Jak získat levně počíztač?

8. září 2009 v 12:46 | R.H. |  Rady k používání moderní techniky
Není dnes bohužel úplně správné dělat reklamu konkrétním firmám, ale jedná se o moji dobrou zkušernosdt a jelikož jsme tu měli malý seriál o základech práce s počítačem pro ženy, uvedu tady další možnosti pro ně.

Občas může být výhodné počítač postupně předělávat ale záleží na tom jestli jsou použitelné původní zastaralé součádtky aby byla poskytnuta sleva protihodnotou z ceny nových. Měl jsem kdysi kamaráda který to takto dělal, ale on už to dávno nedělá. Stejně někteří lidé říkali že jeho služby byly drahé.

Jiný kamarád, který je také můj soused, mi poradil jinou firmu, kde jsem si velmi levně koupil počítač. Stačí se podívat na stránkywww.czechcomputer.cz a podívat sea podívat se co tam mají. Nejlevnější konfigurace je PC sestava CC Basic, která je ale bez monitoru, myši a klávesnice. Není tam operační systém. I tak to vyjde na cca 15 tisíc. Jde o to že aby to také k něčemu vypadalo, je dobře k tomu dokoupit LCD monitor, optickou myš a klávesnici. Windowsa XP Profesional SP2 se i legálně dá levně pořídit chcete-li být i v tomto ohledu poctiví.

I to je pro mnohé příůloiš mnoho peněz. V seriálu "Jak s počítačem snadno a rychle" radím hlavně ženám jak používcat počítač. Ty totiž mají od roku 2000 možnost získat počíztač zdarma. . OKcitujeme vám nšěkolik myšlenek z dokumentace projektů jakými jsou a byly: GRS-Girl Recommending System, kde stačilo aby žena ve věku 18-50 let (nyní věková hranice je 25-50) o výěšce minimálně 175 cm se mnou 10 let chodila a chovala se jako moje partnberka se vším co k tomu patří. Stará verze projektu lhůtu u vdaných nebo zadaných žen zkracovala na 5 let. Nová verze tuto možnost umožňuje pouze v případěš, že náboženské vyznání dané ženy nedovoluje mimomanželský sex nebo mimomanželskou známost probíhající při manželství.

Sloučení dvou organizací - Allied Social Services a AmorNET s.r.o (Albedorské společnosti) do jedné společnosti PCA Praha, sloučilo podmínky pro přijetí do pracovního poměru. Rozdíl je v tom že uchazečka o práci pro PCA jako ošetřovatelka nastupuje do práce ihned v případě vybere-li si funkci mojí životní partnerky jako pracovní poměr.

V praxi to potom bude vypadat tak že těch 10 let mi má umožnit našetřit peníze na zakoupení počítače pro tu partnerku. Snad se mi podaří dát dohromady aspoň 15 tisíc Kč na holý hardware. Organizace Batradis naštěstí poskytuje instalaci systéuWindows XP Profesional SP2 s multilicencí pro velké koncernové podniky a žena po získání počítače obdrží fungující sestavu s nastavením všech funkcí tak aby sestava fungobala vpořádku.

Co sestava PCA Home office desk obsahuje? OS: Windows XP Profesional SP2 nabo Linux, Microsoft Office 2000 Premium, nebo OpenOFFICE.org 2.3.1. Anglický, pro ochranu počítače Avast 4.8 Home, Windows Live Messenger, dalé púrogramy na záznam zvuku a práci s fotografiemi, ICQ a Skype.

Upřednostňován je Windows před Linuxem, kór když Linux nemám a neumím v něm pracovat. Konkrétně do něj neumím přidávat programy. Musel bych tam dál takové vydání Linuxu, aby tam už všechno bylo od začátku. Jako další zařízení k sestavě je barevná tiskárna.

Byt té ženy se stává pracovním bytem jako mají ti mí přátelé z AQlbedoru. UC to tím pádem znamená že jednou ročně bude mít moje partnerka nárok na bezplatnou výměnu a servis

Horší to bude s připojením k Internetu protože nevím jestli se mi povede zprostředkovat zřízení pevné linky u O2 s odpištěním paušálu za zavedení a údržbu linky jako takové, aby se platilo pouze za O2 Internet ADSL o rychlosti 8 Mb/s, nebo Internet od UPC.

Tím pádem máte téma počáčů víceméně uzavřené a přejdeme pozvolna k jiným věcem, které ženám dělají potíže.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama