Reakce na komentáře čtenářů

1. září 2009 v 16:29 | R.H.
Ačkoli by tento článek měl být zařazen do rubriky "Osobní neobvyklé zkušenosti", "Co mne trápí", nebo "Zajímavosti", jde zase o článek týkající se provozu tohoto blogu, což je důvod ho nechat volně.

Po dlouhé době jsem si sedl k počítači a zjistil jsem že je u článku o tom jestli byste chtěli věci co mají mí přátelé z Albedoru, jeden velmi zajímavý komentář. Je tam na něj reagováno, ale podívejume se tedy na to, co je konkrétně potřerba.

Každý článek v rubrice o mých neobvyklých zkušenostech popisuje hlavně pro zajímavost co pro mne dělají lidé které asi zřítkakdy potkáte ale bylo tam uvedeno co bylo potřeba splňovat u každého projektu, na co ten projekt byl a jak byl organizován.

V případě bytí mojí partnerfkou jsou nejdůležitější psychické vlastnosti jakými je hlavně ochota udělaz si sama ze sebe legraci a ochotně se chovat neobvykle je-li to vyžadováno. Potom je důležitá ochota se starat o člověka který je méně praktický než vy samy (Oslovbuji teď čtenářjy). Jako aktuální potřebu mohu uvézt pomoc s nemocnou matkou po mrtvici (podrobněji při osobním setkání a návštěvě). Fyzická podobnost s těmi lidmi o kterých píši v rubrice Osobní neobvyklé zkušenosti je až na posledním místě.

Jelikož sám kromě opětování lísky toho moc nabídnout nemogu, používá se jako motivbace pořizování věšcí na které byste samy neměly. Článek který byl komentován dotazem jak být mou partnerkou mohl být dotazem na to, co to bylo GRS a k čemu bylo.

Tak v tomto případě si stačí nejdříve psát, pak si domluvit rande a chodit spolu jako obvykle. Rozdíl bude pouze v programu schůzek, čímž je míněno o čem si budeme povídat u kávy, vína, piva či večeře nebo na procházce. Vzhledem k tomu že se bude jednat o věci které se normálně nedělají a za normálních okolností by to dívku odradilo, Dává se tam jako motivace třeba vylwepšení technické úrovně. Stačí třeba chtít sex ihned na prvním rande a o ostatních věcech co chci aby žena dělala nemluvě.

V případě selhání nebo chyby se dané věci odeberou a dají se někomu kdo má vhosnější schopnosti. Po vzoru těch Albedořanů je i tento problém řešen organizovaně. Znamená to že dívka která selže díky nedostatečné výšce, nedostatečné tělesné zdatnosti se může podílet na získáíní nějaké další jednak normální cestou, tak může spolupracovat administrativně.

O to si stačí zažádat a poskytnutá výpočetní technika v rámci GRS zůstane včetně mobilního telefonu. K administrativní spolupráci se plně využije Microsoft OFFICE a v případě nutnosti prácve mimo domov či kancelář hodsláme zavést nabídku notebooků.

Byl jsem určen také k tomu, abych se vším poradil a pomohl a v případě nutnbosti poskytuji za tímto účelem zdarma kurz PC.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama