Konkrétní návod k získání mobilu a počítače zdarma II. - Specifikace služeb

11. září 2009 v 11:36 | R.H. |  Rady k používání moderní techniky
Ve včera 9.9.2009 večer jsem zapomněl ještě specifikovat služby, poskytované pro mobilní telefon a počítač který žena může získat zdarma viz.první část tohoto článku. Nyní se podíváme na specifikaci zprostředkování služeb, jejich nastavení a získání.

Specifikace služeb pro mobilní telefon:

Ze začátku to bude fungovat tak že se své partnercve budu starat o provoz mobilmního telefonu za to, že je mojí družkou. Pokud použije svůj vlastní mobil a přihlásí jej do systému zprostředkování služeb organizace mých osobních přátel, bude fungovat jako dosud ale o dobíjení kreditu se nemusí moje partnerka starat. Stačí být zákazníkem O2 nebo T-Mobile a přihlásit se zasláním kódu na číáslo 724 331100 u O2. Kódem je číslo účtu systému Batradis Virtual Internet Banking (Dále jen VIB) sloužící k hodnocení úpráce pro tuto společnost či společnost které je uvedenou organizací zprostředkována možnost působení na Zemi. Toto platí pouze o zákaznici O2 s předplacenou kartou stejně jako u T-Mobile kde se kód zasílá na číslo 731831682.

Pokud žena nemá žádný mobil, nebo je zákaznicí jiné nepodporované mobilní sítě jakou je v České republice na příplad Vodafone, dostsne nový telefon s předplacenou O2kartou zavedený do systému VIB pro úhradu jeho provozu. Jelikož bude dosti dlouhou dobu provoz htrazen z mého ne příliš velkého důchodu, bude fungování telefonu omezeno na volání pouze v rámci sítě O2. Stik s přáteli, příbuznými a kolegy kteří jsou účastníky jiných mobilních sítí bude možný pouze formou psaní zpráv SMS, nebo pomocí datových služeb. Veškeré zařízení též obstarám sám. Tato sada bude dle potřeby dobit částkou 200 Kč je-li na účtě VIB alespoň 20 bodů. Z informační brožury ohledně účtu VIB tu mám malo zajímavost, a sice že transakce jsou povoleny při získání 1000 bodů.

Co je to Batradis Internet Asistent?

Tato služba je určena pro začátečníky a ženy, které a kteří si pořídili počítač a rádi by na Internetu ihned používali služby jako je e-mail, chat ICQ, Skype, chtějí-li tak mít profil na serverech jako je Facebook, LidéCZ a tak. Bojí se že si nebudou pamatovat heslo, neumí si službu zřídit a nastavit poštovního klienta, ICQ a Skype či Messenger. Táká se to i mé potencionální partnerky.

Funguje to tak že počítače poskytované jako pracovní nástroje jsou již plněš nastaveny tak, aby je stačilo zapnout a rovnou pracovat a dělat vše co se chce. Prakticky to dělám já. Nevýhodou může být že k poštovní schránce založené pro někoho znám heslo, protože jsem schránku někomu založil. Toho ale nijak nezneužívám, ale já nebo kterýkoli servisní technik tak může nastavit správně poštovního klienta v počítači, jakým je třeba Microsoft OUTLOOK či OUTLOOK Express, nebo jiný podobný program. Totéž platí o účtu na ICQ a Skype. Uživatel, hlavně uživatelka, si spustí příslušný program a rovnou ho může používat

Jakmile dojde k plošnému fungování společnosti PCA praha a způsob jakým jsme udělali moje partnerství se ženou se stane běžné u nežádoucích mužů. Rozšíříme zprostředkovatelské služby i na získání pevné linky od společnosti Telefónica O2, protožer je u tohoto operátora možnost zéískat až stoprocentní slevu na paišální poplatky za vedení a udržování telefonní stanice v provozu. Tato možnost byla poskytována už v době, kdy pevnou telefonní síť provozoval Český Telecom.

Valnou většinou zákazníků společnosti PCA Praha budou držitelé průkazu ZTP/P. Znamená to že zdravotně postižený občan ČR má mít průvodce. Newjůčinnější formou poskytnutí někomu průvodce je forma partnerského soužití. Ideální bude uzavření manželství s držitelem ZTP/P, který se bude podílet na zprostředkování zřízení pevné linky, kterou si nechá zavést a pokusí se uplatnit žádost o slevu. Já to mám a můžu si tak ledacos dovolit.

Toto je další motivace pro ženy, aby se chovaly pěkně ke zdravotně postiženým mužům, nejlépe přes zápis do společnosti PCA. To mám na starosti já. ˇvasem zjistíme která žena by byla pro koho ideální a zavedeme i tuto službu. To bude totiž potřeba k nejlépe fungujícímu připojení počítače k Internetu pomocí služby O2 Internet ADSL. Pouhé paušální poplatky za provoz pevné linky včetně poskytnutí přístroje a u ADSL modemu, budou nižší. Za normálních okolností by pouhé paušální poplatky za linku stály kolem 900 Kč za měsíc. Bude-li uznán při vedení pevné linky uznána a povolena plná sleva z paušálu za zavedení pevné linky (cca 403 Kč/měs za standardní tarif), vyjde pohý paušál za ADSL na cca 600 Kč/měsíčně takže se vyplkatí mít zdravotně postiženého manžela. Celková výše vyúčtování za telefon je různá dle množství a délky hovorů. Spojení TELECOMU a Eurotelu do O2 navíc u paušálního tarifu pro mobil, také umožňuje takovouto slevu. Já to ale neuplatnil. Dále se ušetří na vstupném a jízdném.

Služba Internet Asitent je použita i u nastavení e-mailu v mobilním telefonu a aplikací nahrazujících ICQ nebo jiné chatovací systémy, podporuje-li telefon který máte aplikace s pomocí třetích stran a má podporu JAVA. Telefon který byste dostali - pardon dostaly a úplně konkrétně jedna z Vás dostala, to může umět.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama