Proč je hovno zatočené

14. září 2009 v 22:43 | R.H. |  Pro zasmání
Není pro nás žádnou velkou novinkou, že když použijeme toaletu v případě potřeby tzv. Velké strany, což odporně nazýváme "Jít se vysrat", že náš výtvor (Exkrement, čili odborně "Hovno") dostává spirálovitě zatočený tvar. Většinou jde o šištice , zvané též Klacky, nebo Klády, nebo koule, či zaoblené ovojdy, zvané Bobky. Oba typy hoven mohou nést stopy spirálovitého zatočení, nebo (zejména u klacků) můžeme pozorovat i serpentózní zakřivení (hovno není rovné, ale je ohnuté).

Vědecké výzkumy nám dokázaly, že toto spirální tvarování exkrementu vzniká působením zemské přitažlivosti, a to už ve střevech, hlavně však když leze z konečníku, odborně zvaného "Prdel". Při dopadu do záchodové mísy, či z okna někomu na hlavu, se pak výkal může dále tvarově měnit. Klacek se může vlivem gravitace rozpadat na bobky, k čemuž dochází zejména tehdy, je-li hovno na konci který opustil prdel větší a těžší, než ta část, která je ještě v tlustém střevě.

Celý princip nám objasňuje specializovaný vědní obor, který se nazývá "Fekalologie". Tato vědní disciplína nám popisuje proces vyměšování pevného odpadu, pro který se nám vžil v jazyce Českém odborný termín - "sraní". Fekalologie obsahuje o tomto procesu kompletní nauku od tvorby hoven až po jejich dopadu do záchodu, nebo-li odborně "Hajzlu".

Tento vědní obor obsahuje specializovanou odbornou terminologii, která se používá zejména při psaní vědeckých prací, referátů a při jejich přednesu na přednáškách.

Přednášku bohužel nemám k dispozici, ale už víme, proč je hovno zatočené. Je to díky zemské přitažlivosti. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama