebo O2 s rooterem a WiFi pokryje signálem zhruba 2 nebo 3 místnosti vodorovně a stejný počet svidsle. Intentita signálu ve vedlejší místnosti nebo o patro výše či níže od místnosti s přístupovým bodem je slabší. Je tedy možné k rooteru másto dalších počítačů kabelem, připojit další WiFi antény a rozmístit je tak aby se zvětšilo pokryté území.

Ve Windows to je docela jednoduché, hlavně ve Windows XP. O Linuxu hovořit nebudu, protože ho neznám, nehledě na to že se v něm takovéhle věci dělají hrozně složitě.

Takže pokud čtete o mých přátelích z Albedoru, neodkazujte mne na ně, ale zkuste si nechat ode mne poradit jak je napodobit v jednání, nebo ve vědě a technice. Děkuji

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama