Pro partnerku do minulosti, nebo dso budoucnosti?

24. srpna 2009 v 15:43 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Kromě získání vědomostí ke stavbě robotky co by partnerky preo život, jsem se setkal mnohokrát se ženou se kterou bych si rozuměl, ale bohužel byla vdaná, zadaná, nebo moc stará. Důvodem pro umístění tphptp článku do rubriky Osobní neobvyklé zkušenosti, je zdroj potřebných vědomistí k sestrojení přístroje na cestování časem. Na rozdíl od konstrukce robota nemám ani dnes žádnou konkrétní představu p tom, jak by měl dopravní prostředek na cestu do minulosti vlastně vypadat. Teorii mám vymyělenou už dlouho.

Asi tak před deseti lety jsaem dal dohromady teorii zalkoženou na zákoně o rychlosti pohybu tělesa a Einsteinově Teorie relativity, díky čemuž jsem získal hodnotu vyjuadřující množství energie jaké potřebuji a tudíž jsem získal základ pro tvorbu energetického zdroje. Bohužel i na cestu o 10 let dříve potřebuji ebergii minimálně o síle blesku při bouřce. Cesta časem by podle toho probíhala asi takto:

Každá žena se kterou si rozumím byla někdy nezadaná. Dejme tomu že seženu dost energie na cestu jak časem tak prostorem řekněme o rok a z hlediska apolikace vrorečku na rychlost a vzorečku na Einsteinovu teortii reklativity, dorazím ze svého bysdliště do bysliště té ženy v době kdy ještě nebyla zadaná. Totiž - čím rychlweji jedeme třeba z Prahy do Plzně, tím dříve tam dorsazíme. Jakákoli vzdálenost v rámci povrchu Žemě je zanedbatelná v případě rychlosti světla, kdy bych byl současně jak v Praze tak v Plzni, pokud ta žena bydlela v Plzni před dobor která se rovná rychlost světla krát doba před kterou tam byslela.

|V praxi by to tedy znamenalo vyletět do vesmíru a obroužit Zemni v protisměru rotace kolem své osy tolikanásobnou rychlostí světla o kolik let do minulosti se chci dostat. Učil jsem se tehdy programovat, ale k napsání programu na výpočty letů do minulosti jsem se nedostal byť šlo o učení se programovat v jazyce TurboPascal 7.0 pro MS_DOS nba počítači s procesorem Intel 80-486 DX2/66.

Co se týče vozidla, byla by to asi nějaká kosmická loď těch Alkbedořasnů softwarově uprabená tak aby nelétala hyperprostorem mezi sliunečními soustavami či galaxiemi, ale v čase do minulosti. I tak by to šlo dost špatně a nebylo by to spolehlivé. Anialbedorská věda tohle použitelně neumí.

Něšco jiného je cestovat pro svou družku do budoucnosti. Kriogenická hibernace - tedy nechat se zmrazit na dobu než by nějaká dívka dejme tomu dospěla se kterou si teď výborně rozumím ale chodí teprve do školy a pokud jí ješztě není ani 15 hrozily by mi v případě sexu potíže se zákonem, je jediná možnost kterou by mohla zvláídnout i pozemská věda. Nohužel ne úplmě. Lidská krev se snadno zničí, podchladí-li se pod bod mrazu a navíc účinné zmražení např. kapalným heliem, může poškodit tkáně.

Krev by se musela konzervovat zvlíášť a jiným způsobem. Jako ochrana tkání lze použít Glicerin, ale zabýval jsem se tím před dosti dlouhou dobou takže jsem zapomněl jak tento problém řeší Albedořané, jejichž věda toto prakticky zvládat umí. Jediná věc která by se dala udělat je, vyzkoušert to formou pokusů na zvížatech - třeba zmrazit myš či krysu a pak jí rozmrazit jestli to přežije a tak.

Kdyby toi fungovalo, můžeme přejít na větší zvířata a až to bude perfektní, přistoupit ke zmražení mne samého. I tak nastane problém s tou danou dívkou. Pokud nebude vychovávána uvnitř laboratoře bez kontaktu s okolím, potká někoho jiného. Jak má být starám před přijetím do laboratoře musíme teprve zjistit, prototožer není jisté jak dlouho budu moci být zakonzervován kvůli nezestárnutí. Nejsnáze by se to totiý dělalo tak, aby se vybrali rodiče s holčičkou kterým se poskytne zadarma bydlení v laboratoři. Hoílčšička získá vzdělání od domácího učitele a pracovníků laboratoře. Dovednosati pro praktický život se vedle projekce filmů budou provádět s rodiči aq někým z laboratoře formou výletů. Vaření a domácí práce se děvčátko naučí od rodičů a záskáním nějaké práce např. v kuchyni laboratoře. Mezi tím vyroíste a dospěšje. To bude podnět k mému oživení. Tím by se to vyřešilo.

Realizace bude stát hodně peněz a možná že najdeme jiný způsob hybernace. Finančně náročné bude hlavně vybavení a postavení laboratoře. Měšla by to být vila na odlehlém místě, obehnaná vysokou zdí aby tam nebylo vidět z venku. Kroměš laboratoře a vědeckých pracovišť tam mají být byty úersonálu a jeden pro rodinu s dcerou. Další výdaje nastabou po mé svatbě s dívkou, která tam byla pro mne vychována. Jejím rodičům bude třeba krom poděkování za spolupráci dobřže zaplatit a koupit jim někde byt nebo domek. Aby neprozradili kde a proč několik desítek let byli že je nikdo nepotkal nevyzvedávali poštu a měli vypnutý proud, vodu a elektřinu, bude jim měsíčně vyplácena nějaká renta.

Tohlre píšu jenom pro zajímavost, protože řešit se to bude úplně jinak.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama