podopořte moji činnost pro lidi jako jsem já

14. září 2009 v 11:03 | R.H. |  Co mne trápí
V současné době hodně píši články na svůju blog a trápí mne malá oderzva. Hodně článků je vedeno jednou společnou myšlenkou, lkterou je získání nějaké ženy která by mne pomáhala v životě. Bohužel jsou lidé natolik sobecští že to nejde. Já takový nejsem i když to tak vypadá. Kdynbych takový byl, udělal bych to normálně. Nedělám to totiž jen pro sebe.

V neděli jsem se kvůli tomu pohádal s mámou, protože ta chce abych to udělaql normálně. Přitom díky lidem, o kterých se dočtete všechno možné v rubrice o mých osobních neobvyklých zkušenostech, mám možnost lékařského vyšetření jaké pozemská věda ještě neumí udělat, protože ještě nebyly objeveny a vynalezeny technologie, které by umožňovaly zkoumat a diagnostikovat jednotlivé funkce neuronů a simulovat různá synaptická propojení, což by umožnilo zjistit, jakým způsobem dochází u pacienta k duševním poruchám, nebo k disfunkci některých smyslů, je-li smyslová porucha způsobena vadnou fiunkcí mozkového centra apod.

Dalo by se to řešit v mém případě tak že bych si dával pozor nato jak se pohybuji a jak se tvářím, ale ne vždycky se to podaří. Proto je pro mne jkečdnodušší nějaké ženě kterou bych chtěl jako partnerku pro život, koupit ten mobil, později počítač nebo řešit nějaký její úproblém, zjistím-li že bych ho uměl vyřešit. Tím budu tu ženu motivovat k tomu, aby jí nevadilo že se za mne musí stydět, protože z toho něco získá.

Časový rozvrh je nastaven na dlouhé lhůty nejen proto, abych si to mohl ze svého důchodu dovolit, ale hlavně proto, že si ta žena může zvyknout a říct že se mnou bude kvůli mne a nic za to nechce.

Takové ty věci jako Batradis a PCA jsou skryté věci za mnou, z čehož je vidět jenom to, co já udfělám. Poslouží to také jako vzory organizace která by tohle potom dělala pro lidi v mé situaci. Nebudou tak potřeba žádné ústavy, které stojí moc peněz a stát nebo soukroémé osoby ušetří spoustu peněz.

Jak mne podpořit?

- Sledfujte tento blog, pište komentáře a zúčasstňujte se anket pokud jsou k dispozici
- Jste-li žena na kterou se hodí vlastnosti definované společností Allied Sociasl Services a podobnými společnostmi, po krátké veřejné diskusi přejdeme na soukromou, dohodneme si rande a začneme spolu chodit.
- Staňte se členy skupin s touto tématikou na Facebooku, kdse lze prezentovat ze známosti nebo náboru pro PCA fotky a videa a diskutovat o nich.

R.H.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Timmy Timmy | 12. října 2009 v 0:06 | Reagovat

Dříve než neco uploadnete na blog , zkontrolujte si to , kdo by to četl když v článku máte asi tak 1OO chyb a překlepů ..

2 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 12. října 2009 v 10:13 | Reagovat

Zdravím,

Nojooo, děkuji. Potřeboval jsem to napsat rychle a když píši, soustředím se na obsah. Budu se snažit dávat větší pozor.

Jinak si myslím že nejdůležitější je myšlenkový obsah článku, což platí o celém blogu, že ano?!

R.H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama