Nová originální dieta

28. srpna 2009 v 13:44 | R.H. |  Pro zasmání
Dovolte nám, abychom Vám představili nejnovější produkt v oblasti hubnutí , který zavádí na trh společnost Gastrofit s.r.o. Jedná se o zaručeně nejnovější dietu, určenou hlavně pro dámy ve středním a vyšším věku, které se potýkají s nadváhou. Na rozdíl od ostatních diet a hubnoucích programů můžete jíst co chcete v libovolném množství včetně tučných jídel a sladkého, podle toho co máte rádi.

Jak ale docílíte hubnutí když jíte co chcete a v jakémkoli množství, necvičíte a jediným vaším pohybem je dojít z gauče v pokoji do ledničky v kuchyni, nebo dokonce máte obývací kuchyň a válíte se tam? Zcela a naprosto jednoduše:

Za pouhých 179 Kč nebo za 1990 Kč měsíčně Vám naše společnost pošle asistenta který se postará o to abyste zhubli -tedy hlavně zhubly i přes požívání velkého množství tučného či sladkého jídla s naprosto minimálním pohybem. Terapie spočívá ve znechucování jídla zcela u stolu nepřijatelnýcm chováním našeho terapeuta, zahrnující krkání a prdění při jídle a vyprávěním historek o používání toalety, výkalech a odporných věcech aby se Vám udělalo špatně a nechtěly jste jíst, případně jídlo vyzvrátily.

Spúolečnost Gastrofit s.r.o. nabízí navíc různé materiály vhodsné k jídlu chcete-li hubnout, které nahrazují hubnoucího terapeuta a vyjdou levněji. Za pouhých 99 Kč si lze objednat DVD z hubnoucím programem. Toto DVD si stačí pustit při jídle a slůedovat filmy sloužící k hubnutí. Tím pádem je výsledek zaručen ještě většími hnusárnami než by dělal ten terapeaut.

Přejewme Vám zdravé hubnutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama