JWHP - Jehovahś Witnesses Help Project - k čemu to byůo?

10. srpna 2009 v 16:13 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
ačkoli by se podle názvu hodil tento článek spíše do rubriky "Studium Bible" je přesto zařazen mezi osobní neoébvyklé zkušenosti, protože se jednalo o spolupráci mých přátel se Svěweky Jehovovými. Pro ně byl určewn jeden web který již nefunguje, takže sem ani nemá smysl dávat odkaz.

Co to bylo a na co? Bylo to na pomoc v řešení mého problému s hlkedáním ideální partnerky. Vycházelo se z toho že mí albešdorští přátelé by se nemuseli ukrývat před Svěsdky Jehovovými protože ve vysoké kvalitě meziloidských vztahů a ve vzájemném chování u Albedořanů a Svěsků Jehovových je téměř zanedbatelný rozdíl. Díky tomu že Svěwekové Jehovovi mají pravidla dobrých mezilidských vztahů vystudovaná z Bible, rozdíly tu budou všeho všudyx dva:

1. Svědkové Jehovovi nemluví sprostě a nenadávají
2. Svědkové Jehovovi dodržují vysoká pravidla sexuální mravnosti jako je třeba sex pouze v manželství a ještě ne uplně všechny polohy a formy sexu.

Rozdíl č,2 je dán logickou nutnbostí spočívající v tomto pohledu na situavci kde může dojít k mimomanželsakému styku který je v rozporu s Biblí. Není mi známo jak takové situace řeší Albedořani pokud nejde o styki se mnou, ale rozdíl mezi jednáním Svědka Jehovova a Albedořana si lze i tak
ukázat: Svědek Jehovův pokud to jde na základě modlitby vyřeší situaci tak aby k ničemu nedošlo. V krsjním případě se tiše vytratí. Albedořswn si řekne: Když tiše zmizím, pravděpodobně té ženě co mi dělá návrhy psy\chicky ublížím, kór když cítím jak se na to těší. Jdu nato.

Nás ale spíéše bude zajímat co to bylo za projekt. Vycházíme-li z předpokladu že před Svědky Jehovovými se nemusí skrývat formou vzbuzování dojmu že jsem si je vymyslel, mohou se mezi nimi někteří Aůlbedořani klidně nalézuat. Mám ve sboru Motol už nějaké přátele, tak jsem je pozval na web tohoto projektu, kde jsem přednesl svůj problém a žádost o pomoc.

Ze strany Albedořanů jsem dostal materiály, které jsem tam prezentoval. Bohužel to nevyšlo, ale k tomu se dostanu. Další věc která uvedla v činnost tento projekt byla skutečnost že Svěsdklové JUehovovi mohou na někoho z mých albedorských přátel narazit při kazatelské službě a s některými dokonce zavést biblická studia.

Oboje vychází ze skutečnosti že se u nás Albedořané potřebují uživit a tak musí exisztovat pod nějakou identitou. Disfunkce projektu v tomto ohledu spúočívá v tom, že to Svěskové Jehovovi špatně pochopili. Užití něčí identity není převtělování. Převtělování není v souladu s Biblí. Chyběla tam totiž informace o tom že si pro případy nepouižití ochranysystémem PELS umí vyrobit nějaké doklady. Stačí na to kvalitní grafická stanice a systém generování čísel dokladů a rodných čísel. Toto prosím ale NENÍ NÁVOD na padělání dokladů. To je jen vysvětlení jako to mí přáztelé dělají. Vy to nedělejte.

nyní mi dovolte, abych Vám představil jednu dívku se kterou kdybych zůstal, takby nic z toho nebylo potřeba. Jmenuje se Marie Smaulová a u tohoto projektu plnila funkce ředitelky projektu. Tato dívka narozená 15. června 1974 nemá žádný blog, takže nám bude muset postačit její web na adrese www.volny.cz/mariesmaul .

Marie SDmaulová se také zabývá vedle jiných věcí také studiem Bible a zná dobře i Svěsky Jehovovi. Je dost možné že je pod nějakým jiným jménem u nich jako pokřtěná sestra. O tom jsem měl na webo projektu přednášku nejen v textové, ale i zvukové podobě o tom že by nějaká tato sestra mne potkala a jelikož by nebylo příkladné mít se mnou vztah který by mi býval pomohl k dalším duchovním pokrukům, by byla na čas vyloučena. Proto to nešlo protože proč by někdo kvůli jednomu člověku obětoval dobrý vztah s Bphem a vyhlídku na věčný život? Každopádně mi bylo doporučeno ten web zrušit abych nebudil dojem sobce.

Jako pomoc zato že mi pomohli je Svěskům Jehovovým nabídnuto řešení technických potíží při kazatelaké činnosti, počítačové vybavení sálů království které by umožnilo lépe doplnit přednášky promítáním filmů, obrázků a prezentací. Není vyloučeno zřízení možnosti videokonferencí a všeho, co nby maximálně urychlilo sdělování informací. Pomoc přislíbily největší albedorské společnosti zabývající se výrobou elektroniky, výpočetní techniky a informačních technologií a to vše zadarmo.

Ab z toho oihned něco fungovalo, byla mi svěřena funkce technického poradce, který měl (jako já) za úkol předvádět a informovat své přátele od těch Svědků Jehovových, o tom jaký je teď ba trhu mobilní telefon který i když není drahý, hodně toho umí, kde a jak se připojit na Internet zadarmo apod.

Seznáimením se s Marií Smaulovou jsme narazili na její projekt, který by mi umožnil se k ní vrátit i přesto, že by měla doklady na jiné jméno. Říkáme tomu "Zachraňte Robina", - nebo-li "Saverobin". To je projekt, kdy Marie Smaulová dává o sobě různé informace podklew kterých jí poznáme v někom jiném. O tom ale bude nějaký další článek.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama