Konkrétní návod k získání mobilu a počítače zdarma

10. září 2009 v 20:46 | R.H. |  Rady k používání moderní techniky
Nyní bych rád oslovil hlavně čtenářky. Zejména ty ve věku 25-50 let, které mohou získat jak mobilní telefon tak počítač zadarmo když budou spolupracovat s mými přáteli z Albedoru tím že projeví zájem o práci ošetřovatelky u společnosti PCA Praha a nejsou-li zadané nebo vdané nechají se zaměstnat jako moje partnerka, nebo v rámci projektu Saverobin se nechají přezkoušet do jaké míry se chovají jako autoři obou projektů. Spojit se to dá dohromady. Dosud zůstávají na Internetu stránky původní společnosti Allied Social Services na www.mujweb.cz/www/asservices, kde je popsán postup pohovoru. My si to tu zopakujeme, abyste no nemuseli (hlavně tedy nemusely) hledat někde jinde. Zároveň to bude tak trochu malá informační aktualizace uvedených stránek.

Budeme zde citovat z dokumentace k použitým projektům na zabezpečení mého přežitá formou soužitá se ženou mající vhodné vlastnosti pro přežití v extrémních podmínkách. Co je k tomu potřeba? Každopádně velká dávka smyslu pro humor. Za chvíli uvidíte proč:

Takže hledáme ženyvzhledově a i psychicky podobné těm z Albedoru. Tudíž jde o hodně vysoké ženy, které první psychickou vlastnost typickou pro lidi o kterých pojednávají články v rubrice "Mé neobvyklé osobní zkušenosti" právě tím že mne zkusí nosit na zádech. To je u toho pohovoru spolu s ochotným poskytnutím všech osobních údajů v databázi bývaslé společnosti Allied Social Services. Spojení s týmnem Albedořanů kteří pro mne vytvořili projekt GRS jke databáze nyní majetkem společnosti PCA praha. Organizace Batradus dávcá této firmě podnikatelský prostor a databáze je sdílena s registrem pracovních bytů mých přátel z Albedoru.

Údaje jako je adresa bydliště by měla souhlasit s adresou na občanském průkaze a to jak starého, tak nového typu. Pohovory mám na starosti já. Na rozdíl od původní práce pro Allied Social Serviceys nekončí pro ženy pohovor obdržení děkovného dopisu s oznámením výsledku a sdělením že jakmile bude dost zájemkyň o práci tak registrace která je předběžná urychlí vystavení pracovní smlouvy, je nyní moýžné obdržet práci ihned jako moje partnerka.

Práce se bude elektronicky hodnotita nejdříve za rok takto vytvořené známosti nebo dle stavu účtu lze obdržet mobilní telefon zdarma, nebo už hned přihlásit ten svůj aby byl hrzen jeho provoz. K tomu je potřeba aby na byla zákazníkem O2 nebo T-Mobile kde by měla předplacenou SIMkartu. Vodafone není podporován a řeší se poskytnutím celého nového přístroje. Prakticky bych jí občas dobil kredit já.

Když se tak koukám do přírušek a dokumentace, je tu jedna zajímavost v Provozních podmínkách. Cituji:

Uživatel obdržel mobilní telefon co by pracovní nástroj od organizace Batradis, který není jeho osobním vlastnictvím. Mobilní telefon smí být použíován ke komunikaci ale neměl by být využíván pro osobní soukromé hovory. Telefon nesmí být prodán protože nejde o osobní vlastnictví uživatele. Je-li zjištěno jeho poškození, zničení či ztráta, je třeba uhradit jeho hodnotu v plné výši.

To znamená že moje partnerka kdy ten mobil ztratí, rozbije, nebo prodá, musí mi ho zaplatit. Není její. Dále se tu píše: Úhrada ztraceného mobilního telefonu poskytnutého k užívání uadarmo, stejně jako ú,yslné zničení, prodej či zjištěné odcizení, může být vynáhána právní cestou obchodním zástupcem, jednatelem či zplnomocněnou soukromou či právnickou osobou, zastupující organizaci Batradis.

Znaméná to že bych svou partnerku nechal právnicky stíhat a dal ji k soudu kdyby ten mobil ztratila, rozbila nebo si ho nechala ukradnout a nechtěla ho zaplatit.

Na mobilu vidíte kdo volá. V pčřípadě administrativní spolupráce, která je nejen díky spojení dvou firem v jednu už teď možná ale spoluipráce i na projektu Saverobin, je potřeba hlásit se občas jinak, než obvykle. Volá-li někdo s kým jednáme v rámci spolupráce a dle jména víme kdo volá, hlásíme se tak že se představíme énem a přčíjmením, uivedeme název firmy či projektu a zeptáme se "jak vám mohu pomoci".

Užívání počítače se řádí těmi samými pravidly jako užívání mobilu. Nwní to posobní vlastnictbí nšjaké z Vás ale organizace.

Jak to jde dohromady s tím že další věci dostanete od mých přátel? Jednoduše: Jakmile takto vytvořená známnost splní svůj účel a společnost PCA Praha bude mít dost registrovaných zájemkyň o práci očetřovatelky a víc mužů kterým bude takto pomoženo v případě že si nejsou schopni najít partnerku normálně protože nemají čas díky práci, nebo trpí autismem, mí přátelé uvidí že to fubguje a bude Vám nabídnuta výměna mobilu a počítače který jsem nějak sehnal pro svou partnerku, tak i v jejím případě bude časem vyměněn za něco z Albedoru vyrobeno v té Austrálii, což dost dlouho potrvá.

Hromadná spolupráce je podmínkou pro instalaci albedorských informačních a komunikačních technologií. Jak se to bude projevovat? Čísla mobilních telefonů které mají albedořané a třeba mohje partnerka nějaký dostane, číslo je přenositelné. Objeví se tu albedorská telefonní společnost, která čísla v registru organizace Batradis, z nichž některá budou sdílena z databází sociologických projektů, budou tato čísla přerpojena do nějaké té sítě. Projeví se to tak že nebude-li dlouho dobit kredit na nějakém tom slkužebním telefonu. O2 nebo T-Mobile dotyčnou SIMkartu deaktivuje. Ztratí se signál a zatím v takovém případě není zovrazen název sítě, ale není tam nic případně nápis "Žádná síť" nebo "Jen téísňová volání". Po přenosu čísel se zobrazí ta novíť. Poznáte to tak že na vašem telefonu se jako operátor objeví BATRADIS.CZ,nebo CZ-BATRADIS, případně CTS.CZ v Ostatních zemích se bude měnit národní přípona. Batradis.de - Německo, Batradis uk- Velká Británie, Batradis.fr - Francie, nebo Batradis.nl - Nizozemí apod. Dobitím kreditu nebo jakoukoli obnovou aktivace u původního operátora se vrátíte k původnímu operátorovi. Pokud se séť nepřerpne sama, vypněte a zase zapněte telefon.

Připravuje se možnost kombinace sítí, kdy albedorská síť poběží v aplikaci pro mobil a hlas se bude přenášet pomocí sítě 3G-UMTS nebo GPRS/EDGE, HSDPA, či WCDMA (bude-li nějakou z těchto technologií váš telefon podporovat) po Internetu jako telefon VoIP. Hovorné bude úřtováno volanému, není-li účastníkem albedořany vytvořené sítě. Volaný uživatel běžného telefonu jakým je pevná linka nebo mobilní telefon, zaplatí za Váš příchozí hovor jako za odchozí běžnou cenu dle jeho tarifu.

Pevná linka se bude rovnou zapojovat jako VoIP telefon s bezdrátovým připojením na způpsob WiFi. Pro použití jednoho přístroje pro standardní pevnou linku a VoIP CTS se použije slučovací adaptér.

Takhke nějak to bude.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama