Nechoďte v Praze po trávě

1. srpna 2009 v 9:54 | R.H. |  Pro zasmání
I když tento čřlánek je spíš trapas, je v rubrice "Pro zasmání" protože je to další situace typu "den Blbec", kdy se něco nedaří. Vedle zapomínání věcí, padání do díry, či nechtěnému poražení či shození něčeho, se občas šlápne do něčeho ošklivého.

V Praze není radno chodit mimo chodník, protože když se venčí psi, zbydou po nich hlavně v trávě nepěkné pdúpadky. Nejlewpší je do toho nechtěně ščlápnout když se jde někam na úřad nebo kamkoli kde si potrpí na čistotu a teď tam přijde něškdo s něčím takovým na botě a roznese to po tom úřadě.

Při mé smůle se mi to stalo když jsem šel pro něco k doktorovi a víceméně před vchodem jsem šel přes ulici a byl tam kousek trávy, kde byl takový psí výkal zvláíště pdpormý a důmyslně maskovaný, takže podle nadávání jsem zjostil že jsem do toho šlápl. Poťapal jsem jim schody a halu s čekárnou a kdyby mne nevyhodili očistit si boty, vyznačkoval bych cestu až do ordinace.

Aby se Vám to nestávalo, nechoďte pokud možno po trávě. Netýká se to asi jen Prahy, ale neukáznění majitelé psů jsou kdekoli a kdekoli nechají svého psa vykonat potřebu tak aby se do toho šláplo. Do trávy to jde ale nemělo by se pak po ní chodit. Bylo by dobré při venčení toho psa nasměrovat tak, aby to bylo nšěkde u domu nebo na kraji aby se tomu dalo vyhnout. Kór když tam jde člověk který špatně vidí, nebo nevidí vůbec, dostane někde zbytečně vynadáno že smrdí a zašpiní někde podlahu.

Děkuji

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama