Jak se jim tu žije?

27. srpna 2009 v 12:28 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Mí přázelé z Albedoru tu s námi žijí vrelice dlouho. Z celosvětového hlediska se datujeb pobyt mimozemšťanů na Zemi ve 20tém století od konce druhé světové války. V té době se totiž rozmohl fenomén UFO, kdy některé tyto jevy jsou dílem Albedořanů. Konkrétní zmínky o činnosti jejich mezinárodní organizace se mi časem podařilo objevit při studiu materiálů týkajících se UFO, kdy největší událostí byla havárie kosmické lodi u města Rosewell ve státěš New Mexico v USA.

Oficiální zprávy identitu mimozemšťanů z havarované lodi v roce 1947 zatajují. Podlke toho co jsem vypozoroval u svých přátel, zjistil jsem že jde o Albedořany. Některá technická zařízení se podobala těm z obrázků v materiálech o havárii UFO v Rosewellu.

Na území České republikyx se první Albedořané objevili asi v roce 1974 a někteří z nich se podíleli na mém narození 2. Února 1975. Díky tomu pro mne existují.

Jejich mezinárodní organizace, kterou označuji názvem BATRADIS se ze začátku o mé hvězdné přátele výborně starala. Sotva se ale začřali na nás skrze mne obracet s řešením mých problémů, přestalo se nám dařit jakmile tato skutečnost začala ekonomicky zatěžovat albedorskou civilizaci. Ze začátku v letech 1983-1993 bylo vše absolutně zadarmo. Albedořasn, resp. Albedořasnka vyslaná na Zemi do ČR ke mně co by ke kontaktérovi a delegátovi, dostala zadarmo byt, auto, chatu s veškerým bybavením. Po skončení její mise to dostal někdo jiný.

V letech 1993-1998 přisdpívala organizace na nájemné příspěvky až do výše 50% výdajů. Dělalo se to tak že se v účtárně předložily útržky zaploacených složenek, nebo faktury a na základě toho se brátila polovina částek. Ten kdo měl účewt, byla pověřena osoba která příspěvky ukládala na účty podle seznamu. Od té doby se Albedořani nějak zjevují každému a živí se tím že vykonávají nějaké zaměstnání.

Od roku 2000 do dnes nepřispívbá organizace vůbec na nic a jediné co hradí je služební auto a vybavení bytu pro práci pro organizasci. Co se týče automobilu, ze začátku si někteří Albedořani přivezli vlastní auto. Nevýhodou bylo, že toto auto neměšlo vhodné pohonné hmoty a nejbližším eqwivalentem pro albedorský benzin byl bezolovnatý benzion, nebo Kerosen. Pokud mělo auto termonukleární pohon, doplňovalo se ve speciálním servisu organizace Viodíkem, nebo speciálním palivem. Nevýhoda použití leteckého benzínu byla kromě jeho obtížné dostupnosti také nutnost jednou za měsíc vyčistit motor od usazenin. Kerosen zanášewl svíčky a ventily v hlavách válců. Když toho byxlo více, stávalo se že dotyčný vyslanec z Albedoru byl i týden či 2 bez auta. Z tohoto důvodu se přešělo na použití aut pozemských výrobců. Batradis na ně ušetřil propuštěním některých jeho pracovníků - konkrétně automechaniků pracujících pro odbor dopravy, kteří právě čistili motory albedorských aut bylas-li benzinová.

V rámci spolupráce s námi se používají v tzv. Pracovních bytech i naše pořítače díky kompatibilitě. Pro pracovní séť je stále těžší hledat přenosové cesty díky rozvoji pozemských telekomunikací. V letech 1983-1990 byla technologie GSM netná k fungování mobilních telefonů doménou organizace Batradis. \V době kdy začal Eurotel a Pegas, stačilo změnit frekvenční pásmo a bylo to v pohodě. Dnes se problém ochrany dat řeší používáním speciálního programu pro komunikaci ve vnitropodnikových sítích - SmarNet, který kóduje přenosy dat tak aby je nešlo zachytit a použít na Internetu bez uvedené aplikace. Dálkové připojení tak probíhá pomocí běžného připojení k Internetu a pro notebooky je použita technologie WiFi a upravená technologie GSM-GPRS tak aby vyhledávala volné přenosové kanály. Nevýhodou je že přčipojení sice probíhá až rychlostí 6 Mb/s ale proces navazování připojení chcvíli trvá. Technologie je dovezena z Albedoru a je upravena preo pozemské počítače. Tím pádem je zadarmo. Uvnitř základen je připojení prováděno pomocí síťového kabelu zapojeného na konektor Ethernet na síťové kartě počítače. Zadarmo je tak pomocí technologie StreamVideo uvnitř této sítě i jinak placená kabelová televize, kterou lze sledovat jak na PC, tak pomocí settopboxu pomocí upravené technologie IPTV tak, že je místo telefonní linky použit kabel Ethernet mezi modeme a settopboxem. Aby zároveň fungoval počítač, je tam rooter.

Moje osobní životní problémy způsobují že tu hodně Albedořanek přesluhuje a jsou tu kvůli mně. Výsledkem toho je že aby se ušetřily peníze, bydlí jich více v jednom bytě. Selhává také systém díky kterému existují jen pro mne. Z tohoto důvodu jim některém věci nefungují jak by měly, protože se inovují jejich základny. Místo jednoho reaktoru na výrobu elektřiny tam budou dva. Systém PELS tak bude mít vlastní napájení a tak nebude zlobit.

To že neumíte mi ani poskytnout životní partnerku, může jich tu být více, přitom by i tato spolupráce umožnila i Vám používat některé jejich technologie. O tom ale někdy příště.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 27. srpna 2009 v 17:28 | Reagovat

kdo ti jí neumí poskytnout ???

2 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 27. srpna 2009 v 17:38 | Reagovat

Zdravím,

Děkuji za komentář, jen tak dál.

Kdo mi jí neumí poskytnout? Lidská civilizace.

R.H.

3 Martin Martin | 28. srpna 2009 v 5:07 | Reagovat

ty nevěříš JHVH ?

4 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 28. srpna 2009 v 12:43 | Reagovat

Zdravím,

Věřím ale lidé to mohou i JHVH kazit. MNavíc jsou na debatu o JHVH čláínky v jiné rubrice - konkrétně "Studium Bible".

R.H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama