Další hospoda kam zasčínám chodit

6. srpna 2009 v 15:16 | R.H. |  Hospoda
Každý rád zajdeme občas na pivo a v mém případě se blíží doba kdy si budu moci brát s sebou rozdělanou práci ven. Zatím to není moc potřeba ale stalo se mi někdy že jsem třeba chatoval na seznamce s nějakou ženskou a měl jsem přitom chuť na pořádné točené pivo, nebo mne napaslo s čím se chci se světem pod+ělit napsáním článku na tento blog, nebo jsem měl rozdělaný nějaký web.

Kromě toho že chodím na ty Uhelky se můžeme sejít v restauraci Na Ladronce. Je to v mém okolí, dobře se tam vaří a je ztam internet zadarmo. Stačí si přinést s sebou notebooka a je-li správně nastavena WiFi-karta, lze se tam připojit. Bohužel nějak neumí správně vychladit pivo. To je škoda hlavně u Pilner Urqel 12tkykterá když se dobře vychladí, třak je to pivko jako křen.

Zatím to není moc potřeba a měl jsem tam notes jen jednou kvůli tomu, abych si aktivoval jejich připojení. Jeden můj dobrý kamarád který je také můj soused si to tam nosí, protože se mu nedaří vždy si naplánovat práci na počítači s použitím interneu tak, aby vše stihl v práci nebo doma. Mě se to zatím daří, taky dělám něco jiného než on.

Tento článek píšu spíše jako zajímavost pro své kamarády z hospody, aby věděli kde se se mnou mohou setkat v hospodě.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama