I kdybych se rozkrájel, nedosáhnu svého cíle

16. srpna 2009 v 23:26 | R.H. |  Co mne trápí
V den kdy jsem se rozhodl napsat tento článek, bylo přes den příšerné horko. Nedalo se ani přemýšlet až teď, v hodinu kdy obcykle chodím spát. To co mne trápí mimo to že svět nefunguje jak bych si představoval a lidé mi nedokáží pomoci způsobem, který by byl nejlepší pro řešení všech mých potíží, i kdybych se rozkrájel, nikdy nedosáhnu svého cíle. Asi si za to mohu sám, a to díky tomu že se umím natchnout pro nějakou věc a pistím se do ní se zápalem horlivého natšence. Za kou dobu se vyskytne problém který neumím vyřešit, tak toho nechám a nedotáhnu tak nic do konce. Druhou mojí chybou je, že se málo zajímím o to, jak bych já pomohl řešit problém někoho jiného.

Jsou životní cíle včetně kjariéry hgudebního skladatele a časem i rockové a popové hvězdy - viz. moje hudba, nebo se nějak uplatnit a hlavně se s něk seznámit - tedy se ženou, která by byla schopná řešit moje potíže v životě a já její. Jako příklad můžeme použít Marii Smaulovou která má fyzické a psychické vlastnosti jaké bych u ženy potřeboval. Pro valnou většinu z vás by bylo složité vysvětlovat sakutečnost že je z vesmíru, tak sepřidržíme pokud možno nejpřijatelnějšího hlediska jak pro mne tak pro Vás, a tím je že je to vzor nebo-li příklad či ukázka.

V rámci tohoto pohledu na věc může taková žena existovat a co se týká toho jak bych jí pomíhal v životě já, je že člověk s osobností jakou má Marie Smaulová a lidé o kterých píši články v rubrice věnované mým osobním neobvyklým zkušenostem, je potřeba dát na svou partnerku trochu pozort aby si a mne svou důvěřivostí a najivitou neublížila. Takové lidi najdeme i tady na Zemi a nemusí ani od nikud přiletět.

Motivací k napsání too článku do rubriky o tom, co mne trápí, není touha se zviditelniít, asle nějak uplatnit to co umím. Předvádět to mohu tvcorbou webů, nebo psaním blogů kde e snažím si pohrát s nástroji editoru, nebo se schopnostmi něšjakého sociáloního serveru. Mohu vám pak poradit jak tam co udělat.

Dnes jsem se na příklad opěšt přesvědčil že ať se stavím na hlavu, není mi moc platný žádný seznamkový server protože jednak ženy neumí moc zacházet s PC, nebo se bojí, případně nemají čas - zkrátka nekomunikují. Přitom není nic špatného na zahájení konverzace pomocí dotazu "Jak se máš a co děláš?" což je běžný začátek konverzace. Nepomáhá ani se strkat na první místo a cpát se někam abych byl hned vidět. Ani šokovat veřejnost nějakou blbostí ve statusu moc nezabírá. Co už musí člověšk umět, aby dosáhl aspoň něčeho tak běžného jako najít si holku? Hlavně dnes vydělat peníze.

Ano, - vydělávat peníze. Nikdo normální m,ne nezaměstná protože nereaguji dost rychle a pohotově aby to mělo pro někoho smysl. Jedině podnikat. S tím jsou starosti které bych sám těžko zvládal, z nichž ta největší je podnikat v čem. Co dělat? Mám brastra který je napreosto zdrasvý a provozuje restauraci a má s tím takové starosti že se může zbláznit. Asi jedině něco s počítači. To dělá každý a i tvorba webu se dá dělat mnohem lepší technologií, než to umím já.

Ohledně tohoto prlému jak mít partnerku, nebo aspoň dámskou společnost typu něčeho více než kamarádku, udělal jsem si takovou přerdběžnou kalkulaci a vychází mi to tak že potřebuji minimálně dvojnásobek mého měsíčního příjmu, jímž je důchod ve výši 8700 Kř - tedy aspoň 17 tisíc měsíčně bych potřeboval abych k tomuto účelu používal služby určitých podniků

Řešení tohoto problému nevychází nejulépe ani u Svědků Jehovových, ale tzo se dá přejít tak že se tam člověk věnuje studiu Bible a učí se kázat a pak káže. Díky tomu myslí na něco jiného, ale to je lidský pohled na věc. Pokud věříte v Boha, tak pokládám za samozřejmost i tkiutečnost že Bůh ví vše i to, co se komu honí hlavou a co kdo cítí. Myěšlenka na nějakou ženu by byla v pozadí a nebylo by to vůčři Bohu správné. O tom více v rubrice "Studium Bible".

Máme zde tento problém již ve článku "Mám být v životě sám?". Následují potom další články v různých rubrikách tohoto blogu, které se zmiňují o tomto tématu , z nichž nejnovější zajímavost ohledně mé představy o světě a o lidech kteří toto umí opravdu perfektně vyřešit, je taková zajímavost o tom, že ty bytosti z toho Albedoru nacházíme na obrazovce TV Nova. Na jiných televizí, ale nechce se mi dělat reklamu na kjonkurenční televize.

najdeme tu i další články kde zjistíme jak ty své přátele mohu odhalit a že je k tomu třeba mít velký smysl pro humor.

Tak snad to zabere a v komentářích to můžeme probrat.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama