Marie Smaulová - příkladsná partnerka preo mne

12. srpna 2009 v 15:00 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Dovolte mi bych Vám představil Marii Smaulovou. Už jsem to trochu udělal v předchozích článcích, ale jdew o osobu která je pro mne velice důležitá a je možné že že ji odhalím v nějaké ženě, která toto bude číst. Zkusíme to:

Marie Smaulová - http://www.volny.cz/mariesmaul narozena 15.6. 174, měří 183 cm, má černé kudrnaté a dlouhé vlasy a černé oči. Údajně bydlí v Radlicích, což je částb Prahy 5. U nás se objevila v roce1989 s rodinou.Do Prahy přicestovala z ruského města Voroněž, do jehož blízkosti tehdy přistálo UFO.

Mně bylo tehdy mezi 14ti a 15ti a jí bylo 15. Byla to nejlepší a vlastně první Vážná známost v životě a co se týká zahájení sexuálního života, mohu říci že to byl velice kvalitní začátek. Nevýhodou kterou to dnes způsobuje je ta skutečnost že asi těžko s někým seznámím s cíle, společného života protože když je první sex naprosto úžasný, vznikne z toho vzor kterému se nic nevyrovná. V případě Marie Smaulové šlo hlavně o její osobnost. Dá se s ní výborně o všem mluvit a v mém případě jí nevadilo nic z nedostatků, které pozemský, ženám vadí. Ne že bych úřed ní byl úmyslně hnusný, ale mohl bych.Už je to te´d lepčší ale i tak se mi občas stane, že neesteticky jím, takže si některé věci na veřejnosti nemohu dát. Nejen že špatně vidím ale neposlouchají mne úplně ruce.

Marie Smaulová je úplně v pořádku, ale i jí se někdy stane že se při jídle umaže nebo se pokecá a tak. To se stane každému takže by neměl být důvod uidsuzovat nebo se z odporem dívat na člověka, který dělá tytéž chyby jako já. To je věc kterou české ženy nedělají. I když se i jim podaří se nechtěně pokecat, nebo kolem sebe udělat nechtěně nepořádek s jídlem, vadí jim když se něco takového stane muži který se s nimi chce seznámit. Patří sem i společensky nevhodné zvuky. Je vědecky dokázáno že trávcicí ústrojí je jak u muže a ženy stejné a při jewho přetížení těžko stravitelným jídlem, nebo rychlým vypitím perlivého nápoje dochází začas k )niku střevních plynů, doprovázené společensky nevhodným zvukem, který se nazývá prd, nebo po rychlém vypití perlivého nápoje dojde k okamžitému úniku Oxydu Uhličitého (CO) z trávicí trubice, doprovázené společensky nevhodným zvukem zvaným krk. Občas to ujede hlasitěji než má.

Marie Smaulová umí sebe i třeba mne dokonale ochraňovat, takže se s ní nebojím třeba večer ve mědstě, jdeme-li třeba z kina, divadla, nebo z hospody. Jednak je silná jako dva chlapi dohromady a navíc má vojenský výcvik. Aby se sem dostala, vstoupila po dokončení základního stupně školy do Albedorské armády. Albedorská armáda sice neválčí, ale udržuje společenskou harmonii albedorské civilizacše tím, že pořádá pro dorůstající mládež kurzy přežití v extrémních podmínkách. Do nich patří i letectvo a kosmický program, jehož hlavní čístí je průzkum jiných světů. Je to sice přehnané ale informace o naší civilizaci obsahují z velké čísti podrobnosti o válkách, zločinu, společenských nepokojích a katastrofách všeho druhu. To dělá u někoho, kdo tyto věci zná spíše z děkepisu určitý obrázek o našem světě. Albedorská vláda má tedy představu že se na planetě Zemi pořád válčí, i když to tak úplně není.

To je něco podobného jako že hodně Američanů neví kde je Česká republika, nebo kde je Praha. Občas jsem se s tím při návštěvě USA setkal, že když jsem řekl že jsem z Prahy, a zeptal se kde to je, tak lidé říkali že Praha je v Rakousku, nebo v Německu a dokonce i v Rusku :-).

Problém je že jsem s ní měl zůstat. Sice bych tu Marii Smaulovou těžko představil rodičům, příbuzným a přátelům, ale neměl bych těď takové potíže. Sice bych nepoznal jaké to je být ženatý s pozemšťankou, které je třeba dávat peníze i když je člověk nemá, zejména pokud to ta žena proparádí, ale to není pravidlo pokud jde o to xo ta žena dělá s penězma. Marie Smaulová i když toho taky moc nemá, je ochotna se o mne starat a nic po mne nechtít.

Pomocí projektu Saverobin dává stopu podle které je možné Marii Smaulovou najít s tím, že se podle dokladů bude jmenovat jakkoli jinak, ale i tak čeká na to ažt bude na někoho sedět její popis a činnost, a všichni mohou pak poznat mojí první a největší lásku.

To je totiž způsob, jak se k ní mogu vrátit. Pokud máte nějaký nápad, napište prosím komentář.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama