Praktický život a neb, jak odhalit mimozemšťany

2. září 2009 v 13:32 | R.H. |  Pro zasmání
Tohůr je sice o Albedořaqnech, ale obsah slouží pro zasmání a je tedy v rubrice pro zasmání.

Počínání zejména mých nejbližších přátel, které asi málokdy potkáte může být velice zábavné. Zejména v praktických úkonech potřebných k životu můžeme pozorovat originalitu řešení problémů. Z velké části je jejich praktické počínání něco jako klaunské číslo většinou se smutným koncem. Pro větší legraci jsme některé věci přehnali a schválně nafoukli, takže to tak doopravdy ani nebylo.


Jak si Rebeka Davis nalévala čaj

Rebeka Davis dostala chuť na čaj, tak dala vařit vodu a připravila si šálek. Na kuchyňské lince však nebylo dost místa, tak Rebeka získala větší plochu tak, že položila na stůl prkénko na maso.

Bohužel však část prkénka visela ve vzduchu a voda se už vařila. Rebeka si tedy postavila šálek na prkénko a při nalévání si pozdě uvědomila, že šálek stojí na té části prkénka, která visela ve vzduchu. Jak se šálek plnil, překotil prkénko, které spadlo na zem tak šikovně, že se přerazilo vejpůl, současně se rozbil šálek a čaj se rozstříkl po celé kuchyni. Rebeka se lekla nejen díky hluku, ale i díky tomu, že jí horká voda opařila nohu, díky čemuž srazila ze zdi poličku s nádobím a kořením tak šikovně, že se všechno rozbilo na padrť včetně poličky. To jí tak polekalo, že se snažila poličku zachytit, přičemž vyrazila okno.


Jak Magda Railey nakupuje

Jak nakupuje Magda? Hrozně. Nejvíce pitomostí dělá Magda R. má-li vykonat něco tak důležitého, jako je jít nakoupit. Nejlepší to je když spěchá. To začne už tím, že vždy něco důležitého zapomene, a když se pro to vrátí, zapomene něco jiného. Občas zapomene i klíče.

Když má všechno pohromadě obvykle pospíchá tak až se stane naprosto nemožnou. Začne tím že spadne ze schodů a málem vysklí dveře u domu, což se jí už několikrát podařilo zvláště když jezdí na takové té moderní koloběžce. Venku vymete kdejakou louži, takže je pocákaná jak jí proběhne. Nejlepší to je když má v cestě nějaký výkop, nebo něco, co ve spěchu přehlédne a tak někdy spadne do díry.

V obchodě kde si dává co potřebuje do vozíku, obvykle něco shodí z regálu na zem, kde se to rozbije. Často někomu přejede nohu, nebo sama vozík přehlédne a upadne přes něj. Když konečně nakoupí, zjistí obvykle že to co nejvíc potřebuje nekoupila. Některé křehčí věci jsou rozbité. To je u Magdy většinou případ vajec a občas i jídla a pití ve skle.

Jak Beferly Skoit otevírá konzervu

Někdy se přihodí něco, co se stát nemá i při pouhém otevírání konzervy. V případě Beferly Skoitové to byla konzerva s volejovkami. Beferly dostala chuť na volejovky a tak chtěla otevřít konzervu s touto rybí pochoutkou. Bohužel si konzerva pšoukla když do ní Beferly udělala díru. Nestalo by se nic moc, kdyby nálev při otevírání a odpšouknutí nevystříkl a většinu kuchyně neohodil. To se bohužel stalo. Následek otevírání konzervy s volejovkami bylo velmi těžké uklidit.

Jak Sylvie Etkins otevírala Šampaňské

V jejím bytě (tedy u Sylvie doma) se něco slavilo a sešlo se tam několik lidí. Vše by probíhalo v naprostém pořádku, kdyby se Sylvie nepokoušela otevřít velmi levné Šampaňské, které je právě čerstvě vychlazené a moc by se hodil přípitek.

Tak Sylvie rozbalila vršek lávhe a odjistila zátku, ale bohužel se zátka nechtěla vystřelit. Sylvie tedy zatřásla láhví a to byla chyba. Ozvala se ohlušující rána a zátka vylétla. Bohužel vylétl i celý obsah láhve, která praskla. Celá místnost včetně lidí, nábytku a hlavně strop a stěny, vše bylo dokonale postříkané šampaňským. Když se všichni vzpamatovali ze šoku, zjistilo se že praskla okenní tabulka. I když se u Sylvie od té doby malovalo, stejně jsou fleky na stropě a na zdech od toho šampaňského výbuchu.

Jak Marcela Lenorová vařila vejce na tvrdo

Tohle je taky pecka! Jednou si Marcela vařila vajíčko takovým způsobem, že bylo nutné provést rekonstrukci kuchyně. Nevím už proč a jak se jí to povedlo, že se jí vyvařila voda dříve, než se vajíčko začalo vařit, asi si dala do kastrůlku málo vody, ale stalo se něco nepředstavitelného.

Marcela na to vejce navíc zapomněla a tak došlo k tomu, že se najednou ozvala příšerná rána a když Marcela vběhla do kuchyně, uviděla šílenou spoušť.

Ze stěn a stropu kapal horký obsah vajíčka, zařízení na odsávání páry bylo vyrváno ze zdi a zaraženo do stropu, okno bylo zcela vyraženo i s rámem a většina skleněného a porcelánového nádobí byla rozbita.
Jak Marie Smaulová odjíždí na služební cestu

I tato dívka je absolutně nemožná, když má odjet a dozví se o tom až na poslední chvíli. Ze všeho nejlepší to je brzy ráno když je rozespalá a když nemá ještě sbaleno.

Začne tím že rychle vyskočí z postele a narazí nosem do zdi tak prudce, že si ho málem přerazí. Potom se řítí do kuchyně posnídat a cestou poráží vše co jí stojí v cestě. Při čištění zubů vykecne pastu na zem a jak chce rychle uklidit kelímek do galérky utrhne u ní dvířka. Rychle nacpe všechno co má mít s sebou do cestovní tašky a ve spěchu při oblékání zjistí, že má každou ponožku jinou a každou botu jinou a obě levé..

Když vyjde z bytu a domu, zjistí že zapomněla cestovní tašku. Vrátí se a také se přezuje ještě hůře. Obuje si úplně jiné boty, každou jinou a obě pravé. Konečně se uřícená dostává na nádraží, kde vlak který akorát chytila odjíždí. Další vlak z cílem její služební cesty jede až za 2 hodiny.

Marie Smaulová se tedy jede domů pořádně obléknout a po příjezdu na nádraží akorát chytí další vlak, který se akorát dal do pohybu, když do něj skočila. Bohužel bvšak jede na druhou stranu, takže se v příští stanici musí Marieč vracet.

Naštěstí je to správný vlak ve kterém Marie usne a přejede svojí stanici. Musí se tedy vracet. Bohužel však vlak jede až za hodinu, takže se Marie dostaví na důležité jednání na své služební cestě pozdě. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama