Oslava dokončení inovace základen v Čechách

27. září 2009 v 12:03 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
jak se stalo dobrým zvykem upozornit na možnosdt zařazení článku do jiné rubriky než ve které se nachází. To je případ i tohoto článku. Tématicky by totižn měšl být tento článek v rubrice Hudba, ale jde o záležitosti Albedoru, tak je to tady.

V pátek 25.9.2009 se v polích u obce Horoušánky poblíž Prahy konala oslava dokončení inovace pražsaké pobnočřky organizace Batradis která spolčívala v připojení zvláštního reaktoru pro systém /ELS díky kterému vešlkerá zařízení osoby a budovy návšztěvníků z Albedoru existují jen pro mne a tak je dosaženo dojmu že jde o mojí fantazii. Oslava proběhla formou velké hudební akce na způsob technoparty. V pondělí by měl být zahájen preovoz pobočky až se všichni vyléčí z kocoviny a odpočine si.

Program byl v areálu který byl k tomuto účelu vybudován,zahájen již v 16 hodin a vystoupili tam všichni mí albedorští přátelé kteří stejně jako já skládají hudbu, nebo pouze hrají na nějaké hudební nástroje nebo zpívají. Vrcholným bodem programu byl megakoncert Marie Smaulové, který začal ve 20 hodin. Akce byla ukončena z důvodu vyhlášky o rušení nočního klidu ukončena ve 22 hodin a účast byla srovnatelná s koncertem Maddony nebo s koncertem skupiny Kabát na Vypichu. Co se týká hlasitosati koncertu zpěvačky Marie Smaulové včetně světelných efektů a pirotechnických efektů, dá se to s koncertem Kabátu zcela srovnat. Dunění bylo prý slyšet až na sídlišti Černý most.

ŠWkoda jen že o akci nebyla informována široká veřejnost. Milovníci velkých koncertů by si bývali užili za daleko přijatelnější ceny než jak tomu bylo u Maddony nebo u Kabátu kteří sice měli lidové ceny vstupenek, ale ceny vstupenek na Marii Smaulovou byly ještě lidovější a více se zýa to užilo. Posuďte sami:

Cena vstupenky na tribunu k sezení se pohybovala okolo 200 Kč. 200 Kč stál lístek na nejlepší místa proti pódiu. Sezení po stranách bylo za 150 Kč za 1 vstupenku, spodní řady tribun a dobrá místa ke stání na půloiše poblíž pódia byla za 100 Kč a úplně nejhorší místa ke stáná vzadu se dala koupit za 50 Kč, ale nebylo nic vidět. Na rozdíl od Kabátu stačilo u stánků s občerstvením ukázat vstupenku a dostali jsten občerstvení zadarmo, a to jak jídla tak pití.

Mí přátelé kteří tam účinkovali tvoří doprovodnou kapelu Marie Smaulové, která vlastně nemá konkrétní název a jsou to holky které osobně znám. Jejich valná většina sem k nám přišla díky tomu že Marie Smaulová byla na Albedoru populární. Neznámost nebo nepoužívání konkrétního názvu skupiny je podmíněna tím že Marie Smaulová natáčí svoje písničky nebo vystupiuje za pomoci různých svých kamarádek, které hrají a zpívají. Sestava pátečního koncertu byla takováto:

Marie Smaulová - Zpěv a klívesové nástroje
Magda Railey - Klávesové nástroje, elektrická sólová kytara a zpěv
Marcela Lenorová - Klávesové nástroje, zpěv a hudební koordinace
Rebeka Davius - Bicí, klávesové nástroje a zpěv
Trish Huntson - Bicí, klávesové nástrojjue a elektronické perkuse

Byla to úžasná akce.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama