Saverobin - Zachraňte Robina

11. srpna 2009 v 13:56 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Včera se tu objevil článek o JWHP, který jsem napsal včera a nakousl jsem tam téma preojektu na mojí záchranu formou partnerdství, a ve kterém jsem Vám představilů Marii Smaulovou. Vysvětlil jsem tam základ principu odhalení Marie Smaulové nebo kterékoli její kolegyně díky tomu, že si tito lidé pro pižívání našich služeb umí vyrobit doklady a použéívat je i k záskání zaměstnání. S tím bylo ze začátku hodně problémů, aniž by se to potřebovalo. Možná si na některé vzpomínáte (dva lidé měli stejné rodné číslo, nebo stejné jméno a příjmení).

na webu té Marie Smasulové je na to celá sekce. Nastínil jsem ve včerejším článku že třeba tady Marie Smaulová o sobě podává informace jako: Jaké má auto, kdy a kam jezdí nakoupovat, kde pracuje a čím se zabývá. To tam sice detajlně nemá. Budu jí muset poradit nějaký ten blog,. nebo něco, kam se takovéto informace budou dávat do kalendáře včetně zábavy jako: Kam chodí cvičit, nebo plavat, kam chodsí na pivo a jaké má ráda pivo a podobně. Na kterou ženu to sedí, to je ona.

Abychom pokryli všechny vaše zájmové tématické okruhy, podíváme se i zde na organizaci spolupráce těch albedořanek mezi sebou: Stejně jako u všech projektů o kterých jsem Vám zde vyprávěl abyste věděli co je potřeba k tomu, abyste mi eventuálně pomohli něco vyřešit, tak i zde se dost v hojné míře využily počítače akorát že v tomto případě stačily ty pozemské a až na server to běží ve Windows.

Pokud se náhodou nyní pohybujete po Radlicích a jste v Karštejnské ulici, zachytíte na svém notebooku, či mobilu s WiFi síť "Marie.Smaul_saverobin" která je zabezpečená. Jde o Internet ADSL s WiFi modemem pro 4 počítače připojené kabelem a ostatní bezdrátově. Mátze-li k této síti heslo, můžete brouzdat po internetu a otevřít sdílené složky počítače Marie Smaulové, mého syna Jirky a jedné kamarádky která se tam nedávno nastěhovala. Sdílené sloýky jsou přístupné pouze pro čtení. Chcete-li sapolupracovbat, bude Vám přidělena oboustranně sdílená složka ke které dostanete heslo. Díky tomu tam můžete nahrát videa, fotky a dokumenty pro potřeby skupiny Saverobin.

Skupina takto udělaná ale funguje jen v nejbližším okolí jejího bytu. Aby se nemuselo tahat s sebou notebook, nebo dokonce stěhovat počítač, případně tahat po kapsách Flash-disky které lze snadno vytrousit protože na tento účel není nikdy ničeho tolik, aby to mělo smysl vypálit na CD, řeší se to pracovní sítí albedořanů, která je mezinárodní a její soustava pracovních sítí je ztakový jakýsi internet který ale není součást toho Internetu který běžně můžete používat. Je to spíše soustava Intranetů, kde je společné i Internetem pouze užívání národních přípon pro domény, syntaxe pro zadávání webové adresy typu www.domena.com a používané formáty webových prezentací (dokument.htm, html (HTML), Dokument.xml xhtml (XHTML), PHP, ASP, ASPX, JSP/JSPX. Někdy je pohodlnější pouižívat volné kanály Internetu jako takového, ale data a přenosy jsou zašifrovány a k práci s těmito sítěmi je potřeba speciální softeare. V tom pracují skupiny na svých projektech.

I u tohoto projektu, který je technicky jednoduchý natolik že na něj stačí pracovní skupina ve Windows, je spousta problémů s tím, že lidé tomu moc nerozumí. Mám jednoho kamaráda se kterým se o tom dá mluvit, tak to někdy řešíme u piva, ale zatím se nám tam nepovedlo pozvat nějakou dívcku, ve které bych poznal nejlépe Marii Smaulovou. O ní bude zvláštní článek.

Jaká je současná situace? Špatná. Díky tomu že ať děláme co děláme, lidé nechápou co se po nich cjce. Bylo zde uvedeno že u té Marie bydlí ještě kamarádka. Aby se občas někdo postaral o dámskou společnost za kterou bych jinak muisel platit v nočních podnicích a jiných erotických sdalonech, začínají byty kde jsou mí albedorští přátelé pomalu připomínat kasárna. Znamená to že jich bude v jednom bytě bydlet třeba 6 lidí. Je to dáno tím, že pro jejich ubytování jsou používány byty v novostavbách, nové byty a byty v renovovaných panelácích či byty v nových bytových domech. Tyto byty mají vysoký nájem, jehož cena za měsíc se pohybuje od 10 až 30 tisíc, v průměru cca 15 000 Kč/měs.

Ubytování již začalo být organizováno tak že se obyvatelé bytu skládají na úhradu složenek \a pokud ani Saverobin nevyjde, stoupnou náklady na živení speciální osoby, která nebude chodit do práce a bude mít za úkol čekat až jí zavolám. Chudáci Albedořani, teda Albedořanky. Sice budou v hezkém bytě v lokalitách jako kjsou nová sídliště, nebo na Petřinách a všude kde jsou ke koupi nové byty. Jewjich organizace totiž ty byty kupuje a investuje do jejich vybavení, aby se naše civilizace pochlubila co umí.

Co můžete nyní udělat vy?

1. Sledovat tento blog
2. Občas k něčemu napsat komentář
3. Dát vědět pokud na někoho takového narazíte

Albedořané jsou většinou dívky, které jsou obvyhle vysoké, bledé a mají velké tmavé oči. Vyznačují se velkou tělesnou silou a jsou velmi přátelsaké a laskavé.Bez ohledu na to že jde o ženy, rozumí věfě a technice stejně jako muži.

Děkuji předem za spolupráci

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama