Bezpečné drogy

2. září 2009 v 13:08 | R.H. |  Pro zasmání
Drogy jsou obyčejně nebezpečné tím, že bývají návykové a poškozují organismus. Přinášíme vám návod na získání zcela bezpečných drog.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je známo, že jedny z nebezpečných druhů drog jsou drogy, k jejichž požívání používáme nos. Jde na příklad o inhalaci omamných látek. Běžné chemikálie (např. ředidlo Toluen) patří mezi nebezpečné nejen díky změně chování fetující osoby, ale organismus může být poškozen toxickými látkami.

Ne všechny aromatické látky, jejichž inhalace je omamná, jsou takto nebezpečné a k jejich výrobě není třeba žádných farmakologických laboratoří. Postačí nám naše tělo a zanedbávání osobní hygieny.

Nosičem těchto látek mohou být např. co možná nejdéle nošené ponožky či spodní prádlo. Nyní vám poradíme, jak si můžete tyto drogy sami vyrobit a jak inhalovat.

PONOŽKY

Vysokou aromatickou kvalitu mají ponožky, když jsou dlouhodobě nošené a neprané. Inhalace ponožek vám přivodí delirium a později i narkózu.

1. Co nejdéle noste ponožky na nohách a nesvlékejte je ani na noc.
2. Pro větší konzervaci zápachu si na ně navlečte ještě igelitový sáček.
3. Věnujte se turistice, namáhavým sportům a těžké fyzické práci a obouvejte se do teplé obuvi, která by měla být co nejméně prodyšná, aby se vám co nejvíce potily nohy.
4. Ideální barvou pro ponožky, které touto činností chcete napustit aromatickými látkami, je barva bílá. Ideálním stavem ponožek pro fetování je jejich tmavnutí. S inhalací počkejte, až budou ponožky co nejtmavší.
5. Jakmile uznáte, že je čas na první fet a ponožky jsou dostatečně tmavé (nejlépe úplně černé), můžete je svléci a pořádně si přivonět.
6. Účinek bude mnohem kvalitnější, když budou vaše ponožky tak propocené, až budou zcela mokré.
Pžejeme vám aby se vám dobře fetovalo.

JINÁ INHALAČNÍ MÉDIA

Pokud máte raději jiné smrady, než je vůně nemytých nohou, lze dle tohoto návodu impregnovat spodní prádlo. Velmi zajímavé aroma můžete získat dlouhodobým nošením jedněch slipů (muži), či kalhotek (ženy). Kromě zápachu. Získaném propocením zde kvalitu čichových vjemů zvýší další chemické látky, které tělo vylučuje. K dosažení maximální kvality se můžete klidně připochcat, nejlépe však připosrat. Nejzajímavější a nejvíce aromatické látky mohou do tohoto inhalačního materiálu přidat ženy. Rybí zápach menstruačního výtoku je tím nejlepší, co existuje.

Tyto drogy vás mohou zcela odrovnat ale zdraví vašeho organismu nebude na rozdíl od požívání klasických drog nijak ohroženo.

Dobrý fet a dobrou chuť, čtete-li tento návod při jídle.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama